Eşim Benimle Uyumuyor

Canim horlamam ki ben sessiz yatarim. Hatta eskiden annem bir kere öldüm zannedip sarsarak uyandirmisti. :)
Acaba eşiniz sizden çekiniyor olabilir mi rahat rahat uyuyamamasi bundan olabilir. Insan kendini kasınca uyuyamiyor. Gerçi bu durum ilk 1 haftadan sonra geçiyor.. alışkanlık olabilir ya. Nebileyim bir evlilik terapisi falan mı alsanız. Burada doğru bir çözüm bulamazsınız bence. Kim konu açsa boşanın yazıyorlar

Eşiniz horluyor mu geceleri? Belki size rezil olmak istemiyordur. Genel olarak nasil size karsi? Yanasir mi gun icinde

Bir noktada kadina "eksik misin acaba" sorusunu soruyorsunuz gizlice. "Ay canimm belki seksi degilsindir bi dene bakalim." Yatiyor o cumlelerin altinda. Erkek yaklaşmiyorsa kusurlu kabahatli eksik olan odur. Cinsel arzu tasiyan erkek iki haftada bir sevişmez.

evlılık hayatına alısamamıs olabılır..su ankı aklım olsa rahat bırakırım..ılla aynı yatakda yatılıcak dıye bır sey yok
Kesinlikle valla benim eşimin nöbetletleri oluo gece olmuo evde o geceler o kadar rahat ediyorum ki bende çoğu zaman salonda uyuyorum eşimde uyuyor hiç sorun etmedim şimdiye kadar tek uyumak çok güzel

Ben de bekliyordum ama artik icimden hicbir sey yapmak gelmiyor zaten. Az once yaptigimiz kavgadan sonra çabalama safhasini kapattim zaten. Bana neden bu eziyeti ediyor onu bilmek istiyorum
Neden çabalayasiniz ki? Böyle bir kocaya bu sekilde görünmeye calismak kişiliğinize hakaret gibi bir sey. Komik duruma sokar insani kendi gözünde.

Bence açıkça konuşun, konuyu uzatmadan direkt olarak. Eger normal kari kocalar gibi haftada 2-3 kez sevismeyeceksek, ayni yatakta uyumayacaksak bosanmak istiyorum deyin.

Terapi önerisinde bulunurdum ama adam gayet normal goruyor bu halini. Olur da bosanmayalim düzeltelim derse terapi konusunu gündeme getirin.

Bazen aliskanliklari terk etme zorunluluguna katlanmak istemiyosunuz evlenince ayni yatakta yatmak gibi.

Uykusu cok hafif biri olarak en ufak sesten vs etkilenirim. Sicaktan nefret ettigim icin yaz kış pencere cam ne varsa gece uyurken acarım hava sirkulasyonu icin.
Simdi bu durumda degil esim annem de benle uyumaz. :)
Bu durum esimle iliskimizi hic etkilemiyor esim onu sevmedigim icin ayri yattigimi dusunmediginden. Ki bence evlilikte ayni evde ciftlerin ozel alanı olmalı.

Belki bu tarz durumlari vardir esinin? Bu meselenin disinda, varsa diger sorunlara cozum bulmalisin bence.

Aslında hiç aklımdan geçmedi bile. Evliliğin olağanı bu. Erkekler evlenince çok sitres yapıyor. Bide bazı psikolojik sıkıntılar oluyor. Yoksa Estağfirullah tanımıyorum bile

Yaziniza bayildim keske benim de tek muhatabim kediler olsa. Kedi candır.

Aslında hiç aklımdan geçmedi bile. Evliliğin olağanı bu. Erkekler evlenince çok sitres yapıyor. Bide bazı psikolojik sıkıntılar oluyor. Yoksa Estağfirullah tanımıyorum bile
Stresi sevişme çözer ayri yatma degil. Bunu kendisi de pekâlâ biliyor. Ama tercih etmiyor. Bana kalırsa yonelimleri farkli biri.

Bende demeyim demeyim dedim ama benim de aklıma ilk bu geldi acikcasi. Farklı yönelimi olabilir mi?
Insan yeri geliyor sevmedigiyle de sevişebiliyor. Heteroseksuel bir erkek, sevmedigi cekici bulmadigi biri dahi olsa dokunur, yumusakliktan tahrik olur ne bileyim gözünü kapatir hayal kurar bir sekilde olur. Eşcinselleri anlayabilmek icin bir kadinla evli oldugunuzu, yatip kalkip sevistiginizi dusunebilirsiniz. Bunu mecburen toplum baskisi sebebiyle yapinca neler hissettiginizi düşünebilirsiniz. Boyledir demiyorum. Belki de baska bir mesele var ama bu sekilde paravan evlilikler de azımsanmayacak ölçüde.

Mast yapıyo ya da biriyle sanal fingirdeşiyodur.
Üçüncü ihtimal gelmedi aklıma.
Daa doğrusu geldi ama zayıf ihtimal, cinsel tercihten ötürü.
Sizce hangisi konusahibi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…