Eşim mi cimri ben mi fazla takıyorum lütfen akıl verin hanımlar

Kendiniz doymuyorken hangi kafayla cocuk yaptiniz ya, yazik degil mi o cocuga... ustelik 2 yas cokta kucuk degil işe girebilirsiniz
Kereşe vermek istemiyorum ailem de yok babamdan başka o da Hollanda da değil . Biz doyuyorduk birikim de yapıyordum ama çocuktan sonra biraz kısmamız lazım dedim iyice yemeğe verdi kendini sıkıntıdan

Vallahi cimri olan insan 1 kalip peynirle 3 kilo patatesi bi oturuşta yiyemez boğazından geçmez bikere .. el'e pinti derler bunun gibisine kendisine değil.

Bozmaya devam edin altinlarinizi rahat ettirin hepten adami ki 5 kilo yesin tek seferde..

Neden alsin size biseyler ki isinizi goruyorsunuz ne de olsa altin bozup durup.. adam bi tisort alacagina 1 kilo peynir alir yer sizin tişört kursak doyurmaz bozmaya devam edin

Vallahi cimri olan insan 1 kalip peynirle 3 kilo patatesi yiyemez boğazından geçmez bikere .. el'e pinti derler bunun gibisine kendisine değil.

Bozmaya devam edin altinlarinizi rahat ettirin hepten adami ki 5 kilo yesin tek seferde..

Neden alsin size biseyler ki isinizi goruyorsunuz ne de olsa altin bozup durup adam bi tisort alacagina 1 kilo peynir alir yer sizin tişört kursak doyurmaz devam edin
Belki duygusal strestedir diye destek olmak istemiştim ama malesef suçmuş çünkü doymadı

Arkadaşlar annemi şeker hastalığından kaybettim beslenme menüsü herşeyi biliyorum protein ağırlıklı yemekler yapıyorum ben yarına da kalsın diye yaptım yemiş ama gidip gelip dolaptan yarım saatte ben çocuğu sallarken . Üstüne birde ben eve misafir için abur cubur çikolata almayı bile bıraktım yemesin diye bakkala sigara almaya gidiyor dönüşte elinde içe tea ve ağzında çikolatayla dönüyor yani ben ona tam şeker hastası için doyuracak menü yapıyorum bulgur pilavı yapıyorum mesela ama o kendi sürekli abur cubur yiyor . Patates olayı da başka evlerden kokuyor hapta bi yiyelim diyor yapıyorum kendim yapan bi tip değilim çünkü iştahım 0 artık
Herşeyi biliyorsan tokluk şekeri 450, HbA1c değeri 9 olan adamin insülin kullanmadan çok fazla yaşamayacağını da biliyorsun değil mi?

Herşeyi biliyorsan tokluk şekeri 450, HbA1c değeri 9 olan adamin insülin kullanmadan çok fazla yaşanmayacağını da biliyorsun değil mi?
Zorla insülin yapamam ki ve ben yapma dedikce gizli yapmaya başladı annesi de söyledim o da üzüldü doktora gitmeyi de Burak’tı hani napabilirim peynir yesin 10 yumurta yesin ama abur cubur yemesin dedim ama onla da doymadı

Çok üzülüyorum çok seviyorum ama dedikçe benden nefret etti
Benden önce 130 kiloymuş benle tanıştıktan sonra Karatay beslenmesiyle şekeri 150 ye indi kilosu indi doktor insülüne gerek yok artık dedi sadece hap verdi ama sonradan yine benden önce nasılsa o haline döndü tek fark artık şekerden kilo bile almıyor

Benden önce 130 kiloymuş benle tanıştıktan sonra Karatay beslenmesiyle şekeri 150 ye indi kilosu indi doktor insülüne gerek yok artık dedi sadece hap verdi ama sonradan yine benden önce nasılsa o haline döndü tek fark artık şekerden kilo bile almıyor
Hatta beni doktoru çağırıp tebrik etmişti doktorlar bile inanamadı 450 şeker nasıl böyle düzelir diye 3 aylığıda 7.5 a indirmiştik ama 2 yıl sonra eski haline döndü

Kız aç adam napsin? Karnı doymazsa 1 koli nasıl çalışacak? Konu sahibi öğrenmiştir artık kocasının ihtiyacı olan gıdayı, ona göre menü yapacak her gün mecbur...Az yapıp , yedin bitirdin diye de kizilir mi çalisan adama?
Günde 1 koli yumurta yemesi size normal mi geldi?

X