eşim, ona söylediğim yalanı anladı. haklı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yok yaf üzülme artık. Tamam dediyse de dedi bir hata yapmış olabilir ama bence gereksiz büyütmeyin sen de eşin de konuşun kapatın olsun bitsin hiç büyütülecek bir mevzu değil bana göre. Ortada da öyle yalan falan görmüyorum insansın , ihtiyacın varmış konuşmuşsun. Yalan diyince aklıma bambaşka şeyler geldi tövbe est

Nasıl yani? Niye bu kadar yükseldiniz ki? Konu sahibiyle kavgalı falan mısınız?

umarım anlaşılabilirim.
o yalan söylemeye ve söz tutamamaya takılır, ben ise duygusal boşluklarıma sarılırsam daha çok kavga edılır bu mevzudan gibime gelıyor
hiç takılmayın, napalım canım o an o gerekti. tatlı canınızı sıkma bir kere özür dileyin yeter daha fazla da değil :) doğru bildiğiniz şeyi yaptınız, kız kardeşiniz eşinize demeseydi daha iyiydi ama yapacak bir şey yok düşünmeyin daha fazla bu süreçte moralinizi yüksek tutun

Allah sağlıkla en kısa zamanda evlat versin. Eşinize yalan söylemeyin gereksiz bi yalan olmuş. Söylemek istemeyen sizsiniz söyleyen sizsiniz yalan söyleyen yine siz

Zamaninda uzun bir sürec olmasada çocuk olmama durumunu, psikolojisini yaşamış biri olarak kardeşinizle paylaşmanız normal geldi bana.
Eşinizle öyle konuşmuş olsanızda anlık bir duygusallıkla olabilecek bir şey. Çiçekten sonra saklamasaniz daha iyiydi ama onda da cekinmis olabilirsiniz. Kadınlarla erkeklerin bu tarz problemleri yaşayış, kabulleniş biçimleri farklı ayrıca bunu da kabul etmek lazım.
Konuşup halledilecek bir durum yaşadığınız olay, yalan söyledin diye büyük büyük bir suçlamaya gerek yok.

Son düzenleme:
Allah sağlıkla en kısa zamanda evlat versin. Eşinize yalan söylemeyin gereksiz bi yalan olmuş. Söylemek istemeyen sizsiniz söyleyen sizsiniz yalan söyleyen yine siz

aslında benım istememe sebebım çoğunluk benım annem babam yuzunden bıraz da esımın aılesı yuzunden esımın aılesı bana sureklı bırıleırnın hayat hıkayesını anlattıgı ve sürekli farklı alternatif tedavı yöntemleriyle geldıgı ıcın ve ustune ustlük gıdecegım doktoru bıle kendı seçmeye kalkmıstı bende gıtmeyıp esıme soylemıstım bunu gızlı tutacagız kımseye soylemeyecegız demıstım ınsanın kardesıne ağlayıp dert yanacagı hıc dusunebıldığım bı sıkıntı degıldı bu yuzden o konuda bocaladım

Nasıl yani? Niye bu kadar yükseldiniz ki? Konu sahibiyle kavgalı falan mısınız?
Onunki “kişi kendinden bilir işi” durumu. Konu sahibine nefret kusarken aslında zamanında kendi olduğu kişiyi anlatmış. Neyse dur şimdi hesap bilgilerini düzenliyor, eski yorumları bi gizlesin de…

Bir insanın kız kardeşinin kocasını arayıp sizin de çocuğunuz olur hissediyorum vs vs gibi bir tavsiye vermesi saçmalık. Sizin çevrenizdeki insanlar sınırlarını bilmiyor muhtemelen bu yüzden kimseye söylememe kararı almışsınız. Siz bu sınırı aştınız bu yüzden eşinizin de sınırları çiğnenmiş oluyor.
Kendi duygularınızdan bahsedip duruyorsunuz adamın isteyken baldızı tarafından aranıp kimsenin bilmemesi gereken bir konu hakkinda konuşmasının adama nasıl hissetirecegini düşünmüyorsunuz.

evet aynını düşündüm ben de bunu yaşamasını tabıkı de ıstemezdım. şu an nasıl yapacagımı ne dıyecegımı bilememezlik hali içerisindeyım

Neye güvenerek böyle üstten üstten konuşuyorsunuz? Hamile kalınca her şey tamam mı oluyor yani?
Bebeğin düşmeyeceği, ölü doğum olmayacağı ya da doğduktan 5-10 sene sonra ölmeyeceği ne malum? Garantisi var mı sizin de kucağınızın boş kalmayacağının?
Siz kimsiniz de bebeği olmayan kadınlara kıskanç haset diyorsunuz?
Haddinizi bilin. Kimsenin imtihanı bitmedi. Allah hiç ummadık anda bir anda elinizden alıverir canınızın en tatlı yerini.

Şurda anne olamayan kadınlardan birinin ahı tutuverirse dünyası ters düz olacak haberi yok.

Sonucu neden saklamak gereği duydunuz ki ?

Onun yaptığı çok çok yanlış ama sizin dogmamais çocuğa böyle demeniz de üzücü.

Sende şimdi is yerindeki kızın sinirini hiç tanimadigin bı insansan çıkartmaya çalışiyosun. O kızla yuzlesememissin , şimdi burda öfke kusuyorsun, karşındaki insanda yaralı bunu unutma

Sende tüp bebekle hamile kalmadınmı yanlışmı hatırlıyorum. Nasıl bu kadar kötü yorum yapabildin

Aynı yollardan geçmiş biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Eşim haklı ama sende duygu boşalması yaşamışsın. Bi sürü hormonları etkileyen ilaç kullanıyoruz kolay değil. Keşke kardeşin çenesini tutsaymış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…