Eşim benden gizli annesine pahalı hediye almış ortaya çıktı

anneme anneler gününde robot süpürge almak istiyordum 10 bin bandında ama almadım pahalı bir hediye olur eşim laf ederse o duruma gelmesin olay diye. benimle paylaşsaydı 12 bine telefon alıcağını beraber annelerimize alırdık bu senelik böyle hediyeler
Tam olarak aynı şey olmuyor ama. ( eğer çocuk veya olağanüstü sebepler hariç bir nedenden ise ara verdiyseniz.)

4- 5 bine de o işleri çok rahat gören güzel telefonlar var

Emin misiniz ? Uygulama ve cihaz sürümlerine baktınız mı ? Uygun fiyatlı cihazların çoğunda, ek hafıza kartı desteği gerekiyor şu an; cihaz kapasiteleri yetersiz çünkü.

Şu anki piyasa koşullarında, 12 bin TL' lik telefon da orta halli ve birkaç yıl kullanımı hedeflenmiş bir cihaz gibi görünüyor.

Annesidir alır. Bunda bir sıkıntı yok. Annesi ve babasıyla arasında yaşadıkları onu bağlar iki yıl okuttu geri ödedi falan bu sizin eşinizi alakadar eder. Burdaki tek sıkıntı sizden gizli iş yapması. Eşinizle sakince konuşup gizli yaptığın şey benim güvenimi zedeledi diyin. Boşanmak istemediginize göre bu olayı halı altına supurmeden kendinizi açıkça ifade edin. Kavga dövüş yapmayın o sinir harbiyle istenilmeyen sözler çıkıyor ve unutulmuyor.

Anneden bahsediyoruz.. Alacak tabi ki ihtiyacı varsa. Her sene gidip anasına yatırım yapmıyor ya bu adam..

Benim oğlum "Sana büyüyünce bunları alcam anne " diyor mesela... Küçükken annesine birşeyler alma hevesi içinde olan çocuk, büyüyünce karısı istemiyor diye hediye alamayacak duruma geliyor. Yok öyle bi dünya..

Evini, karısını, çocuklarını ihmal edip, gidip kendi anasına babasına harcıyorsa, orda sıkıntı vardır zaten.

Emin misiniz ? Uygulama ve cihaz sürümlerine baktınız mı ? Uygun fiyatlı cihazların çoğunda, ek hafıza kartı desteği gerekiyor şu an; cihaz kapasiteleri yetersiz çünkü.

Şu anki piyasa koşullarında, 12 bin TL' lik telefon da orta halli ve birkaç yıl kullanımı hedeflenmiş bir cihaz gibi görünüyor.
sadece face whatsapp vs kullanıcak kişi için fazlasıyla işini görür 5 binlik

Bazı yorumlar cok ilginç. Ya cok cimriler ya cok yoksullar. Yoksulluk varsa anlarım ama insan annesine de bi telefonu cok görmez ya
Mesele telefon alması değil, eşinden gizli oturup sinsice hesap açması gizli alması anne oğul bunu saklamalari, gelinde o evin bir bireyi artık sürekli iç içe olucam ama benden saklayacaklar, küçük düşürücü bir hareket ben çok bozulurdum kendimi kötü hissederdim. Bizim evde önemli günleri ben düşünürüm ayarlarim eşim para harcamak istemez, annesine halı yıkama makinası yada elektrikli süpürge almayi teklif etmiştim eşime parası önemli değil saklaması sıkıntı bence.

merhaba hanımlar. Bu anneler gününde ben anneme hediye almadım bu sene. anneme sordum annem gerek yok dedi almadım kaldı normalde hediye alırım ama 300- 500 tl lik hediyeler alırım yani.
Benim hiç haberim olmadan eşim annesine 12.000 tl ye cep telefonu hediyesi almış. Bana hiç söylemedi ben hediye almadı sanıyorum. Rastgele yakaladım aldığını gizli bi alışveriş hesabı açmış ordan almış faturasını gördüm. kaynana da aramızı bozcağını bile bile benim haberim olmadığını bilerek kabul etmiş bi güzel.
Sana söylesem tepki verirdin o yüzden söylemedim alırım annem felan gibi konuştu.
Beni sinir eden durum hem eşinden gizli yapmış olması hem de miktarının fazla bir hediye olması. Bana normal gelmiyor bu eşin arkasından iş çevirip annem vs demesi çok soğudum.
Sizin eşleriniz böyle şeyler yapıyor mu ? bu normal mi sizce
Eşinizin evinizin maddi durumunu etkiliycek bir meblağ mı 12.000₺ cevaba göre değişir durum

İnsanın colugu cocugu anasına babasına hediye almayacakta kime alacak? Adam gerekirse 40 binlik telefon bile alabilir bu sizi alakadar etmez. Sizde annenize hediye alabilirsiniz bu da adamı alakadar etmez. Ebeveynlere alınacak hediyelerinde lafı edilmez. Kısaca bu sizi asla ilgilendirmez.

Adam neden gizledi? Asıl sorun bu adam sizden gizleyecek kadar ne yaşatmış olmalısınız da şeffaf olmadı size merak ediyorum. 3'ün 5'in lafını böyle yapacaktınız neden daha iyi durumda olan bir adamla evlenmediniz?

X