Eşim Benimle Uyumuyor

Niye evlenmiş ki o zaman🤨
Toplum baskısı, yasalar, dini kurallar gibi pek cok sebep nedeniyle, bir erkekle hayat kuramayacagi icin kadinlarla evleniyor escinsel erkekler. Ama eslerinden uzak kaliyorlar. Sonra siradan erkek erkege buluşmalar gibi sevgilileriyle randevulasiyorlar. Cinsel hayatlarina böyle devam ediyorlar. Toplum icinde de EVLI olarak göründükleri icin kimse onlardan bir 'tehlike' beklemiyor. Buna da paravan evlilik deniyor. Evliliği paravan olarak kullanıp kendi hayatini istedigi sekilde yasiyor. Olan kadina oluyor. Kadin kurban ediliyor bu iliskide.

Ben de bekliyordum ama artik icimden hicbir sey yapmak gelmiyor zaten. Az once yaptigimiz kavgadan sonra çabalama safhasini kapattim zaten. Bana neden bu eziyeti ediyor onu bilmek istiyorum
adama ılla benım le yat denılmez..daha cok kacar ustune gıttıkce

adama ılla benım le yat denılmez..daha cok kacar ustune gıttıkce
Bi de bunu surekli talep etmek cok gurur kirici degil mi? Çekici bulunmuyorsun ve bulmayan adamdan devamli bunu istiyorsun. Konu sahibi eminim ki dunya güzeli bir kadindir bakimlidir. Sosyal hayatta onu cekici bulan bulacak onlarca insan vardir. Ah kocadan yüzü gülmemiş işte. Umarim yeni bir hayatiniz olur.

Bi de bunu surekli talep etmek cok gurur kirici degil mi? Çekici bulunmuyorsun ve bulmayan adamdan devamli bunu istiyorsun. Konu sahibi eminim ki dunya güzeli bir kadindir bakimlidir. Sosyal hayatta onu cekici bulan bulacak onlarca insan vardir. Ah kocadan yüzü gülmemiş işte. Umarim yeni bir hayatiniz olur.
arkadasım..ben esımden kusken bıle ayrı yatmadım..kuskende sarılırdımkı..17 sene hıc ayrı yatmadım..esım rahmetlı oldu..ve okadar zorkı anlatamam..bu kadar bagımlı yasamak ıyı bır sey değil..asla

Müge Anli'da paravan evliliğe bir ornek çıkmıştı. Murat Tekin cinayeti diye aratirsaniz goreceksiniz. Izleyenler de hatırlar. Kari koca evlilerdi. Adam eşcinseldi. Cocuklari da vardi ama adam cevreyolunda kamyonları durdurup iliski falan yasiyormuş. Karısının kendine gore bir hayati varmis. Boyle yasamayi kabul etmisler kimse kimseye karismadan. Yani var boyle seyler hayatin icinde. Bilmiyoruz duymuyoruz diye yok degil. Kim bilir hangi evlerde ne acılar var böyle.

Müge Anli'da paravan evliliğe bir ornek çıkmıştı. Murat Tekin cinayeti diye aratirsaniz goreceksiniz. Izleyenler de hatırlar. Kari koca evlilerdi. Adam eşcinseldi. Cocuklari da vardi ama adam cevreyolunda kamyonları durdurup iliski falan yasiyormuş. Karısının kendine gore bir hayati varmis. Boyle yasamayi kabul etmisler kimse kimseye karismadan. Yani var boyle seyler hayatin icinde. Bilmiyoruz duymuyoruz diye yok degil. Kim bilir hangi evlerde ne acılar var böyle.
Kız senle heryerde aynı konuya giriyoz🤣🤣🤣 hahaha😄❤️❤️

Başlıkta da yazdığım gibi Eşim evlendiğimizden beri benimle uyumuyor arkadaşlar. Daha evleneli 1 sene bile olmadı. Bu konuyu her konusmak istediğimde kavga çıkarıp üste çıkıyor. Neden diye sorduğumda yatak odasinda rahat edemiyorum diyor. Bıktım artık bıktım. Daha yarim saat önce bu konu yüzünden kavga ettik yine. Ne yapmaliyim. Aklim durdu artik... Bu arada görücü usulu evlenmedik. Sevgiliyken severek evlendik ya da ben oyle sanıyordum...
Canım sende ozaman yatağını al misafir odasına kur eşin ayrı yatakta sen kendi yatağında yat aynı odada eyer eşin bundan rahatsız olursa ve bu sefe yerini değiştirmeye kalkarsa bunun altında başka bişey var demektir. Ama fazlada kendini ezdirme benim eşimde bikaçkere dedi odada rahat etmiyorum bende dedim keyfin bilir paşa paşa geldi odada yattı. Ama sen önce bunun sebebini öğren eyer gerçekten hayatında başka biri yoksa ve rahat edemediği için yanında yatmıyosa fazla üsteleme çünkü erkekler çok çabuk şımarıyolar ama dediğim gibi sebebini öğrenmeden peşini bırakma

X