Eşim mi cimri ben mi fazla takıyorum lütfen akıl verin hanımlar

Doğru diyorsunuz tabi ki erkeklerin bazısının işi cok ağır ama konu sahibi ya altın bozdurup yemek almayacak yada adamın yediğine laf etmeyecek

Hiç 3 kilo patates bitiren insan görmedim, görmem de inşallah.
Bence sizin tanıdıklarınız obur.

Önüne ne kadar koyarsaniz o kadar yiyor sanirimporsiyonlari yavaş yavaş azaltin. Zamanla düzene girer insallah. Altın bozup mutfak alısverisi yapmayi da sizden duydum. Kocanız çalışıyor netice de. Baktiniz başa çıkılmiyor. Bırakın o alısveri yapsin getirsin. Herseyi tek sefer de önüne koymayın.

benim erkek arkadaşımın ayak parmaklarına kadar kası var da bu kadar yemiyor anam

Sürekli altın bozup ihtiyaç halledildigi için alışmış. Artık altın bozmayı bırak yarın öbür gün bosanirsin cocugunla sana destek olur.

Doktor takibinde mi? İlacı var mı? Birçok şeker hastasında böyle aşırı açlık hali oluyor, böyle olmaz, küçük çocuğu var. Şeker hastasıymış, abur cubur gibi şeyler yememesi lazım.

10 yumurta 3kg patates kızartması nedir Allah aşkına. Eşiniz din imandan bahsedene kadar sofraya oturduğunda karısına çocuğuna yemek ayırmayı öğrensin. Nasıl dindar anlamadım insan yarın karım çocuğumda peynir yesin onlara kalsın demez mi. Aç gözlü böyle insanlar çöplük gibi öğütür her şeyi

Gerçekten neler yaşıyorsunuz?
Siz altın bozup kıyafet aldığınız adamdan çocuk neden yaptınız koştur koştur?

Aç gözlü değil mi yoksa bana mı öyle geliyor ama herşeyi bitiriyor . 10 yumurta koruyorum hala gözü bir kalıp beyaz peynirde öyle ekmeksiz yiyip kalkıyor .

1 kg beyaz peynir yiyen adamın tansiyonu tavan yapar tuzdan yahu
Ya da bir oturuşta 10 yumurta yenir mi bu ne saçmalık kolesterolden göçecek
Eşiniz aç gözlü, pis boğazlı ama bunları geçtim karısının altınlarıyla zıkkımlanan, eşine evine yaptığı gözüne batan adamdan koca olmaz. Çocuk yaparak büyük hata yapmışsınız en kısa zamanda yol verin bu herife

Olabilir valla içlerinde obez yok ama hepsi de enine boyuna iyi sahiden ...Demin biri eşim 65 kg demiş mesela ya, ben inanamadim
Benim eşim göbeklidir, eppeeen içini içini yer, ama 3 kilo patates yenmez ya.
Ayrıca neden 3 kilo patates pişsin 3 kişilik ailede, bi de şeker hastası neden patates yiyor.
1 kilo pişir, 2 kilonun parasıyla badem ceviz yeseler daha çok tok durur adam.

Ay yok battı benim gözüme, adamı karşıma alıp biraz beslenme anlatmak istiyorum ama kendi kocam dururken başkasına anlatmayayım

Gerçekten neler yaşıyorsunuz?
Siz altın bozup kıyafet aldığınız adamdan çocuk neden yaptınız koştur koştur?
Bence konu sahibi eşinin boyunu kilosunu meslegini aylık gelirini kira miktarını yazarsa daha sağlıklı bir hesap ve yorum yapabiliriz...Yoksa mesleğini boyunu kilosunu bilmeden günlük kalori ihtiyacini , gelirini bilmeden de neden gıda ihtiyaci için altın bozulduğunu asla tahmin edemeyiz.

Valla kaç kilo olursa olsun bir oturuşta 1kg peynir, 10 yumurta ya da 3kg patates yenmez arkadaş beynim yandı tansiyonu fırlar insanın :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…