eşim bir melek

• Konu Sahibi satürn71
allahım mutluluğunu daim etsin birde bebiş nasip etsin inşallah:)

• Konu Sahibi satürn71
allah mutluluğunuzu artdırsın ablacım inşallah bebeğinizde olur çok daha mutlu olursunuz bende eşimi çook seviyorum canım benim ama askerde şafak 45 herkese mutluluklar

• Konu Sahibi satürn71
Allah mutlulugunuzu daim etsin ablacim, darisi bize insallah, Rabbim boyle omurluk sevgiler versin hepimize. Insallah yuvanizi neselendirecek yavrularinizda olur.

• Konu Sahibi satürn71
allah sağlıklı çocuklar nasip eder size inşallah...Şeniz

böyle mutlu ve aşk dolu evliliklerin darısı başımıza coksekeriremsu

• Konu Sahibi satürn71
değmesin mutluluğuna...

• Konu Sahibi satürn71
Allah mutluluğunuzu daim etsin gönlünüze göre versin inşallah(Amin).coksekeriremsuDarısı başımatatlicadiarzu

• Konu Sahibi satürn71
vaaay bee..12 yıl geçmiş hala aşık..ben 6 ayda pes dedim beaa...şakkıdı

• Konu Sahibi satürn71
Allah mutlulugunuzu daim etsin ne aşk valla Allah banada böyle bir koca nasip etsin insallah..

• Konu Sahibi satürn71
Allah mutluluğunu daim etsin canım,inşallah bir çocuğunuzda olurda mutluluğunuz daha da perçinleşir.:1hug:

• Konu Sahibi satürn71
satürncüm nice 12 senelere inşallah.Allah eşin ve sana bir ömür mutluluklarınızın daim olmanızı diliyorum.Bu güzel birlikteliği bir bebekle taçlandırmanız dileği ile.

• Konu Sahibi satürn71
Allah mutlulugunuzu daim etsin şekerim
bende 2 sene lört
10 nişanlılık hala ilk günkü gibiyim :) ama senin yanında biraz basit kaldım deme

• Konu Sahibi satürn71
ömür boyu mutlluklarrrrrrrrrrrrr

• Konu Sahibi satürn71
allah mutluluğunuzu daim kılsın. bizim daha 2 senemiz yeni doldu ama herşey çok güzel gidiyor. umarım sizin gibi nice 12 seneler deviririz ve umarım en kısa zamanda bebişinizi kucağınıza alırsınız. dualarım sizinle.

• Konu Sahibi satürn71
ALLAH DAİMİ ETSİN....

bir eş ya melektir ya da sadece eş, ben 2si1@r@d@ hiç görmemiş, duymamış bilmiyordum. Sayende yeni bir şey öğrendim...

• Konu Sahibi satürn71
benim de eşim bir melek 7 yıllık evliyim başka bişey yazmaya gerek yok allah kimsenin ağız tadını bozmasın bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin herkeze allahım (AMİİİİİNNNN)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…