eşim bir melek

allah gönlüne göre verir inşallah brilikte nice nice upuzun sevgi dolu yıllara..

ne kadar güzel böyle birseyin bu zamanda hala olmasi.
ben böyle ask kalmamistir, böyle bir evlilik kalmamistir,
yoktur sandim, öyle düsündüm.
ama bir kisi bile olsa, evliliginin hala, 12 sene olmasina ragmen
sürmesi gercekten harika.
Allah sizi nazarlardan korusun canim.
Umarim daha uzun seneler mutlu olursunuz, askiniz hep sürer
ve tatli bir bebis askiniza ask katip,
aranizdaki bagi güclendirir.. Hep mutlu ol..
(allah hepimize böyle evlilik nasip eylesin:) )

arkadaşlar hepinize ilginiz ve dualarınız için çok teşekkür ederim.
temiz kalpleriniz için ayrıca teşekkür ederim.
allah hepimizin evliliğini mutlu ve daim etsin.
sonuçta kimse mutsuz olmak yada ayrılmak için evlenmiyor.

Allah bir ömür mutlu mesut etsin :hooray:
benim odun da arada bir melek oluyor, tatlicadiarzu çok güzel bir duygu değil mi?!
nice nice 12 yıllara....:nazar:

biz onların karısı ,sevgilisi,anası,bacısı,hizmetçisi herşeyi oluyoruz.arada bir onlarda bizim için bişeyler olsunlar değilmi ama.
keşke her kadının elinde bi sihirli değnek olsada ,bütün erkekleri meleğe çevirebilsek.:içelim:

o bu şu derken 10 yılda ben geçirdim sayılır...melekliğini gördüm mü ? gördüm ama aşk tüm açıkları kapatıyor...allah daim etsin...bir tanecikte evlat verip aşkın nimetini görün inşallaha.s.

kız iki duyguyu aynı anda yaşattın bana ağlasammı gülsemmi bilemedm ALLAH sizi bebekle imtihan ediyor ve siz bu imtihanda başarılı ilerliyosunuz hep öyle kalın:nazar::nazar:inşaalah hayırlısıyla bebeğiniz olur bebek görmeye geliriz sana olmasada üzülme siz bu devirde sevgiyi ayakta tutmuşunuz asıl tohum bence bu canım öptüm:nazar:
eşimi çok seviyorum.12 yıldır evliyim ama daha dün tanışmışız gibi aşığım eşime.bizim aşkımız öyle yıldırım gibi,şimşek gibi başladı ve öyle devam ediyor.hayatımızdaki tek eksik sevgimizin ürünü olacak bir bebiş.bilmiyorum yavrumuz olsaydı sevgimiz o ilk haliyle devam edermiydi.hani kavgalar hep çocuk yüzünden olur diyorlar ya o yüzden.onun harika bir baba olacağından eminim.yarabbim onum kucağına bir evlat verip, al bu senden ve benden bir parça ,sana olan aşkımın ,sevgimin ispatı sevgilim diyebilmeyi ne kadar isterdim!!!

allahım bir evlat istiyorum!!!
kocacığım seni çok seviyorum!!!

kız iki duyguyu aynı anda yaşattın bana ağlasammı gülsemmi bilemedm ALLAH sizi bebekle imtihan ediyor ve siz bu imtihanda başarılı ilerliyosunuz hep öyle kalın:nazar::nazar:inşaalah hayırlısıyla bebeğiniz olur bebek görmeye geliriz sana olmasada üzülme siz bu devirde sevgiyi ayakta tutmuşunuz asıl tohum bence bu canım öptüm:nazar:

aferim sana kız .öbür tarafta hayt huytlu konuşuyon ama isteyince insanı ağlatabiliyomuşun.senağlamasenağlama:1hug::1hug:

ah ah ah biz öyleyiz her telden çalarız da bakma işte kız sende zorla sevdircen kendini haaaa,,,,,valla bu hafta buluşak annatırız bool boool:dance:
aferim sana kız .öbür tarafta hayt huytlu konuşuyon ama isteyince insanı ağlatabiliyomuşun.senağlamasenağlama:1hug::1hug:

bu arada nilüfer olmuşun tebrikler canım can cazım

kız yüz elli mesaj nilfer oluyo ikiyüz ellide başka bi çiçek oluyo canım buluşmalara baaaaak
AAAAAAA hiç fark etmemiştim kııııız.neye göre belirleniyo bu çiçekler?
nilüfer olmuşum mutlu ve gururluyum.

kız yüz elli mesaj nilfer oluyo ikiyüz ellide başka bi çiçek oluyo canım buluşmalara baaaaak

heeeey heeeeey nerde kaldı 50 mesajı tamamlamaya uğraşan satürn hey gidi günler.
:teytey::enbuyukkk:
asıl sen bak buluşmalara

eşimi çok seviyorum.12 yıldır evliyim ama daha dün tanışmışız gibi aşığım eşime.bizim aşkımız öyle yıldırım gibi,şimşek gibi başladı ve öyle devam ediyor.hayatımızdaki tek eksik sevgimizin ürünü olacak bir bebiş.bilmiyorum yavrumuz olsaydı sevgimiz o ilk haliyle devam edermiydi.hani kavgalar hep çocuk yüzünden olur diyorlar ya o yüzden.onun harika bir baba olacağından eminim.yarabbim onum kucağına bir evlat verip, al bu senden ve benden bir parça ,sana olan aşkımın ,sevgimin ispatı sevgilim diyebilmeyi ne kadar isterdim!!!

rabbim mutluluğunu daim etsin ve mutluluğunuzu bir değil birçok bebekle taçlandırsın inşallah....:nazar:

rabbim mutluluğunu daim etsin ve mutluluğunuzu bir değil birçok bebekle taçlandırsın inşallah....:nazar:

sağol arkadaşım.aman bu zamanda allah bir versin hayırlı sağlıklı versin inşallah.
önce bi taneyi alabileyimde kucama,allah ömür verirse ikinciside olur inşallah.:emir_bebek:

Ablacım öncelıkle Allah sızı nazarlardan korusun:nazar: ve bu mutluluğunuzu perçinleyecek bi bebiş versin inşallah..:emir_bebek:
Hatta iki bebiş bile olabilir,şöle birbirinden şeker ,yumuşacık iki bebiş ne de güsell olurdu dimi.:dance:

Bana da böyle melek gibi bi insan nasip olsun nolurrr:dance::1hug:

bende 11 senelik evliyim vallah kıskandım sizi senağlama
mevlam inşallah bu mutlulugunusa bir mutluluk daha katıp
özlem duydugun bebişe kavuşursun gülüm

''bizi yaratan güzel rabbim bu satürün71 kuluna bir evlat hemde hayırlı evlatlar nasip et mutlulugu da bir ömür boyu sürsün
tüm güzellikler içinde AMİN''

rabbim ömür boyu mutluluklar versin eşin ve sana inşallah birde meyveniz olur sevginiz daha da çoğalır sağlıklı evlat hayırlı evlat nasip etsin canım :nazar:

Insallah En Kisa Zamanda Bu Mutlulugunuza Bi Bebisde Katilir

allah devamini erdirsin ... insallah allah bi bebkte nasip eder size en hayirlisindan... askinizinda hic bitmemesi dilegiyle... bizde daha ortada coluk cocuk yok birbirimizi yiyoruz!..

Allah mutluluğunu sonuna kadar sürdürsün canım,inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla bir bebek nasip eder size

X