Eşim mi cimri ben mi fazla takıyorum lütfen akıl verin hanımlar

Kız aç adam napsin? Karnı doymazsa nasıl çalışacak? Konu sahibi öğrenmiştir artık kocasının ihtiyacı olan gıdayı, ona göre menü yapacak her gün mecbur...Az yapıp , yedin bitirdin diye de kizilir mi çalisan adama?
Doğru diyorsunuz tabi ki erkeklerin bazısının işi cok ağır ama konu sahibi ya altın bozdurup yemek almayacak yada adamın yediğine laf etmeyecek

Ay sacmalamayin kizlar rica ederim 🤣 ilk kez bı kocayı savunmak zorunda kalicam sinirim bozuldu ama yetişkin erkek yer bu kadar, hem de rahat rahat, hele ki kas gücüne bağlı iş yapıyorsa fazlasını bile yer... Belli ki eve alınan gıda tedariginde var bı eksiklik...Benim tanıdığım erkekler mi obur, sizinkiler mi vitaminsiz bilemedim😅
Hiç 3 kilo patates bitiren insan görmedim, görmem de inşallah.
Bence sizin tanıdıklarınız obur.

Benim çevremdeki erkekler gayet sağlıklı ama bir oturuşta bir kalıp peynir, 10 yumurta yiyen hiç yok. Yani sporcu falan olur kas yapar anlarım da normal bir erkek karşımda böyle yese aşırı aşırı soğurum.

Hele ertesi gün çocuğu karısı ne yiyecek diye düşünmemesi tahammül edilebilir bir şey değil. Evi mutfağı fazla fazla doldursa da çok yese neyse de böylesi bilemedim.
benim erkek arkadaşımın ayak parmaklarına kadar kası var da bu kadar yemiyor anam :KK70:

henüz Çalışma gibi bir durumum yok 2 yaşında birde evladımız var ona bakıyorum . Eşim az kazanıyor ve üstüme başıma hiçbir şey almıyor ben altınlarımı bozup bozup kendime eve bişiler alıyorum. Eşimin sadece parası mutfak masrafına ve kiraya gidiyor . Mutfakta da aldığım herşey ertesi güne bitiyor . Peynir alıyorum o bir kalıbı yiyip bitiriyor krem peynir alıyorum o bit kutuyu ekmeğe sürüp bitiyor ertesi gün kahvaltıya hiçbir şey kalmıyor . Güzelce konuştum bir paket krem peynir yenmez 40 yılda bir canın çeker hepsini yersin ama sürekli olmaz ertesi güne birşey kalmaz diyorum lokmamı sayıyorsun demeye başladı . Hiçbir şey yemiyor . Patates kızarttım 3 kilo patates bir oturuşta hepsini yedi beni beklemeden hemde .evi geçindiremştorum çünkü ne alsam ertesi güne kalmadan bitiyor üstüne birde sen napıyosun ki ben para kazanıyorum benim işim var sen sadece yiyorsun demeye başladı zoruma gidiyor çok severek aşık olarak evlenmiştik
Ama o kadar cimri ki hiçbir yere çıkmıyoruz dışarda hiç para harcamıyoruz üstüme başıma hiçbişi almıyorum kendi altınlarımı bozup kendime ona kıyafet alıyorum biraz büyüsün bende çalışıcam toplarız diyorum tüm param gitti benim eve ve gidecekte diyor evet yemek yiyoruz gidecek tabi ki diyorum zoruna gidiyor . Herşeyi yiyen de o ama . Çocuk doğurdum bi hediye bile almadın bana dedim niye alim ki nolmuş doğurduysan bende baktım diyor bunun bile önemi yok onun gözünde . Namazımızdayız zikrimizdeyiz Allah korkusunda var erkek karısına para harcar sen sadece eve harcıyorsun birde sen sadece yiyorsun benim ihtiyaçlarım yok mu dedim para mı var dedi kestirdi attı.
En son bugün ben altın bozup tatil için harcarız dedim tatile gitmeden daha yarısı market alışverişine gitti dedim ki market için bozmadım ben bu altını maaş gelince ver olur mu tatilde harcicak bunu çocukla dedim sende geçen ay 3.000 bilet parasını vermedin ama dedi . Benim gelirim yok altın bozuyorum senin gelecek ama bu ay dedim zoruma gitti midem bulanıyor .
Kuaföre gitmiyorum saçlarımı bile kendim kesiyorum 27 yaşındayım ve hiç problem etmiyorum ama bu kadar aç gözlü cimri olması artık bana senin neyin vakti sen anca paramı yedin demesi midemi bulandırıyor onun dışında eve yardım eder çocuğa bakar evi toplar ama işte bu çok rahatsız ediyor ne yapmalıyım sevgili hanımlar ?

Ben mi çok takıyorum ?
Sürekli altın bozup ihtiyaç halledildigi için alışmış. Artık altın bozmayı bırak yarın öbür gün bosanirsin cocugunla sana destek olur.

Ekmeksiz yiyor şeker hastası fakat gözü doymuyor iki dilim ekmekle ye de mideni tutsun diyorum peynir istiyorum sadece ekmekle değil diyo ve küsüp yemiyor . Hollanda da yaşıyoruz 2.5 euro alıyor kira falan hepsi çıkınca 600 kalıyor elimize aylık sadece markete gidiyor o da çünkü sadece yiyor

Doktor takibinde mi? İlacı var mı? Birçok şeker hastasında böyle aşırı açlık hali oluyor, böyle olmaz, küçük çocuğu var. Şeker hastasıymış, abur cubur gibi şeyler yememesi lazım.

10 yumurta 3kg patates kızartması nedir Allah aşkına. Eşiniz din imandan bahsedene kadar sofraya oturduğunda karısına çocuğuna yemek ayırmayı öğrensin. Nasıl dindar anlamadım insan yarın karım çocuğumda peynir yesin onlara kalsın demez mi. Aç gözlü böyle insanlar çöplük gibi öğütür her şeyi

henüz Çalışma gibi bir durumum yok 2 yaşında birde evladımız var ona bakıyorum . Eşim az kazanıyor ve üstüme başıma hiçbir şey almıyor ben altınlarımı bozup bozup kendime eve bişiler alıyorum. Eşimin sadece parası mutfak masrafına ve kiraya gidiyor . Mutfakta da aldığım herşey ertesi güne bitiyor . Peynir alıyorum o bir kalıbı yiyip bitiriyor krem peynir alıyorum o bit kutuyu ekmeğe sürüp bitiyor ertesi gün kahvaltıya hiçbir şey kalmıyor . Güzelce konuştum bir paket krem peynir yenmez 40 yılda bir canın çeker hepsini yersin ama sürekli olmaz ertesi güne birşey kalmaz diyorum lokmamı sayıyorsun demeye başladı . Hiçbir şey yemiyor . Patates kızarttım 3 kilo patates bir oturuşta hepsini yedi beni beklemeden hemde .evi geçindiremştorum çünkü ne alsam ertesi güne kalmadan bitiyor üstüne birde sen napıyosun ki ben para kazanıyorum benim işim var sen sadece yiyorsun demeye başladı zoruma gidiyor çok severek aşık olarak evlenmiştik
Ama o kadar cimri ki hiçbir yere çıkmıyoruz dışarda hiç para harcamıyoruz üstüme başıma hiçbişi almıyorum kendi altınlarımı bozup kendime ona kıyafet alıyorum biraz büyüsün bende çalışıcam toplarız diyorum tüm param gitti benim eve ve gidecekte diyor evet yemek yiyoruz gidecek tabi ki diyorum zoruna gidiyor . Herşeyi yiyen de o ama . Çocuk doğurdum bi hediye bile almadın bana dedim niye alim ki nolmuş doğurduysan bende baktım diyor bunun bile önemi yok onun gözünde . Namazımızdayız zikrimizdeyiz Allah korkusunda var erkek karısına para harcar sen sadece eve harcıyorsun birde sen sadece yiyorsun benim ihtiyaçlarım yok mu dedim para mı var dedi kestirdi attı.
En son bugün ben altın bozup tatil için harcarız dedim tatile gitmeden daha yarısı market alışverişine gitti dedim ki market için bozmadım ben bu altını maaş gelince ver olur mu tatilde harcicak bunu çocukla dedim sende geçen ay 3.000 bilet parasını vermedin ama dedi . Benim gelirim yok altın bozuyorum senin gelecek ama bu ay dedim zoruma gitti midem bulanıyor .
Kuaföre gitmiyorum saçlarımı bile kendim kesiyorum 27 yaşındayım ve hiç problem etmiyorum ama bu kadar aç gözlü cimri olması artık bana senin neyin vakti sen anca paramı yedin demesi midemi bulandırıyor onun dışında eve yardım eder çocuğa bakar evi toplar ama işte bu çok rahatsız ediyor ne yapmalıyım sevgili hanımlar ?

Ben mi çok takıyorum ?

Gerçekten neler yaşıyorsunuz?
Siz altın bozup kıyafet aldığınız adamdan çocuk neden yaptınız koştur koştur?

Aç gözlü değil mi yoksa bana mı öyle geliyor ama herşeyi bitiriyor . 10 yumurta koruyorum hala gözü bir kalıp beyaz peynirde öyle ekmeksiz yiyip kalkıyor .

1 kg beyaz peynir yiyen adamın tansiyonu tavan yapar tuzdan yahu
Ya da bir oturuşta 10 yumurta yenir mi bu ne saçmalık kolesterolden göçecek
Eşiniz aç gözlü, pis boğazlı ama bunları geçtim karısının altınlarıyla zıkkımlanan, eşine evine yaptığı gözüne batan adamdan koca olmaz. Çocuk yaparak büyük hata yapmışsınız en kısa zamanda yol verin bu herife

Olabilir valla🤣 içlerinde obez yok ama hepsi de enine boyuna iyi sahiden ...Demin biri eşim 65 kg demiş mesela ya, ben inanamadim 🤣
Benim eşim göbeklidir, eppeeen içini içini yer, ama 3 kilo patates yenmez ya.
Ayrıca neden 3 kilo patates pişsin 3 kişilik ailede, bi de şeker hastası neden patates yiyor.
1 kilo pişir, 2 kilonun parasıyla badem ceviz yeseler daha çok tok durur adam.

Ay yok battı benim gözüme, adamı karşıma alıp biraz beslenme anlatmak istiyorum ama kendi kocam dururken başkasına anlatmayayım 😅

Gerçekten neler yaşıyorsunuz?
Siz altın bozup kıyafet aldığınız adamdan çocuk neden yaptınız koştur koştur?
Bence konu sahibi eşinin boyunu kilosunu meslegini aylık gelirini kira miktarını yazarsa daha sağlıklı bir hesap ve yorum yapabiliriz...Yoksa mesleğini boyunu kilosunu bilmeden günlük kalori ihtiyacini , gelirini bilmeden de neden gıda ihtiyaci için altın bozulduğunu asla tahmin edemeyiz.

Bence konu sahibi eşinin boyunu kilosunu meslegini aylık gelirini kira miktarını yazarsa daha sağlıklı bir hesap ve yorum yapabiliriz...Yoksa mesleğini boyunu kilosunu bilmeden günlük kalori ihtiyacini , gelirini bilmeden de neden gıda ihtiyaci için altın bozulduğunu asla tahmin edemeyiz.

Valla kaç kilo olursa olsun bir oturuşta 1kg peynir, 10 yumurta ya da 3kg patates yenmez arkadaş beynim yandı tansiyonu fırlar insanın :)))

X