eşim saf mıdır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslinda esin gercekten iyi kalpli bunu unutma ve zeki..Ama belki hastalik belki baska sebeplerden dolayi farkli biraz..

mesela iki aylık bebeğim var ,iki aydır salondaki eşime bebeği uyurken msj atıyorum tw yi kisarmisin diye uyutmaya çalıştığımı biliyor ..neden heo çocuk gibi uyarılarak biseyleri yapıyor ..aklı basmıyor mu bebeğin çok sesten aldığına ve kismasi gerektiğine ...azonce yine msj attimm TV baya sesi var ve bebek sesi dinliyor uyuyamiyor ...bikmazmi bir insan sürekli tembih tembih

Görümceyi kim yetiştirmiş?

Sizi ben iyi anlarım. Eski nişanlım aynı eşiniz gibiydi. Anlattığınız gibi. İnşaat muhendisiydi nisanliyken rusyaya gitmisti çalışmak için ve her dönüşünde beni hediyelere bogardi alisverise çıkarırdı ama nerde ne diyecegini bilemezdi pat diye olmayacak seyler konusurdu daha anlatamayacağım bir cok sey ve en önemlisi adam 25 yaşına kadar babasindan dayak yemisti ev nedir bilmezdi hatta inan yemeği bile düzgün yemezdi. Ki zaten ailesi yedi yine başını emin ol tek değilsin.

mesela o pat diye konuştuğu şeyden örnek veririmisiniz ..benim için önemli...

Benim esimde aynı hep ben uyaririm sessiz ol diye abimi de yengem uyarir ufak seyelre takilmayin simdi esinizin davranislari farkli diye boyle kafaya takmayin

hot zot kaba olmasın ama altı yaşındaki bir çocuk gibi de davranmasin toplumda ...birlafi birkackez peşpeşe söylemek gibi ...

Fatmagül'ün suçu ne deki rahmiyi animsiyormusunuz ..onu düşünün onun o hallerini yapıyor bazen ...bazen aklı başında mantıklı ideal bir erkekken bazen rahmi oluyor , ben zaten mukaddes, te Allah'ım ya aglasammi gulsemmi şuan gerçekten sinirlerim çok bozuk

mesela o pat diye konuştuğu şeyden örnek veririmisiniz ..benim için önemli...

Mesela beni çok iyi restoranlara götürürdü ne bileyim alışverişe ama hiç tanımadığı insanlarla laubali olurdu ya da ben buranin patronunu taniyorum gibi aslında söylemek istemem ama sacma şeyler bi cogu aklima bile gelmez pat diye lafa atlardi sanki olmayan seyleri anlatır gibi . Hatta bazen eminim ki yalan soylerdi ya da uydururdu birden kizar birden severdi değişik bir insandi beyin kanamasi gecirmemis ama sanirim o da dayak yemekten hasar olusmustu ozguveni vsr ama yok gibiydi. Hatta benimle sevgiliyken beni artik ailemden kurtar ben bu yaşıma kadar dayak yedim hep kendimi zor kurtardim derdi. Ki ailesi bize aldığı eve taşındı yeni esyalarla birlikte ve benim bundan hic habrim olmadi. Ben böylelikle yavaştan sogumustum ama evlenseydim sabrederdim.

Aslinda onu siz yonetin diyecegim ama boyleleri inat olur.Siz nasil birisiniz acaba? Yanlis anlamayin yani neden esiniz ile evlendiniz?cok mu asikti size?meslegi mi iyi? Yoksa daha iyisini bulamam diye korkup mu esinizi tercih ettiniz ??

durup dururken garsona ben buranın patronunu taniyorum demesi tanıdık geldi hepimiz deriz ama uzun bir muhbet arasında güzel bir kaç sözden sonra ..

Aslinda onu siz yonetin diyecegim ama boyleleri inat olur.Siz nasil birisiniz acaba? Yanlis anlamayin yani neden esiniz ile evlendiniz?cok mu asikti size?meslegi mi iyi? Yoksa daha iyisini bulamam diye korkup mu esinizi tercih ettiniz ??
evet inanailmaz inattt...pes ediyorum ben bile
ben nasıl biriyim ah şimdi yazsam kendimi övüp eşimi kötülemek gibi olacak ama sorduğunuz için yazıyorum ...etrafda çok beğenilen bakımlı özgüvenli bir kadinim ve çok güzel oldugumu herkes söyler haksızlığa gelemedigimden kendimi her türlü savunurum .. bu yüzden eşimin yanında hep baskın gorunurum ...o bana zamanında çok asikdi ,şimdide sanırım öyle , yada yerini büyük bir sevgiye bıraktı bana bağımlı diyebilirim..ben zamanında eski beni üzen flortlerimden sonra onu tanıyarak ve bana aşırı değer vermesiyle şans vermiştim sonra zamanla bende alıştım ve kaybetmek istemedim ..çünkü mantıklı oturaklı halleri de var bakın hep böyle değil ...bende o halelrini ele alarak evlilik teklifini kabul ettim çünkü inişli çıkışlı da olsa hoslaniyordum onun beni sevdiği kadar olmasada bende biseyler hissediyordum ,o hareketlerini de utangacligina iyiliğine temiz kalpligibe veriyordum

acaba online internet testleri ise yararmi bazı tetkikler için ...belki onları sorarım cevaplarsa iyi olur sonuca bakarız

anladim. benim esimide aşırı korumacı tarzıyla yetiştirdikleri den bu hale getirmisler ..görümcem baba bekarken ,o benim oğlum falan diyordu düşünün.
Yaş farkı çoksa bu oluyor kardeşim le aram 8 yaş çok ilgilendim bebeğim diye severdim taki evlndim çoçuklarım oldu rahatladı kerata kurtuldu bnden ablalık öyle bnce 4 yaşındaki kızım iki ysaşındaki kardeşini sıkıştırıp seviyor

Çok üzüldüm ben eşiniz için .ona hissettiklwriniz onu sürekli kontrol etmeniz onu şuan bize asagilamaniz.cok çok üzüldüm bunu ona neden yapiyosunuz

Çok mu genç yaşta evlendin eşinle.
İnsan çok genç yaşta görmemezlikten geliyor çok önemli konuları.

Ne diyeyim ki sana haklısın.

Nöropsikiyatri doktoru teyzemin şu an ki durumu ile ilgili bilgileri te teyzem küçük iken anlatmış. Eğer eşinde sekel kaldıysa beyin kanamasından, yüksek ateşten anne ve babasına mutlaka ama mutlaka anlatmışlardır.

Mesela teyzem aşırı derece geçimsiz, zeka yaşı 16 yaşında genç bi kiz gibi, sabit fikirli, insanları öyle bı birbirine düşürüyor ki karşıdaki sinir krizi geçiriyor o derece, mesela aynı şeyi söyleyelim size inanır ama ben söyliyeyim bı bakışı var asla inanmaz sanki ben onu öldürmek istiyorum gibi. Bide yeni yeni özellikler eklendi. Ama insan artık deli oluyor.

Herkes benim teyzem gibi olacak değil ama eşinizde kalan sekel gibi yada topluma ayak uydurma, enteresan hareketler vs vs olabiliyor.

Ben oğlumda da, Allah nasip kısmet ederse yakın zaman da doğumum olacak.
Doktora anlatıyorum benim teyzem doğum hatasından problemli diye.
Doktorum bunu duyduğu gibi beni doğama aldı oğlumda.
Gittiğim çok fenaydım beklemek istedi bunu duyduğu gibi beklemedi. Bı kaç saat sonra doğumum oldu.
Ateşli çocukta asla asla kimse tutmaz evinde sülalece. Teyzem ateşli hastalıkta geçirmiş.
Bu kış oğlum virüs kaptı 8 aylıktı.
Hemen doktora götürdük ailemizde ateşli hastalıktan problem kişi var dedim doktor daha sormadan.
Hemen müdahale edildi serumlar ilaçlar vs.
İşte Allah kimsenin başına vermesin insanoğlu hep tecrübe ile şekilleniyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…