Eşim, ailesi, bir türlü içime sinmeyen bir evlilik

Kesinlikle barısmayın. Aynı şeyleri tekrar yasarsınızm kurtulmusken devam edin

Hergün sizi cekistiriyorlar. Adam dügünde size trip atmısbdaha ne kötü huyu olacak

Neden böyle iğrenç bir adamla evli kalıyorsunuz, aileniz mi istemez sizi?

İyide neden hala evlisiniz ve bunlara katlanıyorsunuz?

Ailesi dışında sorunumuz yok diyorsunuz ama ailesinin sorun olma nedeni eşiniz, yani baş sorun eşinizin kendisi.
Af buyurun ama eşiniz insan olsaydı sizi de biraz sevseydi kardeşine hizmet etmek zorunda kalmazdınız, neden yemek yapıyorsunuz ? Siz de canınızın kıymetini bilmiyorsunuz, kendinize değer vermezseniz kimse için öneminiz de olmaz, tavsiyeleri ne kadar dinlersiniz bilmiyorum ama ailenizin evine dönün ve bu adamla evli kalmayın, kocam da kocam deyip devam ederseniz çok çekersiniz.

Çok üzüldüm durumunuza . Elle tutulur bir şeyde yok. Ama eşinizde en büyük suç ama o da bu şekilde büyümüş. En büyük suç görümcenizde zaten. Valla görümceniz evlense belki kurtulursunuz.

Yalan gibi geliyor değil mi korunurken hamile kalmak ?

37 yaşında asla taviz vermeden koruma hapimi içen ben hamile kalmıştım. Yaşım dolayısıyla bir gün korunmayı bırakırsam mutlaka tedavi görmem gerekir ve buna rağmen asla çocuğum olmaz diye düşünürken hem de

Ya hapla nasıl hamile kaldınız ki? Burada da çok okudum ve biraz tırstım açıkçası. Saati geciktirmiş ya da günü atlamış olabilir misiniz? Ben saati saatine alıyorum da yine de korkmalı mıyım ?

Ya hapla nasıl hamile kaldınız ki? Burada da çok okudum ve biraz tırstım açıkçası. Saati geciktirmiş ya da günü atlamış olabilir misiniz? Ben saati saatine alıyorum da yine de korkmalı mıyım ?
Yüzde yüz korunma diye bir şey zaten yok ..ağır antidepresan kullanıyordum bu sebeple saatini asla aksatmadim çünkü olası gebelikte bebegi bekleyen riski biliyordum

Nitekim kürtaj oldum ve şu an ne kadar mutlu olsam da ömürlük bi travmaya sahibim

Siz en çok kendinize kızıyorsunuz. Nasıl bu duruma gelmesine izin verdim, diye... Kendinizi affedin önce... Sonra ne yapacağınıza karar verirsiniz...

Hayır kimsenin böyle bi alışma süreci yok. Patolojik bi evlilik içindesiniz. Çocuk yokken ayrılın

Sadece eş ailesi sorunlu olsa görmezlikten gelinebilir de eşiniz de gaza geliyor. Eşin onlardan etkilenmesi sıkıntı. He deyince etkilenmeyi kesmez. Bir süre size yansıtmamaya çalışır, sonra yine sizin başınıza kabak patlar.

İlk yıllar ben de eşimin kızkardeşlerinden çok çektim, eşim her seferinde dolduruşa gelirdi, surat yapardı bana, küserdi.
14 yıllık evliyiz şuan. Eşim hala kızkardeşlerine sesini çıkaramaz ama bana da çıkaramıyor artık.
Meşhur görümce konum var geçen haftalarda açılmış. Görümcem 1 aylığına bize gelmek istiyordu, eski eşim olsa, o görümce 1 ay gelir otururdu evimde. Şimdi kendi gelmeyin diyemese bile ben 1 ay gelemezsiniz deyince ses çıkarmıyor, surat yapmıyor. Yapsa da çekmeyeceğimi biliyor.
İlk yıllar yaptığım aptallıkları, çektiklerimi anlatırsam burdan köye yol olur. Bu konuda sadece eş ailesine değil eşinize de sınır koyacaksınız, aşamayacağıni bilecek başka yolu yok.
Ben olsam böyle bir nedenden dolayı seviyorsam boşanmazdim. İlk yıllar hep sıkıntılıdır ve boşanma seçeneği tek imzaya bakar zaten. Bir şans daha verebilirsiniz.

Hiçbir zaman korunmadık pcos var bu çocuk zor oldu ailesi bizden farklı şehirde son 1 yıldır aramadıkları sürece problem yoktu gerçekten isteyerek oldu ama gebe kaldıktan sonrası olan cehennemi anlatamam herbokolog koca tarafı asla susmadı

Neden böyle iğrenç bir adamla evli kalıyorsunuz, aileniz mi istemez sizi?
Hayır güzel bi üniversiteden mezunum evlenmeden önce çalışma yaşamım vardı prestijli bi yerde eşimden fazla maaş aldığım için eşim gurur yaptı ve ayrıldım yani dönsem ailemin evine değil kendi evime dönmek isterim beni tutan şey bebek

Devam ettirdiğin sürece hep kendinden gidecek . Neden diye sorma. Değişmiyorlar asla 2,5 yıl bekledim düzelir mi değişir mi ama yok .keşke erken karar verseydim diyorum

İyide neden hala evlisiniz ve bunlara katlanıyorsunuz?
Kızlar hepiniz boşanma taraftarısınız farkındayım eşimin babası üvey annesi öz babasını hiç görmemiş öldüğü için ve o kadar hor görülmüş bi çocukluk geçirmiş ki size anlatamam üvey kardeşlerini kollama nedeni onların babasını eşimle paylaşıyor olması ben gerçekten severek evlendim ve belki bebek olmasa çoktan adliye koridorlarındaydım bu bebek maalesef çok zor oldu yoğun PCO yumurtalık tembelliğim vardı tedavi de gördüm öncesinde çok istediğimiz için hatta geçmişte açtığım konulara bakarsanız anlarsınız, şimdi elimi kolumu bağlayan şey vicdanım annelik duygusu beraberinde duygusal bi yüklemeye uğramış gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…