Eşim beni azarlıyor en sonunda delirdim

Arabayı ona vermeyerek, her dediğini yapmayarak dik durabilirsiniz bence. Herşeye ağlamayarak.

Belli ki bir sorunu var eşinizin, önce sorunu öğrenin -ki olumlu ise anlatır, anlatmaz ise zaten sağlıklı bir iletişim kuramıyorsunuz demektir. Gerçi erkeklerden çok da sağlıklı bir iletişim beklenemez ya.

Eşimin derdi beni istediği gibi eleştirip istediği şekilde küçümseyerek konuşmak ve benimde ona boyun eğmemi istemek.

Bu halde araba kullanma derken ,seni değil de arabasını düşündüğüne yemin edebilirim ama kanitlayamam. İnsanı cildirtip cildirtip kendileri normal yaşantıya geri dönüyor ya insanın kafalarini duvara sürtüp , kıvılcım çıkartası geliyor.

Neden böyle davranıyor ki size ?

Böyle evlilik mi olur? insan düşmanına bu kadar kötü konuşmaz.sizin evlilik olmamış.boşanmanız gerekiyor.bu lafların oluru yok.Tartışmaya açık bile değil konunuz.

Neden kendinize bu davranışın yapılmasını kabul ediyorsunuz? Sevgi saygı yoksa evliliğin ne anlamı var? Bir kere in git diyen adamla sakın çocuk yapmayın bence. O sizin peşinizden koşsun bu nedir erkeklerin havaları ya

Yapmış bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…