Eşim ailemi sürekli eleştiriyor

Tam olarak neresi iyi bu adamın? Sol ayak baş parmağı falan mı? Ben iyi bir taraf göremedim.

O zor bacım o fırsatı bulmuş

Konu sahibi son durumunuz nedir?

Eşiniz olur da beyaz yaka iş bulursa birini bulup sizden boşanacağını düşünüyorum ben de. Ya takıntılı biri ya da size karşı olan hisleri yok gibi. Açıkçası çok üzüldüm. 5 sene önceki konuyu ısıtıp hâlâ söylenen bir adam... Bu adamla bir ömür geçer mi?

Eşin tam bir asalak. 5 yıl boyunca doğru düzgün çalışmayıp üni oluyor, çocuk olmuş hala sizin için diyor. Ne kadar çalışmadan keyfine göre yaşasa onun için kar muhtemelen. Senin ona bakman gerektiğine dair sen farkında olmadan manipüle etmiştir . sen yok mok de şimdi ama ileride boşanınca anlayacaksın. En basiti benim için böyle şeyler önemli değil benimle ilgilensin diyorsun ya hayır böyle şeyler çok önemli. Çalışacak ya , hem çalışmıyor, hem gereksiz harcamalar yapıyor, hem kendine karıştırtmıyor. ne bu padişah soyundn gelmiş asil kan mı bu adam. Sizin yerinizde olsam gözümü açmaya bakarım, insanların söylediklerini ciddiye alın.

Narsist senin kocan geçinmek zor olur senin için Allah yardımcın olsun. Çok seviyorsan bunu konduramazsin belki ama anlattiklarin narsist olduğunu gösteriyor.

Dogru duzgun calismayan adama siz bakiyor her isini yapiyorsunuz ve cocuk. Yaptiniz dogrumu anladim? Elle tutulur hicbir olumlu yani yok evliluginizin cocugum babasiz buyumesin diyorsunuz bunu cocuk yapmadan once dusunecektiniz cocuk yapip cocugu bahane ediyorsunuz

Erkeğin çok konuşanina asla tahammül edemezken, sizin 5dk susmuyor cümlenizi okurken gözlerim kocaman açıldı. Erkek çok konuşmaz çok konuşmamalı ya. Size üzüldüm umarim birgün İYİ bir insanla tanisirsiniz cünkü esiniz iyi değil asalak

Evde havlayan bir yaratık besliyorsunuz desem???

Boşanmayı düşünmek yerine resmen bu adamı besliyorsunuz. Afetim size ve bunu evladınız için yapıyorsunuz öyle mi? Tmm…

Sizi ağlatan adam nasıl iyi bir baba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…