Eşim mi cimri ben mi fazla takıyorum lütfen akıl verin hanımlar

ARKADAŞLAR BİR AÇIKLIK GETİREYİM , her gün protein ağırlıklı yemek yanına pilav salata yapıyorum bunlar onun ek yedikleri ve geçen gün kızarttığum patates sabah kahvaltıya da kalır diye yaptım o 3 kiloyu yiyince artık dayanamadım burda bilen birilerine sorayım dedim . Şeker hastası bu yüzden protein ağırlıklı yemek yapıyorum tok tutsun şeker zıplamasın diye o ben laf etmeye başlayınca gizli gizli misafir için aldığım şeyleri yemeye başladı . Pide yapıyorum börek yapıyorum onlarda ertesi güne kalmıyor artık hiçbir şey tapmak istemiyorum .

İşi masa başı posta düzenliyor oturuyor sadece ve evden çalışıyor . Üstüne birde altın bozmaya gelirsek bir anda misafir geliyor evde yemek yok önüne koycak bişi yok biraz düzene girene kadar elimden gelen buydu destek olmak için bunu yaptım ama hiçbir şey anlamıyor . Konuşunca da hiçbir şey yemiyor zehir ediyor ve zayıf . Şekerinden dolayı zayıflıyor herkes de diyor doymuyor ben onun yediklerini 1 hafta da yiyemem gerçekten

Kaç kilo bu adam?

Şeker hastası diye ekmek yemiyorsa patates kızartması da yememeli

Bence o yurtdışını genellemeyin fazla

Kocanız kaç kilo ?
3 kilo patates kızartması neden yapıyorsunuz
kalabalık misafirlerim olduğunda bile o kadar patates kızartmadım ben
Arkadaşlar doymuyor . Doymuyor sabaha da kalsın kahvaltıda yiyelim diye yaptım ama kalmayınca artık yeter dedim burda sizlere sormak istedim . Doymuyor doymuyor doymuyor memnun olsam aynı devam eder sizlere sormazdım

Arkadaşlar doymuyor . Doymuyor sabaha da kalsın kahvaltıda yiyelim diye yaptım ama kalmayınca artık yeter dedim burda sizlere sormak istedim . Doymuyor doymuyor doymuyor memnun olsam aynı devam eder sizlere sormazdım
Ablacım o zaman koymayacaksın. Yetinmeyi bilecek. Altın bozup bozup önüne yemek koyarsan yer o da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…