Eşim Benimle Uyumuyor

Gaydir veya gece yatağını islatıyordur...her iki ihtimali de size açıklayamaz ama biri tedavi edilebilir...hangisi olduğunu keşfetmek çok kolay aslında biraz gözünüzü açın sadece

Ilginç gerçekten. Sanki büyük oranda sebep cinsellikten kaçma gibi. O mevzuyu irdeleyin bence.

bana göre ayda 2 kere birlikte olmak normal değil. ben ayrı yataklarda yatmaktan da hoşlanmazdım herhalde.
misafir odası yapma kimin fikriydi? çoğu evde genele bakınca misafir odasında tekli yatak olmaz çünkü.
1 senede de evliliğe alışamadıysa bir daha alışamaz zaten.
sen yanına gittiğinde "hadi odana git canim" diyorsa ben bunda bir şey ararım. çünkü sorun yatak odası değil demek ki
evlenmeden önce sevgiliymişsiniz görücü usulü de değil, hiç böyle bir özelliğinden bahsetmedi mi kimseyle yatamam filan diye
bazıları vardır yatamaz ama önceden söylenmesi gerekir. çünkü bas baya da problem olan bir şey bu.
hiç evinize misafir davet ettiniz mi? misafir yatağı usulünce kullanılınca ne olacak bakalım diye. salonda mı yatacak. eğer kimse gelmediyse bir davet edin de deneyin derim. onun dışında düzelmiyorsa terapiye gidin. gerçekten sorun neymiş. ona göre de kendinize yediremiyorsanız yolunuza bakın

iki ihtimal var. ya eşiniz asexuel, cinsel istek azlığı, hormanal sebebler olabilir, ya da eşiniz zorla evlendirilmiş, evlenmek zorunda kalmış bir homosexuel olabilir. Benim size tavsiyem, eşinize dayatma, zorlama yapmayın cinsellik konusunda, arkadaşça ve dostça davranın, size güven duymasını sağlayın, o size açılacaktır. iki tarafta vakit kaybetmemiş olur böylece. henüz gençsiniz anladığım kadarıyla.

Bir şekilde telefonunu ele geçir internet geçmişine bak. Whatsapp arama butonuna kendi adını yazarsan seninle ilgili yaptığı konuşmaları da görebilirsin. Cevap yüzde doksan telefonunda gizlidir.

Cinsellık nasıl peki .Adam bence deli .En deli zamanlarınız olmalı şu snda en aşklı zamanlar olmalı.

paravan evlilik yapmış belli ki.
Ne kadar kolay şekilde insanları damgalıyorsunuz nerden biliyorsunuz bi erkek karısı ile yatmıyor 2haftada bir sevişiyor diye hemen paravan evlilikmi oluyor ? Belki adamın başka sıkıntıları var kafası dolu veya gerçekten biri ile yatmaya alışamadı erkekler çok basit düşünüyor. Biz kadınlar kadar derin düşünmüyor lütfen insanları bu şekilde direk yargılamayın.

Yatak odasını sevmiyorum demiş ya bahane olarak, onun uyuduğu koltukta bir gece sen uyuyakalmış gibi yap. Kaldırmaya gelirse git odada sen yat bugün kalkamam çok uykum var falan de. Bakalım ısrar edecek mi illa o koltukta uyumak için. Derdi salonda rahat etmesiyse eder ama elinde telefon rahat rahat uyumaksa hiç uzatmadan yatağa gider. Velev ki gerçekten yatak odasında rahat edemiyor ama seni kırmamak için tamam dedi yatağa gitti, birkaç gece üst üste salonda sen yat. Burası daha rahatmış sen içerde uyu artık diye, eğer derdi odayı sevmemekse öyle öyle odaya alışır. Ama bana derdi ne oda ne yatak, bekarliktaki gibi elinde telefonla oynayarak yalnız uyumak istiyor gibi geldi. Cinsel kimliğiyle ilgili başka sorunları yoksa tabi.

Ya çok kötü bir durum bu eşinin destek alması gerek bıraz tepkı ver sen bosanma davası açsan hakim bunu boşanma sebebi sayar yani karı koca ayrı yatılırmı soğukluk girer arana ben olsam kafada kurarım bunun konustugu bırımı var tek yatıyor gece goruntlumu arıyor aılem benınzorla evlndırdi gbi binlercesi gecer aklımdan yatak odasının yerını degıstırme bıraz baskın ol kararlı ol sen esıne sarılıp uyumayacaksan neden evlendın sevgılı kalırdın

Yeni evlisiniz yani ne bileyim 2 haftada 1 cinsellik saçma gibi bana yani bende yeni evliyim bizde hiç öyle değil. Duramam eşimde duramaz. Bazen haftasonu bile çalışıyor hayatım sen film izle ben yatayım diyo onda bile yok beraber yatacaz diyorum o da alıştı bırakmıyor . Başta yastığa sarılır yatardı acayip sinir oldum onu da çözdük şükür öyle bi sıkıntı yok. Bence karşınıza alın ve bu durumu konusun lütfen . Başka bir sebep veya derdi olmalı ..

Benim annem babamda ayrı yatıyor kendimi bildim bileli ama bu her zaman kavgalara sebep oluyor lütfen aranızdaki bu sorunu aşmadan çocuk yapmayın ama bu annem kaynaklı bir sorun

Yani ben birlikte yatılması taraftarıyım.
Aynı yatakta dön dolaş, elbette etkileşim bir kıvılcım oluyor.
Sonucunda ilişkiyle bitince de evlilik canlı kalıyor ama senin eşin eşcinsel sanırsam.
Başka bir mantıklı açıklama gelmedi bana da.
Hayatı da kendine daha fazla zindan etme.

Ama sizin dediğiniz gibi olsa insanca açıklar bunu. ‘ hayatım sorun seninle ilgili değil ben bu şekilde yatamıyorum vs vs’
Birkaç cümleyle bu durumu açıklamak zor değil, kızcağız da kendini sorgulayıp durmaz bu durumda.
Siz ayrı uyuyormuşsunuz ama aranızda bunu halletmişsinizdir muhtemelen.
Konu sahibi ne zaman bu konuyu açsa kavga çıkarıyormuş eşi. Sizce mantıklı bir açıklaması olsa böyle davranır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…