Eşim benden gizli annesine pahalı hediye almış ortaya çıktı

9ay taşı uykusuz gecelerle büyüt tüm paranı onun egitimine harca sonra evlensin ve anneler gününde sana taksitle alacağı hediyeyi korkudan kavga cikarmasin diye eve ekonomik katkısı olmayan karisindan gizli alsın asıl acı olan buadam açıkça alsa olay cikacagini biliyorsa bence suçu yok.Siz de annenize çalışın hediye alın ne var bunda.

Tanidigimda var gercekten inanilmaz bir netlik, fotografi gorunce gozlerim kamasti.
Ben de almayi dusunuyorum ama ona sira gelmedi daha
Evet cok para ama cok guzel yahu.

Siz 60 yaşına gelince; teknoloji neyime mi diyeceksiniz ? Hastaneden randevu almak için MHRS, pek çok işlem için e-devlet ve banka hesaplarına erişim için bir bilgisayar ya da bu uygulamalara girilebilecek bir telefon, lüks değil ihtiyaç artık.

Tanidigimda var gercekten inanilmaz bir netlik, fotografi gorunce gozlerim kamasti.
Ben de almayi dusunuyorum ama ona sira gelmedi daha
Evet cok para ama cok guzel yahu.
çok güzel cidden. hatta onu görünce benimki 3210 gibi geldi gözüme ıph nun yaptığı en müthiş ve farklı telefon bence. diğerlerinden çok farklı

2 yıllık üniversitede okutmuşlar sonra onu da ödemiş zaten. evlenmeden önce hediye almıyormuş bile evlendikten sonra akla düşüyor erkeğin annesi

60 yas niye gomulmus ki?
Cocuk buyutmek kolay mi, ne emeklerle buyuyorlar. Bu yasa getirene kadar ne paralar harcanmistir, guzel bir hediye cok mu yani o kadina?
Ben sahsen 60 yasina geldigimde bu telefon benim neyime demem, begenmissem alirim. Zaten hayatinin son demleri kac yasina kadar yasayacak ki kadin? Oglu onemsemis guzel bir hediye almis iste gule gule kullansin mutlu olmustur illaki.
Sizin kayinvalidenizle baska sorunlariniz var da o yuzden mi rahatsiz oldunuz?
Esiniz tepkinizden cekindigi icin soylememis olabilir.
Sizin annenize alsa ayni hediyeyi yine bu kadar tepki gosterir miydiniz orasini dusunmek lazim.
Kavga cikarilacak bir olay degil, aman aman pahali alinmayacak bir sey de almamis yani adam.

4- 5 bine de o işleri çok rahat gören güzel telefonlar var

Öncelikle normal değil, herkes imkanına göre hediye alır demek ki eşinizin alma imkanı varmış. Ben parasına takilmazdim. Beni annesinin ailesinin gözünde küçük düşürmesine ve arkamdan is çevirmesine tepki gösterirsin benden gizli arkamdan ailesiyle iş cevirecek sizi gaza getirmek istemem asla ama bizim evde kıyametler kopardı. Benim en hassas olduğum konudur eşim de bilir onun için ailesiyle konuştuğu herseyi gelip anlatır

Ben sizi haklı buldum.

Ev kira, tek maaşla şu dönemde 12 bin lira az para değil. Nisan ayında memur arkadaşım 6 bin liraya telefon aldı kendine. Yetiyor mu? Yetiyor. Kayınvalideniz de bunun ortaya çıktığında tartışma olacağını nasıl öngörememiş şaşırdım.

Gizli olması korkunç, valla ben gider şöyle bi 30 binlik alışveriş yapardım, ödesin madem.

anneme anneler gününde robot süpürge almak istiyordum 10 bin bandında ama almadım pahalı bir hediye olur eşim laf ederse o duruma gelmesin olay diye. benimle paylaşsaydı 12 bine telefon alıcağını beraber annelerimize alırdık bu senelik böyle hediyeler

Eşim kendi için bile parayı kıyıp telefon almıyor annesine hayatta almaz hediyeleri ben secerim genelde. Gorumcemde bikac kez eşime annesi için koltuk halı yıkama makinası alalım ortak dedi. Eşim kabul etmedi. Annemden daha çok kendi işine yarayacak şeyi ben niye ortak olayım maviş ugrasipta koltuk yıkamaz ben alamam demişti. He bazen eşimde ailesine para verir falan başta söylemese işin sonunda söyler ama öle 2/3bin bu. 12binlik keyfi bir telefon almazdı benden habersiz. Yani eşiniz maaşı çok çok fazlamı gozunemi gelmedi anneme degermi dedi bilemem ama günümüz şartlarında bence lux 12bine telefon almak

benden habersiz aldığını biliyormuş. ortaya çıkınca kavga ediceğimiz belli. evet zaten suçun temeli eşim olucak kişide
Suçlu eşiniz ama ben kayınvalideyi de çok masum bulamadım oğlu şuan çalışmıyorsa sizin hakkınız ve emeğiniz var o kadar pahalı hediyeyi almasına müsaade etmeyecekti. Sizden gizli almasına asla izin vermeyecekti iyi bir anne olsa oğlum aranız bozulmasın aranızda gizli saklı olmasin derdi. kayinvalideme bazen birşey alırız yada evlerine yiyecek alırız misafir geldiginde kadın on katini yapıyor oğlunun parasıni yemeye asla kiyamiyor ben kızıyorum bazen.

Bence cok sorun etme araniz acilir.

Olayları iç yüzüyle bilmiyoruz tabii ki ama eğer hanımefendinin ihtiyaçlarını eksik etmiyorsa, bir şey almak istediğinde lafını yapmıyorsa bunda tepki gösterilecek bir şey olduğunu düşünmezdim elbette eşinin, evin ihtiyaçlarından kısıp böyle bir işe kalkışmışsa yanlış. Kimse tek maaşla bütçesini sarsacak bir şey yapmak istemez herhalde

Siz neden calismiyorsunuz? Muhendismissiniz sanirim. Siz de alabilirdiniz robot supurgeyi, sonucta bu tarz seyler her sene alinmiyor. Bakin esiniz nasil almis. Bence sevdigin deger verdigin insana imkan varken yapilmali bu tarz jestler.
Siz zaten annenize sormussunuz gerek yok demis, sorulmaz ki. Icinden geliyorsa alinir, anneler zaten hep gerek yok der.

oğlunun calismadigi nerede yazıyor? Konu sahibi de çalışmıyormus ikisi de çalışmıyorsa ev nasıl dönüyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…