Eşim Benimle Uyumuyor

canim bu konuyu tekrar konuşmaniz lazim böyle evlilik yürümez bence hep kafanda bir soru işareti olur.Cok tuhaf bence

Yaşadık cok ozel hayat anlatmayi sevmiyorum ama yasadigimiz da iki haftada bir falan . Ne gibi senaryolar?
Özel hayatiniz anlatin diye sormadım zaten.
Sadece cinsel anlamda bir sey yasamiyorsaniz, kötü seyler geliyor insanin aklında, o yüzden senaryo dedim.

Madem öyle, rahat edemiyor demek ki.
Konfor meselesi gibi duruyor daha cok burdan.
Ne olursa olsun, bence saygisizlik. Evli çiftler bir arada uyuması lazım diye düşünüyorum.

Whatsapptan yaz esine bunlari elinde kanit olsun. Benim zorumla birlikte oluyorsun, her gece salonda yatiyorsun evlendigimden beri yalnizim ne yapmaya calisiyorsun diye. Duzelmezse olur da ileride dava acarsan elinde kanit olursa hakli taraf sen olursun.

Bunun disinda cozum olarak yatagi degistirmeyi teklif et bakalim ne diyecek.

Whatsapptan yaz esine bunlari elinde kanit olsun. Benim zorumla birlikte oluyorsun, her gece salonda yatiyorsun evlendigimden beri yalnizim ne yapmaya calisiyorsun diye. Duzelmezse olur da ileride dava acarsan elinde kanit olursa hakli taraf sen olursun.

Bunun disinda cozum olarak yatagi degistirmeyi teklif et bakalim ne diyecek.
Git yatak al o zaman diyor dalga gecer gibi. Tamam yarin gunduz isyerindeyken yazayim.

Yalnız yatmayı seviyorsa evlenmeseydi ben de ilk evlendiğimizde günlerce uyuyamadım çok zor alıştım ama tutup salonda yatmadım yani. Eşiniz saçmalıyor böyle evlilik yürümez
Keske evlenmeseydim diye her seferinde ben kendi kendime diyorum zaten. Ev arkadasiyiz Kari koca degiliz biz diyorum sacmaliyorsun diyor.

Başlıkta da yazdığım gibi Eşim evlendiğimizden beri benimle uyumuyor arkadaşlar. Daha evleneli 1 sene bile olmadı. Bu konuyu her konusmak istediğimde kavga çıkarıp üste çıkıyor. Neden diye sorduğumda yatak odasinda rahat edemiyorum diyor. Bıktım artık bıktım. Daha yarim saat önce bu konu yüzünden kavga ettik yine. Ne yapmaliyim. Aklim durdu artik... Bu arada görücü usulu evlenmedik. Sevgiliyken severek evlendik ya da ben oyle sanıyordum...
Kendine bakım yap. Trendyolda ucuz iç çamaşırı al. Odayı kokula . Sonra yine aynıysa başka bişey vardır.

Başlıkta da yazdığım gibi Eşim evlendiğimizden beri benimle uyumuyor arkadaşlar. Daha evleneli 1 sene bile olmadı. Bu konuyu her konusmak istediğimde kavga çıkarıp üste çıkıyor. Neden diye sorduğumda yatak odasinda rahat edemiyorum diyor. Bıktım artık bıktım. Daha yarim saat önce bu konu yüzünden kavga ettik yine. Ne yapmaliyim. Aklim durdu artik... Bu arada görücü usulu evlenmedik. Sevgiliyken severek evlendik ya da ben oyle sanıyordum...
evlılık hayatına alısamamıs olabılır..su ankı aklım olsa rahat bırakırım..ılla aynı yatakda yatılıcak dıye bır sey yok

X