Eşim bana küstü konuşmuyor.😭😭😭

Merhaba cnm bahane bulabirsiniz
İki çocukla nereye gideyim
Ne yapayım
Siz söylermisiniz
Benim eşim evet katı kalpsiz
Çok kötü biri çocuklarını sever diyorum ama yarım saat oturup oynanmamıstir onlarla
Benimle doğru düzgün sohbet etmez hicbirseyininsoylemez ama gel gör ki gidemiyorum.gidecegim bir yerim yok
Çalışmıyorum çocuklarım küçük
O zaman adamın huyuna git, sinirlendirme, laf söyleme.
Başka da yapabileceğin bir şey yok zaten şu durumda.
Biraz aklını kullan.

Eşim iyi bir insandr ama sinirlenince kendini kaybediyor öfke kontrolü var bana tek öyle değil hemen sinirlenir kendini kaybeder
Benim eşim babasız buyumus ve sürekli annesini kardeşlerini memnun etmek için yıllarca çalışmış şimdide çalışıyor geceye kdr kendi evine annesine kardeşlerine yetişmek için çabalıyor ama beni ve çocukları ilgisiz sevgisiz bıraktığı için sürekli kavga ederiz bende sinirlenip uzak dururum ondan ben uzaklaştıkça oda daha da öfkelenir
Eşinin sana uyguladığı şiddeti aklamaya çalışmamakla başla. Kendine değer ver. Gitsin dağlara taşlara vursun, poligonda atış yapsın box çalışsın ama sana vurmasın. Psikolojik şiddeti de bıraksın.
Annesi dolduruyorsa sen de doldur. Bu arada da kendini geliştir. Okula git meslek edin. Çünkü bu iş daha iyiye gitmeyecek gibi.

Eşinizin saçmalıklarını yumuşatmaya çalışıyorsunuz zaten boşanmıycaksınız. Biz ne desek boş. Bari 3.yü yapıp da masum çocuklarınızın günahına daha fazla girmeyin

Merhaba tekrardan ben mesajımı sildim baktım herkes beni suçluyor dalga geçen oluyor ama bunu asla unutmayın insanlr ne yaşıyor neden bu hale geldi bilemezsiniz işte bazen manipüle edilip birşey bile yapamıyorsun bzn gidemiyorsun bzn yapamiyorsun yani keşke anlasaniz beni
Gidecek yerin yok belli ki çaresiz kalmışsın çalışmama izin verir mi ?
Sen ise gitsen kaynana da çocuklara baksa biraz kenara para atmaya çalışsan sonrada bosanirsin
Küstüğü zaman adım atmayın hiç kendi gelip barişsin

X