Eşim mi cimri ben mi fazla takıyorum lütfen akıl verin hanımlar

Aslında sizlerden benim abarttığımı duymak isterdim malesef . Çünkü bu sebepten onu Bırakmak bilmiyorum çok seviyorum o da öyleydi ama şu yemek konusu resmen evi batırdı

Kuzum adam isterse dağ yesin, yoksa olduğu kadar yersin, yarınlar yokmuşçasına çocuğunun yarın ki peynirini de gömmezsin

Kırmak istemiyorum sizi ama diyabet teshisi alan eşinizin önüne 3 kilo patates koyup , ekmek tüketmeye zorlayacaginiza diyetetikte temel parametrelerden biri olan vki ve cinsiyete bağlı bazal metabolizma ve besin değerleri hesaplanmasında kullanılan terimleri görünce gülmeyecek kadar sağlığıyla ilgilenseydiniz şu anda eşinizin bilerek veya bilmeyerek nasıl bir tehlike içinde olduğunu da anlardiniz...

Annesi öyle yapmış çikolata ayran herşeyi kasayla alıyor eve o da yiyip kalkıyor ondan şeker hastası olmuş zaten

Ama çok severek evlenmiştik hani psikolog falan yardım edemez mi sizce
Kız bu adam tip2 den çıkmış, tip1diyabet olmuş, şekeri 450 de geziyor diyorsun şuuru kapanmış , dusunemiyor işte çünkü muhtemelen organ hasarlari çoktan başlamış, acilen endokrinolojiye gitmesi lazım, insülin e hemen baslamazsa felç gecirecek , ölecek, kalacaksın ortada diyorum, kalk bı endokrolonog bul randevu al acile gidin, hala burda dedikodusunu yapiyosun...ne psikologu

Son düzenleme:
Kuzum adam isterse dağ yesin, yoksa olduğu kadar yersin, yarınlar yokmuşçasına çocuğunun yarın ki peynirini de gömmezsin
Arkadaşlar annemi şeker hastalığından kaybettim beslenme menüsü herşeyi biliyorum protein ağırlıklı yemekler yapıyorum ben yarına da kalsın diye yaptım yemiş ama gidip gelip dolaptan yarım saatte ben çocuğu sallarken . Üstüne birde ben eve misafir için abur cubur çikolata almayı bile bıraktım yemesin diye bakkala sigara almaya gidiyor dönüşte elinde içe tea ve ağzında çikolatayla dönüyor yani ben ona tam şeker hastası için doyuracak menü yapıyorum bulgur pilavı yapıyorum mesela ama o kendi sürekli abur cubur yiyor . Patates olayı da başka evlerden kokuyor hapta bi yiyelim diyor yapıyorum kendim yapan bi tip değilim çünkü iştahım 0 artık

Hem korkuyorum hem üzülüyorum tartışamıyorum da hiçbir şey yapamıyorum ben yapmayınca milletin evinden gelen kokulardan bahsediyor diğer kardeşi de öyle onun da şekeri çıktı

Bunu da yaptım benim kimi de yemiş . Sen 1 haftadır bitirmedin bozulur diyip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…