eşim saf mıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mental gerilik
Mental bir gerilik olabılırmi?
Birde kişilik bozukluğu olabılır mi ?. Kişilik bozuklukları hakkında videolar seyredin isterseniz. eşinizin durumu ile örtüşen varmı.

karşıdaki sinir krizi geçiriyor sözünüz çok tanıdık geldi ..kv ve eşim tam olarak oyleler ve beni de bir çok kez sinir krizi gecirttiler ...inanamiyorum ...ben nörolojik veya sosyal problemleri olan iki insan arasında çok yipranmisim şimdi anladım..bu örnekler hep tanıdık geliyor evet var bir porblem işte ..dediğim dedik yanlış da olsa o düşüncelerinden vazgecirtemezsin en saçma şeylerde bile. ..onlarınki çok farklı ...sabit fikirler..Allah'ım bana yardım et

eskiden benim hoşuma gidiyordu ne çok seviyor kardeşini helak olsun galan diyordum ama bunları yaşayıp gördükçe ortada bastırılmış bir erkek çocuğu ve psikolojisini gordum ayrı eve çıkarken gorumcenin bağırarak hayır benim kardeşim yapamaz dediğini ..ama kardeşi bubyaşda ev aldı ev gecindiremez dedigi...belki zamanında salsalardi yakasını eşimin çok başka bir insan olabilirdi bukadar sevgiyede gerek yok dimi..neyseki ben onu sanırım adam ettim böyle demek istemezdim bunu yaşamak istemezdim ama durum bu

Mental gerilik

Mental bir gerilik olabılırmi?
Birde kişilik bozukluğu olabılır mi ?. Kişilik bozuklukları hakkında videolar seyredin isterseniz. eşinizin durumu ile örtüşen varmı.
mental geriliği araştırdım ama sanmıyorum ya çünkü düzenli bı şekilde ilkokul ortaokul lise tamamlamış açıktan dört yıllık ümide okudu bitti simdi ise mesleğinde en üst seviye için staj sınavını kazandı o dalda stajyer ..zekası geri insan bunları yapamazdı sanırım

mental gerilik ne demek hemen arastirixam sizin çevrenizde varmı şahit olduğunuz kişiler
Bazı durumlarda normalken bazı durumlarda zekanın geri kalması gibi birşey. Bende net bilemiyorum. Benzer biri vardı çevremde birkaç yıldır görmüyorum tablo sizinkinden ağırdı. Ama asosyal kişilerdede dedikleriniz yaşanabilir. Mutlaka youtbdan kişilik bozukluklarını araştırıp dinleyin derim.

o şekilde biseyse doğru çünkü bazen normal bazen çocuk aklı gibi ...

Beyin kanamaları böyle etkiler yapıyor. Beyin kanaması geçirdikten sonra çocuklaştığına şahit olduğum biri var. Adamın üstüne gitmeyin bu konuda bunaltmayın. Adamın bir suçu yok kafanıza da takmayın. Saf olsa kandırılır saf değil sadece biraz çocuklaşmış

buarada evet genç yasdi bence 22 idim ben o 24 du ...hiç olgun değildik aslında dusunemedigimiz bir çok şey ...ve birde beraber oturma kararı almıştık eşim yüzünden ,bilmiyordum ki ben kendine güvenen emiş meğer ...ev alırız birikim yaowriz ailemin yaninda diyordu ben kirada durmak istemiyorum diyordu. keşke ozaman yol verseydim neden sustum gittim bilmiyorimm kadermiydi alın yazısı mi

ama o beyin kanamasini çok küçükken geçirmiş ergen bile değilken sanırım 10 12 yaşlarında ...hani önceki hallerini bilmiyorum..amcası falan anlatıyor kazadan sora hafızasını kaybetti konuşamadı bı sure amca kelimesini çok zor soyluyordu demişti ..benle tanıştığında 19 yaşındaydı ozamansa biraz yavaş konuşuyordu ..tuhafima gitmişti aslında ama şivesi falan öyle sandım konuşma tarzı dur dedim belki buna bağlı biseydi ..şimdi zaman geçti 32 yaşında ve oldukça hızlı konuşuyor ..bazı cocuksulqstigi durumlar haric

Size kanka diyebilir miyim yemn ederm benm 6 yllk eşimi anlatmıssınız. Bir adam bana baksa adama kızmaz bana kızar. O derece saf . Ortaokulu daha bitiremedi. Gecemedi dersleri. Heo kalıyor. Vs vs daha cok sey var . Konuyu takipteyimmm

o şekilde biseyse doğru çünkü bazen normal bazen çocuk aklı gibi ...
Eşim 40 yaşında. Başka sıkıntılarımız var bizim. Ama daha bugun dedimki ya 10 yaşındasın ya 60 yaşında bi türlü kendin olamadın. Şizoid ve paranoid durumu var kendisinin ama kabullenemiyor. Normalde çok aktif olsa da sosyal yaşama kabuk bağlıyor. Beni savunamaz ya çevre eleştirirse düşüncesinden. Asosyal yaşam ona kolay geliyor kendisine yük olabılecek herşeyden uzaklaşıyor. Bu yüzden İletişimimiz yok denecek kadar az. Size niye anlattım kişilik bozukluğu karşıyıda bozuyor zamanla.yani benim psikolojım şu an iyi değil. Çok yoruldum. Böyle bişey varsa sizi çok yıpratır. Tmm temel ihtiyaçlar karşılanıyor ama sosyal ve duygusal durumları ihtiyaçları tek başına omuzlamak çok yorucu.

aklıma geldikçe ve şuan yaşadıkça yazıyorum...malına çok değer verir , hepimiz veririz elbet ama onunki farklı...bir çocuğun topunu paylaşmak istememesi gibi bişey ..kızımın oyuncaklarına biri dokunsa dışarda rahatsız olur kızımı tembihker bu bizim daha getirme dışarı elletme verme kimseye , gibisinden..ben olsam beraber oynayın derim paylasmayi öğrensin derim

peki çocuksu konuşmalar hareketler oluyormu konuşalım biraz ..nice ilkokul mezunları var sosyal ortamda herkese kendini dinlettirir söz cambazidir ..öylemi sizinki

Bahsettiğinize göre eşiniz salak veya saf değil.. Sadece sizin istediğiniz karakterde bir insan değil gibi duruyor.. Bilmiyorum ne iş yapıyor ama zeka seviyesi düşük bir insan olsa işinde saygınlığı olmazdı.. Bence siz çevrenizdeki koca örneklerine özeniyor sizin kocanız daha da gözünüze batıyor.. Ama adam çocuk ruhlu yumuşak başlı belli ki.. Kavga çıkarmıyor diye üzüleceksiniz neredeyse : ) ya bırakın zaten korksun kavgadan gürültüden bence bunda adamın saf olduğu sonucu çıkmıyor ki.. Daha akıllı adam kavgadan uzak durur.. Benimde tam istediğim şey bu..Bir gün eşim adamın birine sinirlenip durmuş adama yumruk atmış biraz ilerlemiş bakmış adam arabasını hareket ettirmiyor korkmuş birşey oldu diye geri dönüp adamı kontrol etmiş.. Bu adam daha sonra benim karşıma çıktı arabayı ben kullanıyordum az kalsın kaza yapıyordum plakadan anlamış.. Sonra eşime bahsettim magamdanın biri bu şekilde yaptı bana diye eşim olayı anlattı eşime küfür etmiş haksız yere bir de senin ananı karını..... falan şeklinde dayamamış ve işte gerisi dediğim gibi. İnanın eşimle bu hareketinden dolayı 3 gün konuşmadım ne hakla bunu yapar?? Ya o adam eşime zarar verseydi? Ya o adama attığı yumruk o adamı öldürseydi? Ya o adam daha sonra benim kaza yapmama sebebiyet verseydi?. Yani bunlar saçma sapan hiç olmayacak işler.. Keşke benim eşimde sinse koltuğunda hiç duymasa sizinki gibi...özenmeyin böyle şeylere eşinizi sırf çocuk ruhlu yumuşak başlı diye ezik görmeyin.. Saçmalasın arada ne olacak çirkin çirkin şakalar yapmasından iyidir.. Adamı olduğu gibi kabul edin.. En baştan kabul edip evlenmişsiniz bu adamla.. Şuan sevgili olsaydınız bu adam senin beklentin dışında kabul edemiyorsun belli ki boşuna oyalanma derdim size.. Ama siz zaten böyle sevip evlenmişsiniz sonradan başka şeylere özenip kocanızı ezik görüyorsunuz sanki.. Bilemedim yaa bence zeka seviyesinde problem olsa daha anlaşılır olurdu..

bunu ben mi yazdım dedim bı an...ama benimki yaşamayı çok sever çocuk gibi mutludur dışarda ..insanlarla sevdikleriyle görüşmek ister sürekli kendini eve kapatmaz ama görüştüğümüz de sacmalar , bakışları ben farkettikce kendimden uatnirim bazen kocam sonuçta bütün bunlara rağmen çocuk gibi hayatını yaşayan o ..bense dediğiniz gibi psikolojik olarak sinir hastası oldum

peki çocuksu konuşmalar hareketler oluyormu konuşalım biraz ..nice ilkokul mezunları var sosyal ortamda herkese kendini dinlettirir söz cambazidir ..öylemi sizinki
Olmaz mı o kadar çocuksudur ki. Yemin ederim ki benm kızım daha akıllıdır ki umarım babasına benzemez. Size özelden yazdım bununla ilgili

Boşanmayı düşünüyorum dile getiriyorum o istemiyor bizimki

olabilir aslında , arkadaşlarımın eşleri gayet güzel konusup sakalasirken falan benim eşimin tuhaf hareketlerle orada bulunması beni üzüyor kizidiruor belkide ...sigara kullanmaz kullanmasinda zaten ama içenlerin yanında açık hava da olsa çocuk gibi oksurmesi o esnada boş boş konuşması falan nebilehim birtek bunlar degilki demek istedimlerim..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…