Eşim mi cimri ben mi fazla takıyorum lütfen akıl verin hanımlar

Adamin Joint içtiğini ne diye yazmiyorsun?
Milletin burda (bende dahil) seni suçlaması normal çünkü yazdıklarından adamin patates, ekmek ve peynirle beslendiği çıkıyor.
Eski mesajlarında ne türlü ne baklagil demişsin.
Adamin ot içip içip deli gibi yemesi normal. Yan etki.
Bizde burda şeker krizine giriyor saniyoruz.
Düzgünce yazsaydin Yorumum farklı olurdu.

Boşan. Kenevir içen adamdan hayır gelmez
Ama hafta bir iki içerken de böyleydi içmediği günlerde , düşüncesiz bencil içmeden de 1 kalıbı yiyor içince zaten aman Allahım . Ben her evde öyle yemek pişiyor diye özellikle belirtmem gerektiğini düşünmemiştim baktım ki herkes başka yorumlamak istemiş öyle belirttim .

Kenevir içselde içmesede aynı bencillik aynı sinir şeker komasına giriyor içmediği günlerde de yiyip yiyip bunu söylemek istedim

Adamin Joint içtiğini ne diye yazmiyorsun?
Milletin burda (bende dahil) seni suçlaması normal çünkü yazdıklarından adamin patates, ekmek ve peynirle beslendiği çıkıyor.
Eski mesajlarında ne türlü ne baklagil demişsin.
Adamin ot içip içip deli gibi yemesi normal. Yan etki.
Bizde burda şeker krizine giriyor saniyoruz.
Düzgünce yazsaydin Yorumum farklı olurdu.

Boşan. Kenevir içen adamdan hayır gelmez
Birde evimizi toplar bana kahvemi yapar yanına not yazardı yani çok sevdirdi kendini bana çok iyi bir insandı ama yemek konusunda o kadar bencil ki gezmeye gitmek falan hiçbiri yok sadece mutfağa harcıyoruz tüm parayı onun tatlı keyiflerine krizlerine

Bildiğin ot.
Adam otcu.
Bende şeker krizine giriyor sandim.
Ot içenlerin hepsi yeme krizi yaşıyor. Yan etkilerinden biri.
İçmeyince de aynı krize giriyor ama o neden olabilir peki ve çok iyi çok tatlı bir adamdı çocuk olduktan sonra ayrılırsan ayrıl demeye başkadı normalde hiç demezdi ona güvenerek çocuk yaptım normalde çok korkuyordum sevgisiz bir evde büyümesinler çocukların .

Ama hafta bir iki içerken de böyleydi içmediği günlerde , düşüncesiz bencil içmeden de 1 kalıbı yiyor içince zaten aman Allahım . Ben her evde öyle yemek pişiyor diye özellikle belirtmem gerektiğini düşünmemiştim baktım ki herkes başka yorumlamak istemiş öyle belirttim .

Kenevir içselde içmesede aynı bencillik aynı sinir şeker komasına giriyor içmediği günlerde de yiyip yiyip bunu söylemek istedim

Canim yanlış anlama ama ot icen adamdan tam olarak nasil bir kocalik/babalik bekliyordun?
Bencil olmasa zaten çocuğunun rızkını uyuşturucuya yatırmaz.
Sen galiba evlenerek geldin hollandaya. Bu adami tanımadan evlendin yani.
Allah bilir kaç yildir içiyor. Beyin hücreleri ıyice ermiştir. Üstüne birde şeker eklenince ortaya çıkan durum bu.

Canim yanlış anlama ama ot icen adamdan tam olarak nasil bir kocalik/babalik bekliyordun?
Allah bilir kaç yildir içiyor. Beyin hücreleri ıyice ermiştir. Üstüne birde şeker eklenince ortaya çıkan durum bu.
18 yaşından beri hafta sonları falan içiyormuş bırakmıştı sakin tatlı dilli biriydi sevgiliyken de evliykende . Ama içmediğinde suskun seks bile yapmayan biriydi bende yorgunluktan sandım yorgunum diyordu hep çünkü şekeri yoruyor diye düşünüyordum içmediği için öyleymiş içince aşk dolu sevgi dolu konuşkan bunu farkettim bıraktırdım ama bana çok kötü hayatımı bilmem naptın keşke tanımasaydım falan demeye başladı çocuktan önce asla demezdi . Hep beni iyileştirdin hayata döndürdün nefes aldırdın derdi

İçmeyince de aynı krize giriyor ama o neden olabilir peki ve çok iyi çok tatlı bir adamdı çocuk olduktan sonra ayrılırsan ayrıl demeye başkadı normalde hiç demezdi ona güvenerek çocuk yaptım normalde çok korkuyordum sevgisiz bir evde büyümesinler çocukların .

Içiyordur o. Belkide space cake yiyor.
İçinde kenevir olan pasta, brownie tarzinda. MDMH alabilir. Bunların hepsi yeme krizi yapıyor ama sigara gibi içilmedigi için fsrk etmezsin.
Space cake mesela bildiğin kek.
Magic mushroom damla formunda. Iki damla atsa kafasi leş olur. Ruhun duymaz.
Hollandada yaygin. Görmüşsündür orda burda

Birde mal gibi gerçekten . Eli ayağına dolanıyor insanlar konuşuyor anlamıyor ben şeylerdendir diye düşünüyordum ot mu onun beyin hücrelerini öldürmüş sizce gerçekten

18 yaşından beri hafta sonları falan içiyormuş bırakmıştı sakin tatlı dilli biriydi sevgiliyken de evliykende . Ama içmediğinde suskun seks bile yapmayan biriydi bende yorgunluktan sandım yorgunum diyordu hep çünkü şekeri yoruyor diye düşünüyordum içmediği için öyleymiş içince aşk dolu sevgi dolu konuşkan bunu farkettim bıraktırdım ama bana çok kötü hayatımı bilmem naptın keşke tanımasaydım falan demeye başladı çocuktan önce asla demezdi . Hep beni iyileştirdin hayata döndürdün nefes aldırdın derdi
Evde dumanını çocuğa solutmuyodur inşallah

İçinde kenevir olan pasta, brownie tarzinda. MDMH alabilir. Bunların hepsi yeme krizi yapıyor ama sigara gibi içilmedigi için fsrk etmezsin.
Bana da içirdi kaç kere ama ben sevmedim bunları biliyorum duydum kullandım da bekarlığımızda ama sevmedim bırakrım kısa sürede
Evde dumanını çocuğa solutmuyodur inşallah
evde değil bakkala çıkınca içiyordu yasallaştı çünkü onun dışında da işten eve gelirken

İçince benden güzeli yok bu dünyada içse gerçekten bilirim , neşeleniyor keyifleniyor konuşuyor içmediğinde sürekli yorgun uykulu keyifsiz

Birde mal gibi gerçekten . Eli ayağına dolanıyor insanlar konuşuyor anlamıyor ben şeylerdendir diye düşünüyordum ot mu onun beyin hücrelerini öldürmüş sizce gerçekten

Şekerde yapar ama senin eşinde ikisinin karışımı galiba.
Tam birşey diyemem ama ot kesinlikle mal gibi yapıyor.
Bazen aktif oluyorsa kombi uyuşturucu yapıyordur belkide. Sakinleşmek için ot (mal gibi) aktifleşmek için kokain tarzi kafayi hoş yapan birşey.

Şekerde yapar ama senin eşinde ikisinin karışımı galiba.
Tam birşey diyemem ama ot kesinlikle mal gibi yapıyor.
Bazen aktif oluyorsa kombi uyuşturucu yapıyordur belkide. Sakinleşmek için ot (mal gibi) aktifleşmek için kokain tarzi kafayi hoş yapan birşey.
Hiç koko işine girmedi eminim sadece cigara içer yer yer neşelenirdi hafta sonları sonra iş çıkışlarına döndü içmesi sonra ben bırakmasını istedim . Ama bırakınca çok tuhaflaştı aşırı sinirli bana herşeye beni suçluyor çocuk kucağında bişi soruyorum bekle çocuk kucağımda iki işi aynı anda yapamam diyor , iki iş dediğin çocuk kucağında bende sana yemek yiyelim mi diyorum ne beklesi diyorum of diyor sinirleniyor ama gerçekten de anlamıyor . Bırakınca böyle mal gibi oldu ben bırakınca kendine gelir sanarken

Hiç koko işine girmedi eminim sadece cigara içer yer yer neşelenirdi hafta sonları sonra iş çıkışlarına döndü içmesi sonra ben bırakmasını istedim . Ama bırakınca çok tuhaflaştı aşırı sinirli bana herşeye beni suçluyor çocuk kucağında bişi soruyorum bekle çocuk kucağımda iki işi aynı anda yapamam diyor , iki iş dediğin çocuk kucağında bende sana yemek yiyelim mi diyorum ne beklesi diyorum of diyor sinirleniyor ama gerçekten de anlamıyor . Bırakınca böyle mal gibi oldu ben bırakınca kendine gelir sanarken

İnşallah girmemiştir ama sen bu durumu göz önünde bulundurmak zorundasin malasef.
Sakın altınlarını bozma. Sakın. Ne yerse yesin. Çocuğunla karnını doyur. Kalani ona ayir. Yermezse kendi birşey bulsun yesin. Altınlarını sakla. Bu adam ot içecek diye sen altınların araya gidiyor

Hic strese girmeyin o zaman, doymuyorsa kuru ekmek yesin. Saglikli besletmeye calissaniz da keneviri birakmadan ise yaramayacak gibi
Yasallaştı birde artık rahatladı bahçemize bile ekmek istiyor içince nolcak yalan hayal bu gerçekler daha güzel diyince bana kazıyor sinirleniyor
henüz Çalışma gibi bir durumum yok 2 yaşında birde evladımız var ona bakıyorum . Eşim az kazanıyor ve üstüme başıma hiçbir şey almıyor ben altınlarımı bozup bozup kendime eve bişiler alıyorum. Eşimin sadece parası mutfak masrafına ve kiraya gidiyor . Mutfakta da aldığım herşey ertesi güne bitiyor . Peynir alıyorum o bir kalıbı yiyip bitiriyor krem peynir alıyorum o bit kutuyu ekmeğe sürüp bitiyor ertesi gün kahvaltıya hiçbir şey kalmıyor . Güzelce konuştum bir paket krem peynir yenmez 40 yılda bir canın çeker hepsini yersin ama sürekli olmaz ertesi güne birşey kalmaz diyorum lokmamı sayıyorsun demeye başladı . Hiçbir şey yemiyor . Patates kızarttım 3 kilo patates bir oturuşta hepsini yedi beni beklemeden hemde .evi geçindiremştorum çünkü ne alsam ertesi güne kalmadan bitiyor üstüne birde sen napıyosun ki ben para kazanıyorum benim işim var sen sadece yiyorsun demeye başladı zoruma gidiyor çok severek aşık olarak evlenmiştik
Ama o kadar cimri ki hiçbir yere çıkmıyoruz dışarda hiç para harcamıyoruz üstüme başıma hiçbişi almıyorum kendi altınlarımı bozup kendime ona kıyafet alıyorum biraz büyüsün bende çalışıcam toplarız diyorum tüm param gitti benim eve ve gidecekte diyor evet yemek yiyoruz gidecek tabi ki diyorum zoruna gidiyor . Herşeyi yiyen de o ama . Çocuk doğurdum bi hediye bile almadın bana dedim niye alim ki nolmuş doğurduysan bende baktım diyor bunun bile önemi yok onun gözünde . Namazımızdayız zikrimizdeyiz Allah korkusunda var erkek karısına para harcar sen sadece eve harcıyorsun birde sen sadece yiyorsun benim ihtiyaçlarım yok mu dedim para mı var dedi kestirdi attı.
En son bugün ben altın bozup tatil için harcarız dedim tatile gitmeden daha yarısı market alışverişine gitti dedim ki market için bozmadım ben bu altını maaş gelince ver olur mu tatilde harcicak bunu çocukla dedim sende geçen ay 3.000 bilet parasını vermedin ama dedi . Benim gelirim yok altın bozuyorum senin gelecek ama bu ay dedim zoruma gitti midem bulanıyor .
Kuaföre gitmiyorum saçlarımı bile kendim kesiyorum 27 yaşındayım ve hiç problem etmiyorum ama bu kadar aç gözlü cimri olması artık bana senin neyin vakti sen anca paramı yedin demesi midemi bulandırıyor onun dışında eve yardım eder çocuğa bakar evi toplar ama işte bu çok rahatsız ediyor ne yapmalıyım sevgili hanımlar ?

Ben mi çok takıyorum ?
HANIMLAR ARKADAŞLAR HERKESE ÇOK TEŞEKKĞR EDERİM KIZANLARA DA HAK VERENLERE DE . Ben sorunun yemek olduğunu sanarken ot yüzünden içmesini istemediğim için “ ben bağımlı değilim ki içmezsem içmem diyip bırakıp bana düşman olan bir adamın “ nefretini anladım . Beni sadece kafası iyiyken sevmiş bende aşk sanmışım öyle aptal aptal çok teşekkürler herkese sorunu görmeme yardım ettiniz . Ben şekerden diye düşündüm çünkü şekerden diyordu yorgunum diyordu meğer içmediği için böyleymiş kafası çalışmıyor ve bunu da ot yerine şekere ve benim çeneme bağlıyor yazıkmış . Çok seviyorum bu adamı ama sanırım en doğrusunu herkesin söylediği gibi çekip gitmek

X