Eşim mi cimri ben mi fazla takıyorum lütfen akıl verin hanımlar

Nfmtfnbfmbvvnçnf
Haklısın hemşire ama bu adama daha doğru düzgün bı teşhis bile konulmamış...Olayın bütçe boyutundan çikilıp sağlık boyutundaki ciddiyetinden kararlilikla bahsedilse ve doktora gitmeye ikna edilse belki durumunun ciddiyetinin farkına varacak ve hicolmazsa belki tedaviye baslayacak...Aksini pek düşünmüyorum zira gencecik bı adam, niye sadece insilun kullanarak hayatta kalmak varken bile bile yakın zamanda ölmek istesin ki?

Hepsini okumadım ama cimri demek için önce var olmasi lazım. Yetmediği yerde herkes zorunlu olarak cimri olur.

Doktora yemiyorum diyormuş ya.
Bu adamın düzgün tedavi alması mümkün değil.

Onlar benim artık pes dediğim şeyler normal yemek yeniyor bunlar onun yanında boş vakitlerinde canı sıkılıp ağzına attıkları . Her hafta kuru bakliyat yapıyorum dolma yapıyorum aş yapıyorum türlü yapıyorum bunlar 3 öğünün dışında sıkıldıkça yediği şeyler . Anlamak istemiyorsunuz siz . Çocuktan önce birikim yaparken başka bütün aileler bu parayla çok güzel geçinirken benim aldığım 500 gramlık peynir ikinci günü görmüyor diğer günlere de kalsın ama bak ben daha yemedim bile diyince yeseydin diyor . Bir paket Antep fıstığını açıyorum ikinci elimi atışında yok kaselere ayırıyorum iki dk de bitirip gidip bir daha dolduruyor . Ben onun pis boğazı yüzünden geçinebiligorken her gün etli yemek yapabiliyorken 2 yaşında çocuğumu kreşe verip çalışamam bunun için doğurmadım . Doğurmadan önce herşey hesaplandı ayarlandı ama o durmuyor dikkat edicem diyor ama yine ağzı boş durmuyor insilün de kullanmıyor yüzü kıpkırımızı habire bişiler yiyip içip duruyor . Bende dizi izlerken akıp önüme leblebi gibi yemeye çalmıştım bir kez kustum sonra da oha ne kadar yemişsin çüş dedi kendi yiyince normalmiş boyu varmış vücudu hızlıymış . Hak görüyor . Bende bilirim 1 tabak yemek yiyip gerisini de peynirle sucukla doymayı. 1 tostun içine 5 dilim kaşar koyuyor küçük kare ekmelere 4 tost yiyor ara öğün olarak 2 saat içinde 3 paket kaşar gidiyor bir tost yiyecek diye ben SADECE 2 dikip koyup tostumu yapıyorum bütün parayı ben sürekli bunlara harcamak zorundamıuım ben yiyemezmiyim bir ekmeğin arasında 10 dilim kaşar ben salak mıyım o zaman ? İnsanım sadece

Yapıyormuş yakın zamana kadar kendi dedi...Bence onun derdi hala kocasının bogazindan kesip birikim yapmak, adam ölüyor umru değil
Yapmıyor yapmasını da hiç istemedim çünkü 600 Euro ile dolabımı dolduruyorum ama bir kalıp peyniri tv bakarken keyiften yiyip ertesi gün de bir kalıp daha alıyır . Ben her gün bir kalıp peynir almak istemiyorum

Ölse. Genelde atak geçirip yatalak kalıyorlar. Göze vuruyor (körlük) veya ayak/bacak amputasyonu.
Konusahibi bile bile yapiyor bunu.
Bile bile mi ? Hasta mısınız 2 yol diyetle insüşüni bıraktırdım 2 öğün beslenme ile eğitim aldım gizli gizli yiyip şekerini fırlattığjnı farketmeye başladığımda burakktım , kendi fark eder diye beklerken daha da abarttı

Aynen...Ölen kurtuluyor resmen...Ve konu sahibi kendi annesinin sağlık geçmişinden deneyimli olduğu halde hala birikim, aile terapisti, psikolog derdinde....Planı nedir ben hiç anlamadım
Ne yapayım ne ? Ağzını mı bağliyim ki evde yemese bakkala gidince gizlice akıp yiyor ne yapayım ?

Şekeri o kadar yüksek ki yese de onu eriytiyor artık ve umrunda da değiş konuşunca da beni rahat bırak benim vücudum hızlı çalışıyor diyor kavga editör

Ne kadar kırıcı üzücü bende sizlerden fikir alırım sandım . Seviyorum bu adamı seviyorummmm . Sevmesem ne çocuk yapardım burda annesiz babasız ne de böyle eğitim alır kavga da etse ona uygun yemekler yapardım . Ama bencilliği o kadar çok ki artık bende tükendim yoruldum . Babamla çok güzel yaşıyordum yine yaşarım hemde kendi vatanımda ben bu adamı sevdim . Siz hiç sevmemişsiniz anlayamıyorsunuz

Tutuşan bozar mı ne kadar kötüsünüz

Ben geçinebilip üstüne kenara para da atabiliyorduk . Ortak birikim olarak . Çocuk olduktan sonra bunalımdadır diye bende destek olmak için kendi birikimimi bozdum . Evde türlü , et yemekleri baklagiller yapıyorum bunlar aralarda canı sıkıldıkca yada kenevir içip gözü açlıktan dönünce keyfine yediği şeyler . Ben o kenevir içecek sonra da dolaptaki herşeyi deli gibi yiyecek gibi 2 yaşına yeni giren bebeğimi bırakıp çalışmayacağım. Babamla mis gibi yaşarım kendi ülkemde . Ben bu adamı sevdim seviyorum . Ama çocuktan sonra iyice bencilleşti iyice saldı . Bende bıraktım 2 yok baktım ki asla düzeltmeye niyeti yok daha da artırdı. Kenevir içmiyor 1 aydır ama sürekli şekerli bişiler içip sonra da açlık krizi yaşıyor ve yaptığım yemekten ya 3 tabak yiyor ya 1 tabak yiyip 1 saat sonra başka şeyler tıkıyor . O kadar mahalle ağzıyla konuşan kadınların bu sitede olmasını beklemezdim . A derken siz x anlamaya Çalışıp bilerek neler yakıştırmışsınız pes size saolun herşey için ben eşimden insanlık beklerken gördüm ki herkes için kendi aklı kadar herşey .

Kız sen ne biliyorsun bu adamın 1 aydır içmediğini

Adamin Joint içtiğini ne diye yazmiyorsun?
Milletin burda (bende dahil) seni suçlaması normal çünkü yazdıklarından adamin patates, ekmek ve peynirle beslendiği çıkıyor.
Eski mesajlarında ne türlü ne baklagil demişsin.
Adamin ot içip içip deli gibi yemesi normal. Yan etki.
Bizde burda şeker krizine giriyor saniyoruz.
Düzgünce yazsaydin Yorumum farklı olurdu.

Boşan. Kenevir içen adamdan hayır gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…