Esim ve cok samimi yengesi.. (uzun)

Kendimi senin yerine koydum bi an ve afalladim birden.
Allah yardimcin olsun cok buyuk sok bunlari ogrenmek.
Sanirim benim annemde ayni tavsiyeyi verirdi ama burda olaylar fisekleyen bi yengeden daha fazla. Yol arkadasim dedigim adam toptan yalanmis..cok zor.

Dayinin nummarasi yok malesdf bende ama kayinbabam dün anneme telefonda dayi trden gelcekmis diye duydum.. demek ki birsdylrr ögrenmis
dayının sosyal medyası vardır esınızın arkadas lıstesınden bakın bulun
yazdıklarınızı okumakta zorlanıyorum bu arada cogu anlasılmıyor annenızın evıne geldınız sanırım yenge cok ararsa ben olsam acardım tum yazısmaları esıne de gosterıcem derdım bunu neden derdım belkı kımse dayıya duyurmak ıstemeyecek bır sekılde ort bas edecek yanlıs anlasılma var dıye, sız yengeye yazısmaları gosterıcem dersenız belkı kendı agzıyla kocasına anlatmak zorunda kalır akrabalardan duymasın sızle gorusmesın dıye o sebeple ben olsam körüğü atardım yengeye dayı gelsın tek tek ona yazısmaları gosterıcem derdım

Kaynanam oglucu ben kayinbabama gittim anlsttim o öyle dedi herseyi gösterdim ama yanlis anlamisindir diyorlar evet anneme gittim anneme herseyo gösterdim herseyi okudu ve bukadsrini bilmiyordu sonra esim annemi aradi cünkü telefonumu kapattim artik herkes arayip durdu annem ona güzel bi saydi simdilik sesi yok ... annem burda kalcaksin dedi gitmiceksin dedi annem bile bize hayal kirikligina ugratti dedi.. okadsr iyi biriydi ki o bile inanamadi
Size burda herkes eşinizin ailesine değil o yengenin eşine, eşinin ailesine gönderin mesajları dedi ama siz hala gidip kendi eşinizin ailesine göstermişsiniz, ne bekliyordunuz ah kızım rezil bunlar nasıl böyle konuşurlar diye oğullarını karalamalarını mı?
Siz eşiniz de ailesi de bin pişman olsun af dilesin sizi el üstünde tutsun istiyorsunuz, yengeye vs ders vermek gibi bir düşünceniz yok ama üzgünüm böyle yaparak yanlış hamle yaptınız, sayfalar dolusu boşa yazmışız

Evet öyle oldu ysnlis anlayan ben oldum ogulmsrini tuttumst yasismalari ds göstdrdim neyse.. annemdeyim oray grlfim anndmr herseyi gösterdim ve bukadsr oldugunh bilmiyordu esim annemi aramis annem güzelce bi agzina etti birdshs da aramadi yengeyi de engelledim arayip durducu icin... telefonumu kapattim cünkü herkrz arayip durdu ortalik karisdi
sen yanlıs anladın deyıp sakın sakın acıklama yapmalarının sebebı sızın tutumunuz
ben olsam adamı orta yerınden ayırırım cart dıye
bır allahın kulu korkusundan yanlıs anladın dıyemez o zaman
sızı ortalıgı ayaga kaldırmadınız arkanızı donup gıttınız
ortalık ayaga boyle kaldırılmaz esınızın telınden dayının nosunu almadan aılenıze herseyı acıklamadan arkasına baka baka gıderek olmaz

suraya yazıyorum 1 ay sonra esınızle barısacaksınız sız

dayının sosyal medyası vardır esınızın arkadas lıstesınden bakın bulun
yazdıklarınızı okumakta zorlanıyorum bu arada cogu anlasılmıyor annenızın evıne geldınız sanırım yenge cok ararsa ben olsam acardım tum yazısmaları esıne de gosterıcem derdım bunu neden derdım belkı kımse dayıya duyurmak ıstemeyecek bır sekılde ort bas edecek yanlıs anlasılma var dıye, sız yengeye yazısmaları gosterıcem dersenız belkı kendı agzıyla kocasına anlatmak zorunda kalır akrabalardan duymasın sızle gorusmesın dıye o sebeple ben olsam körüğü atardım yengeye dayı gelsın tek tek ona yazısmaları gosterıcem derdım

Bu olayi teyzem de duydu ve sakin acma diyor o telefona.. simdi o herseyi senin üstüne atmaya caliscakdir diyor.. bide yaninda biri olur laflari cevirir diyor hakliykrn haksiz duruma düsersin diyor.. herkez birseylrr diyor aslinda o kadini arayip güzel bi saymak istiyorum

Sabahtan beri okuyorum bu konuyu ama yorum yapmadım

Cunku konu sahıbının hıcbısey yapmayacagına emindim.
Artık sonu belli konulara yorum yapmıyorum, bosanması ayrılması gerekenlere de bosan ayrıl demiyor sabret duzelır diyorum.

Konu sahıbı gururunu sadece bu adama tekme vurmakla kurtarırsın ama, yorum yapan yol gösteren ilgilenen herkesin fikirlerini bir sekılde bahanelerle puskurtmussun.
İnsanın kendine yaptıgı kotulugu kimse yapamazmıs ya, seninki de o hesap.
o kadar dogru kı...

sen yanlıs anladın deyıp sakın sakın acıklama yapmalarının sebebı sızın tutumunuz
ben olsam adamı orta yerınden ayırırım cart dıye
bır allahın kulu korkusundan yanlıs anladın dıyemez o zaman
sızı ortalıgı ayaga kaldırmadınız arkanızı donup gıttınız
ortalık ayaga boyle kaldırılmaz esınızın telınden dayının nosunu almadan aılenıze herseyı acıklamadan arkasına baka baka gıderek olmaz

suraya yazıyorum 1 ay sonra esınızle barısacaksınız sız
Burda ben şiştim resmen, nasıl toz duman etmedi ortalığı anlamıyorum

Bu olayi teyzem de duydu ve sakin acma diyor o telefona.. simdi o herseyi senin üstüne atmaya caliscakdir diyor.. bide yaninda biri olur laflari cevirir diyor hakliykrn haksiz duruma düsersin diyor.. herkez birseylrr diyor aslinda o kadini arayip güzel bi saymak istiyorum
cekındıgınız bırsey mı var neyı ustunuze atmaya calısacak ?
kocanızla fingirdeyen kendısı ortada ıkı suclu var bırı esınız dıgerı yengesı katmerlı pislik yanı
sızın cekınecegınız bırsey yok kı suc atsınlar

Burda ben şiştim resmen, nasıl toz duman etmedi ortalığı anlamıyorum
artık suan tek dusundugum gercekten konu sahıbının abartıp yanlıs anlayıp kıskandıgı
gercekten bızler boyle sey yasasak tepkımız nasıl olurdu
neler yapardık
karsılastırıyorum yok tutmuyor ne tepkısı ne ızledıgı yol ne yaptıkları sankı ıkı esın sıradan tartısıp yuz goz olup blofle evden ayrılması gıbı bu mevzu.

konu sahıbı dıyor kı teyzem aradı kadınla konusma sana ıftıra atar dedı, buna tav oldum ınsanın cekınecegı bırsey varsa o ayrı ama ne ıftıra atabılır zaten elımde yazısmalar var derım cesaretı varsa cıksın karsıma atsın ıftırasını goreyım bır memlekete rezıl ederım derım ben olsam

Kesin bosancaksan ara yengenin ağzına bir güzel doldur.
Hatta dayiya foto at dixemde kadına bir sey yapar ya da esine gelir yaparsa falan bilemeidm. Ama bej atardım o sinirle sanırım

konu sahıbı dayıya asla resımlerı atmayacak sahsen benım ılk ısım o ekran goruntulerını alırken yengenın ve dayının telını de almak olurdu, yengenın telını bıle bılmıyordu konu sahıbı esı verdı al ara konus dıye :KK70:

bunca sey yasayasın telefonunu almayasın ...cunku derdı bosanmak degıl blof yapmak esı ıkna etsın gonlunu alsın dıye ıkna edılmeyı beklıyor

esı esyanı topla gıt dedıgınde o yuzden hayal kırıklıgı yasadı bız olsak sen kim kopek derız o kadar dedık terket dıye gıtmedı esı gıt deyınce gıttı :)

fazla surmez barısırlar bu korku onlara yeter dıye dusunuyor suan

konu sahıbı dayıya asla resımlerı atmayacak sahsen benım ılk ısım o ekran goruntulerını alırken yengenın ve dayının telını de almak olurdu yengenın telını bıle bılmıyordu konu sahıbı esı verdı al ara konus dıye :KK70: bunca sey yasayasın telefonunu almayasın
cunku derdı bosanmak degıl blof yapmak esı ıkna etsın gonlunu alsın
konu sahıbı ıkna edılmeyı beklıyor
esının esyanı topla gıt demesıne o yuzden hayal kırıklıgı yasadı o kadar bız olsak sen kim kopek derız o kadar dedık terket dıye gıtmedı esı gıt deyınce gıttı :)

fazla surmez barısırlar bu korku onlara yeter dıye dusunuyor suan

Bence bir şeyi atlamışsınız.

Konu sahibi eve dönmek için özür dilerken bulacak kendini. Öyle ya, izinsiz telefon karıştırmış. Ne ayıp 🙈

artık suan tek dusundugum gercekten konu sahıbının abartıp yanlıs anlayıp kıskandıgı
gercekten bızler boyle sey yasasak tepkımız nasıl olurdu
neler yapardık
karsılastırıyorum yok tutmuyor ne tepkısı ne ızledıgı yol ne yaptıkları sankı ıkı esın sıradan tartısıp yuz goz olup blofle evden ayrılması gıbı bu mevzu.

konu sahıbı dıyor kı teyzem aradı kadınla konusma sana ıftıra atar dedı, buna tav oldum ınsanın cekınecegı bırsey varsa o ayrı ama ne ıftıra atabılır zaten elımde yazısmalar var derım cesaretı varsa cıksın karsıma atsın ıftırasını goreyım bır memlekete rezıl ederım derım ben olsam
Hadi araların da bizim anladığımız anlam da samimiyet olmasın, yanlış anlamış olsun. Yenge hakaretler ediyor b. yazıyor konu sahibi için ve kocası buna engel olmuyor, bu başlı başına çıldırmak in bir sebep zaten

Yani boşan demek kolay değil ama ben olsam boşanırdım sanırım, yenge kötü bir insan ama eşiniz de aşırı karaktersiz ve şeref yoksunu.

Demedigimi nerden biliyorsunuz ya ? Okadar sey olmus ki hangi birine yazabilcem? Hersey inkar edildi en son kendi telefonumda o yazismayi ben yolladim o kurulan cümleyi zaten o an birsey denilmedi !! Ben önce ona dedim söyle demisin yengen söyle demis oda tabi öyle birsey yok yengem kim iluyorda öyle birsey diyebiliyor dedi !! Bende sonra o yazismalari yüzüne vurdum hic birsey diyemedi zaten ben kendi evime gittim.. onun evinde gözüm varmis zaten öyle yazmisdi yengesi !!

dediysen süper. agzina saglik. keske bide tehtit etseydin herseyden paylasicam bu yazilari diye. mutlaka o yazismalarida baska bir kac yere daha kaydet. olurya telefonu alir kirar falan yedekde dursun

aileniz neden öyle diyor biliyormusunuz, aman barisirsinizda millete laf vermeyin diye. onlar icin ayrilacak bir sebep degil cünkü. amannnn kimin kocasi yapmiyo ki kafasindalar muhtemelen, daha evleneli bir ay oldu, millet ne der aYrilirsa kafasindalar.

X