Eşim Benimle Uyumuyor

Adam sizi sevmiyor, tensel uyum da yok. Ben böyle düşünüyorum. Bebeğim küçükken ayrı odalarda yattık bir süre, eşim hayatı zindan etti, ben burada tek nasıl yatayım diye. Böyle olmaz. Bu adam bir iş çeviriyor ama bu kadar kapalı kutunun fire vermesi de zor.

Ikı haftada bır olan seyde sevısme olmuyor kı zaten. Bıldıgın kendını rahatlatmak oluyor. Hep kusurlu olan kadın nasıl gıymez o sıhırlı kırmızı gecelıgı aklım almıyor, adam tabı yatmaz yanına

Hakkın var. Kirmizi gecelikle gırgır yapmasi lazımdı

Eşiniz bu duruma sebep olarak neyi gösteriyor? O odada televizyon olduğu için mi orada yatmak istiyor?yada tek kalıp telde oyun mu oynar? Belki de birisi ile yatmaya alışık değildir?acaba odaya televizyon koysanız gelir mi?

Cok vahim bi durum bu gercekten evlenipte ayri uyuyan kimi gormus bu adam? Horluyormusunuz dicemde oyle olsa soylerdi ben uyuyamiyorum vs ennazindan cozum yolu bulunurdu? Sebep ne gsteriyor bir kenarda uyumanizin ona ne zarari var birbirini seven insanlar sarilir uyur. Hadi bende sevmiyorum baskasiyle uyumayi bekarim aliskin degilim ama insan zamanla her seye alisiyor alismak istese kendini zorlardi... Esas şunu merak ediyorum evlendikten sonra kac gun ya da kac ay beraber uyumayi denediniz?? Ne zamandan sonra sen git baska yerde uyu demeye basladi?

Sinyaller hiç hoş değil.
Aktif cinsel yaşamınız olsa uyumak için takıntılı olduğunu düşüneceğim ama 2 hafta bir şüphe oluşturuyor hele ki o değil de sizin önerinizle oluyorsa.

Neden uyumadığının cevabını kendisi çok iyi biliyor. Kavga çıkartmasının sebebi cevabı sevmeyeceğinizi bildiği için sizi bastırmak.
Oturup oyalamasına izin vermeyin sizi böyle bekletmeye hakkı yok.

Aşağıdaki soruların cevabını düşünüp kafanızda biraz daha durumu netleştirebilirsiniz, cevap vermenize gerek yok özel sorular sonuçta.

1) Misafir odası ne zamandan beridir var ve bu odayı yapmak kimin fikri idi?
2) Misafir odasını o önerdiyse hiç misafir davet etmek için kullandı mı? Yoksa hemen kendisi mi yerleşti?
3) İlişkiyi kendisi hiç spontane başlatır mı, yoksa bitsin gitsin babında hep düzenli midir? Neyse istek derecesini sırduğumu anladınız.

Tekrar konuşup uzman desteği önerebilirsiniz size söylemesin uzmana söylesin. Bunu önermenize rağmen sadece kavga çıkarıp ısrarla nedeni söylemiyorsa dava için araştırma yapmanız gerekecek.

Ayri yatin nolcak ki. Bence ayni yatakta yatmaya cabalamak cok sacma zaten. Yatagin eni 2m olsa bile kisi basi 1m alan düşüyor. Turk toplumundaki su ayri yatak olur mu aman aman hassasiyetini anlamiorum ben. 140-160 cm yataklarda tikis tikis senelerce iki kisi nasi yatilir ya? Bence herkesin kendi odasi ve en az 180 cm yatagi olmali imkan varsa. Bi gun o sana gelir yatıya baska gun sen ona gidersin arada hosluk olur :) Yerinde olsam adamin orda yatio olmasina memnun olurdum cinsellikte bi sorun yoksa.

kocana şöyyllee göğüsüme bi sarılıp uyumayı istemezsin sen galibaa

Yani ben de beraber uyumaya takıntılı değilim. İlk zamanlar çok kavga ettik bu konuda eşimle bizde de o takıntılı. Ben salonda tv karşısında uyuyakalırdım. Kavga ede ede alıştım artık mecbur. Acaba o da mı öyle? Ama bu konuda size gün içinde davranışları ya da ilişki kısmı önemli nokta.

Bu hikaye o kadar tanidik geliyor ki ,ben kendim bizzat yaşadım ,senin gibi yeni evliyken ,1.yilimizda ,2 yılımız da ama hiçbirsey değişmedi,2.5 yıllık evliyken ben pes ettim ve boşandım,telefonuna dikkat edin bu tarz insanlar arkadaşların dedikleri gibi paravan evlilik yapıp gerçek ilişkiyi kabul etmeyip ,sanalda yaşıyorlar,siz de bir takip edin telefonunu,umarim herşey duzelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…