Kocamın beni sevmediğini hissediyorum ve mutsuzum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunlar böyle işte hepsi yargı machine.En doğru,en mükemmeli bunlar.Niye evlendin,evlenmeseydin,niye çocuk yaptın,yapmasaydin,kuzeninle mi evlendin,iyy midem bulandı.Olmus bitmiş ve pişman (pişmanlık duyun ya da duymayın) olduğunuz bir şeyi yapıp anlattığınızda, bunlar sizi bırakın pişman olmayi komaya bile sokar.Mevcut durumunuz için fikir istersiniz,kendinizden nefret ettirirler.Neyse...Canim eşin zor bir karakter.Sevgisini belli etmeyen biri zordur,duygusal ihtiyacın hiç karşılanmaz.Yani bu hep böyle gidecek,degismeyecek.Bu durumda sen ne istiyorsun onu düşün uzun uzun.Katlanabilir miyim, böyle giderse ben de alisabilir miyim bu duruma diye.Boyle evlilikler de var.Önemli olan senin beklentilerin ve karşılanmadığında ne istediğin.
Yasin daha çok küçük,belki ilerde cesaret edip,benim yaşamak istediğim hayat bu değil diyip,rest de cekebilirsin.Ben biraz daha beklenen,kendi üzerine düşeni yapman,olmuyorsa da birakman taraftariyim.

Çocukluk akli yapmışın bir hata evlilik iyi bişey sanmis evlenmiş arkadaşlar kız burda bisey söylüyor empati yapin ne yapabilirim diye eskiye donemeyiz iste kandirmislar aklina girmisler olmuş,,, yapacağın tek sey oturup eşinle konuşmak Allah yardımcın olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X