Eşim mi cimri ben mi fazla takıyorum lütfen akıl verin hanımlar

sen napıyosun ki ben para kazanıyorum benim işim var sen sadece yiyorsun demeye başladı
O zaman elinizi herşeyden çekin. alışverişi o yapsın, bebeğe o baksın, evi o çevirsin, kahvaltıyı o hazırlasın. Nasılsa parayı kazanan o siz hiç bir şey yapmıyorsunuz, bunları da yapıversin. Meymenetsiz herif.

oyle de bı soylemıişsin ki
Sanki bır aslandan bahsediyorsun

'yetıskın bır erkek'

Birikimimiz vardı rahatttı ondan sonra haftalık bir bütçe çıkardım ama ev yemekleri yetmiyor sürekli abur cubur alıyor dışardan sipariş veriyor doymuyor
Birikiminizi keşke dursaydi yemeğe gitmeseydi dünyanın bin türlü hali var neden bu yola başvurdunuz hiç anlayamadım mantık dışı yani
Hazıra dağ bile dayanmaz
Evde yemek pismiyor mu ?
Bir Dr a gitti mi bunun için

Canım döner cekti
Eskı usül domates marul sogan acı biber jalapeno olandan+döner ekmek arası hepsi hooop.

Mmhh

Bu arada kaynımda gunde 10 yumurta yer Kendılerı yetistiriyor lar tabi yumırtlayacak tavuguda
Nakitle alakalı bı mesele olmuyor o yuzden, şifa olsun

Benim eşim 65 kilo ama otursa 1 kilo su böreğini tek başına yer herşeye saldirmiyor tabi formuna acayip dikkat eder 22 yıldır 65 kiloyum der zayıf çelimsiz de değil
Erkekler yiyor evet ama tek oturuşta 10 yumurta yemez yani adam düşünür yarınınıda bizimkiler ay sonunu nasıl getireceğiz derdinde bu adam alışmış karısının altın bozdurup bozdurup yemek almasına

Bu arada kaynımda gunde 10 yumurta yer Kendılerı yetistiriyor lar tabi. Nakitle alakalı bı mesele olmuyor o yuzden, şifa olsun
Eşim yeme içme sağlık konusunda çok dikkatli ağır bir işte çalışıyor tabi gücümüz oranında yiyip içiyoruz kismiyoruz ama kira faturalar vs o yüzden ihtiyatlı gitmeye çalışıyoruz misal günlük oğlum eşim eşimin oğlu 30 yumurta yese batariz her halde

Benim çevremdeki erkekler gayet sağlıklı ama bir oturuşta bir kalıp peynir, 10 yumurta yiyen hiç yok. Yani sporcu falan olur kas yapar anlarım da normal bir erkek karşımda böyle yese aşırı aşırı soğurum.

Hele ertesi gün çocuğu karısı ne yiyecek diye düşünmemesi tahammül edilebilir bir şey değil. Evi mutfağı fazla fazla doldursa da çok yese neyse de böylesi bilemedim.

Kız aç adam napsin? Karnı doymazsa nasıl çalışacak? Konu sahibi öğrenmiştir artık kocasının ihtiyacı olan gıdayı, ona göre menü yapacak her gün mecbur...Az yapıp , yedin bitirdin diye de kizilir mi çalisan adama?

Bence tamamen sen alıştırmışsın. Eşin de zaten var diye sana bırakmış evin yükünü. Biz eşimle oğlumla Dışarı çıkar 2-3 binlik para harcarız asla sesini çıkarmaz. Ama Bazen benim eşimde saçmalardı yani alışveriş yaptığımızdan değil laf olsun diye . eve alışveriş yapıyoruz hiç sevmem alışveriş yapmayı eşimle atıyorum 3-4 tutuyor ne alınabilir ki o parayla kasa da ohaaa çüşşş yok böyle şöyle der . Rezil ederdi ben bi gün artık alışverişi tek yapacağımı söyledim şimdi asla sesini çıkarmıyor . Ayıp gerçekten . Vala benim yaptığım birikimler hepsi evime gitti çok şükür ama onun dışında bozacak hiç bişeyim yok eşim para bırakmadığı zaman açıyorum kartımın ekstresini bi güzel harcıyoruz oğlumla ödemek ona kalıyor naaaapaaaammm :)) Mesela örnek vereyim. Benim eltimşn Kocası çalışmıyor çalışsa bile zararlı maddelere veriyor . Evin bütün herşeyini kaynanam ve kayınpederim karşılıyor çocuğuna varana kadar . Geldiğinde eline harçlığını da sıkıştırıveriyor. Kendi ailesine gittiği zaman da ailesi veriyormuş ama o eve asla birşey almıyormuş birikim yapıyormuş yarın bir gün ayrılırsa elinde avucunda bişey kalsın diye yani akıllımı diyim bilemedim bu duruma bence ben salagım . Verilen paralarla eve birşey almıyor çünkü eşi evde görecek herşey var ve daha da pasifleşecek gibi düşünüyor . (bunları bana kaynanam söyledi)200 milyar tazminat aldı +dogum parası ama sorarsan asla parası yok benim bunlarım olsa cümle aleme söylerim . Evet birikim tabiki önemlidir ama benim gözüm herşeyde kalacağına bende altınımı bozup çatır çutur yerdim. Eşiniz sonradan mı böyle oldu ? Sevgilikik zamanınızda da böyle miydi az çok insan hisseder cimri olup olmadığını. Bende anlamıyorum . Siz bence artık zulalarınızda ne varsa asla çıkarmayın bırakın soğan ekmek olsun çocuğunuzdan sakınmayın yapın yedirin hemen delilleri kaldırın o gelmeden görsün bişey olmadığını

Ben temin dıcem artık size
Üzülme
Tavuklar senin hıc durma

Evde daha yetişkin bile olmayan sporcu aslan yavrusu bir ergen besledigim için Serengeti de tüketilen gıda miktarlaına ve fiyatlara hakimim diyelim Adam bana normal geldi valla
Sporcular yiyor evet eşim de spora giderken günlük 10 yumurta yiyordu sadece beyazını tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…