Eşim beni azarlıyor en sonunda delirdim

Mlk8822

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
507
14
30
Eşim beni sürekli azarlayarak konuşuyor. Dışarıda evde. Tepkimi koyuyorum ama yine aynı üslubuna dikkat etmiyor. Az önce de dışarıya çıktım arabı park ederken bana in dedi bende göslüpümğ bırakıp indim o esna da gözlüğüne s.çacağım dedi bende bir sevemedin gitti dedim indim aşağıya. Zaten duygusaldım indim aşağıya ağladım sinirimden. Eşimde Allahım ne olur mecbur olmadıkça birlikte dışarıya çıkmayı nasip etme dedi bende delirdim. Taöma o zaman şimdiden ayrılalım sen kendi yoluna git ben kendi yoluma dedim. Eşimde ben 2 hafta öncesinden bu duayı ettim dedi bende iyi tamam işte git nereye gidiyorsan dedim. Ayrıldım yanından. Bana arabayla git dedi tamam dedim sonra bu halde araba süremezsin dedi bende o zaman yürüyerek giderim dedim ayrıldım yanından. Yaaa haksız mıyım Allah aşkına

Haklısınız. Böyle bir adamla ömür geçmez özgüveninizi yerle bir eder kendinizi yetersiz hissettirir sürekli.

Sevilmiyorsun, boşan.

7 milyon tane konu , sonuç : hamilelik. Haklı olsan ne olmasan ne?

Sonu komedi gibi olmuş.. Küssem mi küsmesem mi?

Sevmeden mi evlendiniz? Tartışma nasıl başlıyor tam anlatsanız niye böyle davranıyor sordunuz mu beyninde bir sorun falan mı var ?

Çocuk yapın düzelir diyecektim yapmışsınız zaten. Çocuk doğsun düzelir.

Neden arabayı verdiniz ? Her haltı eline vermeyin şu erkeklerin biraz da onlar dımdızlak kalsın ortada böyle yapan erkeklerden nefret ediyorum kesinlikle lafın arkasında durması gerekiyor ayrılmak sürekli nedir bu lafı kullanmak ortada aldatma yok bişey yok içkin kumarın yoksa sana bu ithamlarda bulunacak ne var ? Başkası varsa defolsun gitsin sana erkek mi lazım illa hayatını sürdürmek için? Veya şöyle diyeyim sana daha iyisi mi yok dünyada?? Erkekse lafın arkasında duracak söz ağızdan çıktı bikere yiyorsa yapacak dediğini ayrılacak ozaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…