Eşim benden gizli annesine pahalı hediye almış ortaya çıktı

kendisi evlenirken maddi manevi ortalarda yoktu sadece bir tane bilezik yaptı

Asla normal değil
Kaynanana mutlaka laf sok pöykür sinirlen çok sinsi bir hareket

Sanki metresine almış, annesine almış ne var bunda.
Sizin çalışıp kazandığınız ya da kenara koyup biriktirdiginiz para ile mi almış?
Böyle bir evlilikte insanın nefesi daralır.
nerde kaldı evlilik birliği habersiz bu miktarları harcamak ilişkiyi güveni zedeliyor. kaldı ki milyoner değiliz kirada oturan insanlarız

sizin telefonunuz daha pahalıysa ve bütçenizi sarsacak bir miktar değilse alınabilir. eşim de almıştı annesine ama tabi
normal akıllı bir telefon hatta aynısından benimkine ben de aldım ama dediğim koşullarda

kendisi evlenirken maddi manevi ortalarda yoktu sadece bir tane bilezik yaptı
Onun dışında bir sorununuz yoksa bence bu konuyu üstelemeyin. Hiç bir aile çocuklarının evlilik masraflarını karşılamak zorunda değil. ( kadının ailesi de erkeğin ailesi de) Bu ekonomik koşulları da düşünürsek insanların eskisi gibi 100 gram altın takmasini beklemek abes kaçar. İsteyen tabii ki takar takmali ama bu bir zorunluluk değil. Özellikle altının kadına ait olduğunu öğrenen erkek ailelerinin...

Eeee niye gidip kendine daha iyisini almiyosaniz, etkisi olmayacaksa tepkinin ne anlami var
Merhaba mesajıma beğenmedim atmışsınız ama nedenini anlayamadım? Yetişkin insanlara ailelerin zorunlu olarak binlerce bağış yapması gerektiğini mi düşünüyorsunuz?

Şu durumda saçmalık oluyor. Paran çoksa ne alırsan al ama bütçen yoksa, yaşlı bir insana da 10.000TLlik telefon almak saçmalık. Ne yapacak KV 12.000TLlik telefonla tiktok izleyecek feysbukta yorum yapacak

Türkiye'deki güncel telefon fiyatları ve modellerine baktınız mı ? 12 bin TL'lik telefonlarda son model değiller.

benim ailem eşya çeyiz vs ne gerekiyorsa yaptı. olabilir o oğluna maddi durumu olmasına rağmen yapmadıysa bizden de bi maddiyat ona gitmemeli. zaten iki emekli maaşı var memurdan fazla geliri kirası vs yok durumu iyi. sorun bu hediyenin gereksiz ve habersiz olması benim için.

Sorun telefon alması değil gizlemesi olurdu benim için, bayaaa bi söylenirdim ve derhal gider kendime 12.000 üstü bir telefon alırdım iödesin paşa paşa.

Merhaba mesajıma beğenmedim atmışsınız ama nedenini anlayamadım? Yetişkin insanlara ailelerin zorunlu olarak binlerce bağış yapması gerektiğini mi düşünüyorsunuz?

Ben üstelemeyin dediginiz icin begenmedim attim. Ben cok daha düsük bi model Telefon kullanirken esim Benden gizli cabayla ugrasla gizli hesap acip taksitle Telefon alsa kiyamet koparirim. Sorun yapilan hareket bicimi. Kim bilir Baska neler yapti diye sorgulari.

Türkiye'deki güncel telefon fiyatları ve modellerine baktınız mı ? 12 bin TL'lik telefonlarda son model değiller.
tamam 55 bine de var ama 3-5 bine de yaşlı bir insanın face insta wh up kullanacağı teller var yani. kadın çalışmıyor taksitle alınmış kendi telefonları o kadarlık değil. bence bunlar kavga için yeterli sebep. napıcak o teyze o telefonu

pardon ilk sorum yanlışlıkla olmuş galiba. tabiki de öyle düşünmüyorum ailelerinde evlatlarında bağımsız olması en sorunsuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…