eşim bir melek

S

satürn71

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi satürn71
eşimi çok seviyorum.12 yıldır evliyim ama daha dün tanışmışız gibi aşığım eşime.bizim aşkımız öyle yıldırım gibi,şimşek gibi başladı ve öyle devam ediyor.hayatımızdaki tek eksik sevgimizin ürünü olacak bir bebiş.bilmiyorum yavrumuz olsaydı sevgimiz o ilk haliyle devam edermiydi.hani kavgalar hep çocuk yüzünden olur diyorlar ya o yüzden.onun harika bir baba olacağından eminim.yarabbim onum kucağına bir evlat verip, al bu senden ve benden bir parça ,sana olan aşkımın ,sevgimin ispatı sevgilim diyebilmeyi ne kadar isterdim!!!

allahım bir evlat istiyorum!!!
kocacığım seni çok seviyorum!!!

• Konu Sahibi satürn71
vay be...
12 yıl oldu ama hala aşıksın :1hug:
KKda görülmemiş olay
hayretler içerisindeyim :uhm:

• Konu Sahibi satürn71
Allah mutluluğunuzu daim etsin canım inşallah en kısa zamanda bir evlatla şenlenir yuvanız

• Konu Sahibi satürn71
inşallah allah gönlünüze göre verir
mutluluğunuz daim olsun a.s.

• Konu Sahibi satürn71
maşallah maşallahhhh...Allah daha nice 12 seneleri nasip etsin size inşallah...çocuk işinde de her işte bir hayır vardır diyelim nasipse olur inşallah hayırlısıyla...

mutluluklar darısı bizimde başımıza...

5ay olmadık bile 5sene de birliktelik size 6,5senemiz kalmış

• Konu Sahibi satürn71
arkadaşlar çok teşekkür ederim mutluluğumu paylaştığınız için.allah her çifte bitmeyen aşk, sonsuz mutluluk versin.biz eşimle her konuda oturup saatlerce konuşuruz.hayatımızla ilgili ne olursa olsun;olumlu yada olumsuz paylaşır,yorum yapar,çözüm ararız.belkide farkımız budur.herkese tekrar teşekkürler!!!

• Konu Sahibi satürn71
ne güzel 12 yıl süren aşk allah aşkınızı dayim etsin inşallah kısa zamanda bi yavrunuz olurömür boyu mutluluklar bu arada bu mutlu evliligin bir sırrı varmı:asigim:

• Konu Sahibi satürn71
farkınız budur ablacım yaa...heriflerimiz pek konuşmayı sevmiyor çünkü :1no2: ama yavaş yavaş ilerleme kaydediyoruz biz de bu konuda nasipse daha da iyi olacak :asigim:

• Konu Sahibi satürn71
farkınız budur ablacım yaa...heriflerimiz pek konuşmayı sevmiyor çünkü :1no2: ama yavaş yavaş ilerleme kaydediyoruz biz de bu konuda nasipse daha da iyi olacak :asigim:

doğru söylüyorsun ccerence.bu birazda insanların kişiliğiyle ilgili.benimki fazla dayanamıyo acık sıkıştırınca çözülüyo.allah sizin evliliğinizide uzun ömürlü kılsın inşallah!!!

• Konu Sahibi satürn71
ablacım allah mutluluğunuzu daim aşkınızı sonsuz kılssın
inş. dileklerin tez zamanda kabul olur
herşey gönlünce olsun

teşekkür ederim Ç+A.adanada halam ve bütün çocukları var .adanayı severim ama son yıllarda gidemedim.sevgiler.

• Konu Sahibi satürn71
Allah mutluluğunuzu daim etsin arkadaşım.....
İnşaallah en kısa sürede hayırlı bi evlat versin rabbim size....
Hani çocuk olunca aramızdaki sevgi değişirmi acaba demişsinya....:1rolleyes:
Hiç öyle bişey olmuyo bende 16 yıllık evliyim ve 14 yaşında bi kızım var..
Bende eşimi ilk günkinden daha çok seviyor ve takdir ediyorum...a.s
Belkide bu bizim şansımızdan.....tanıdıkca dahada çok seviyorum...:1hug:
Daim etsin huzurunuzu rabbim....
:

• Konu Sahibi satürn71
maşallahhh allah mutulugunuzu hiç bozmasın Allah en yakın ve doğru zamanda san bir evlat werir umarım:1hug:

• Konu Sahibi satürn71
Ne kadar güzel ifade etmişsin sevgini..40 yılda bir bi insan ruh eşini bulabiliyor ya git gide inanır oldum.Sanırım bu şanslı kişi sensin..Bir ömür boyu mutluluklar.a.s.Allah gönlünüze göre versin.Sevginiz yawrularınızla daim olsun

• Konu Sahibi satürn71
allah mutlulugunuzu hic bozmasin umarim ve dilerimki allah askinizin meyvesini size müjdelemek icin sizi daha fazla bekletmez

• Konu Sahibi satürn71
Allah gönlünüze göre versin
işallah bi bebişinizde olur a.s.

• Konu Sahibi satürn71

allah mutluluğunu daim etsin ...
tez zamanda da bir evlat versin kucagınıza..
a.s.a.s.

• Konu Sahibi satürn71
Allah daim etsin
ve tez zamanda size bebişler versin

• Konu Sahibi satürn71
allah sizi hiçbir zaman ayırmasın
sevginiz bir omur boyu sursun
umarım hersey istedigin gibi olur
allah butun isteyenlere bebek sahibi olmayı nasip etsin

• Konu Sahibi satürn71
arkadaşım allah gönlünüze göre versin. aşkınız bir ömür boyu daim olsun. allah nazardan korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…