Eşi sanayide çalışan hanımlar yardımmmm ⚠️

merve2894

Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2023
200
178
30
Kızlar eşim sanayide usta ve kıyafetleri makineye atıyorum yağ kokusu çıkmıyor çıksa da az çıkıyor lekeleri tam çıkmıyor. Önerisi olan var mı aranızda ?

Eşim sanayide değil ama günlük yıkasanız yıkamadan leke çıkarıcılı bir leğen su yapıp bir gece bekletseniz?

Eşim sanayide değil öncelikle ama şöyle söyleyeyim ağır lekeli çamaşırı makine temizleyemiyor tek başına. Yağ lekeli çamaşıra yağ çözücü sıkıp öyle makineye koyuyorum. Özel leke çıkarıcılar var sanırım onları araştırın bir de elde biraz çitileyip öyle makineye yerleştirin. Belki faydası olur.

Kızlar eşim sanayide usta ve kıyafetleri makineye atıyorum yağ kokusu çıkmıyor çıksa da az çıkıyor lekeleri tam çıkmıyor. Önerisi olan var mı aranızda ?
Bebekler için yapılan leke çıkarıcısı toz şeklinde olan e bebekte mevcut. Çıkaramadığı leke görmedim. Suda bekletiyorum makineye atmadan önce . Deneyin.

Eşim sanayide değil öncelikle ama şöyle söyleyeyim ağır lekeli çamaşırı makine temizleyemiyor tek başına. Yağ lekeli çamaşıra yağ çözücü sıkıp öyle makineye koyuyorum. Özel leke çıkarıcılar var sanırım onları araştırın bir de elde biraz çitileyip öyle makineye yerleştirin. Belki faydası olur.
Bide öyle deneyeyim teşekkür ederim 🙏🏻

aspirin veya sarı güç evinizde muhakkak vardır. leke çok beklemeden üzerine sıkın, yarım saat sonra makineye atın ve mümkünse güneşte kurutun. deterjan tek başına yağ lekesini çıkarmaz.

Yağ çöz ve bir miktar pril döküyorum azıcık oyalıyıp leke programında yıkıyorum tam 3 buçuk saat yıkıyor (bana göre çok ama) o şekilde olunca çıkıyor tertemiz

[/QUOTE
Bulaşık deterjanı tuz karbonat tuz yağlı bölgelere bunları karıştırıp biraz elinle ovala sonra makineye at cikar

X