Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

canım allahın izniyle hamilesin inşallah.ben bişey sorcam kaç günde bi adet oluyosun.benimde 4 gün var adetime yarın yapsam çıkarmıkiiibilmiyorumkismile

iğneden korkuyorum da biraz, o yüzden idararı beklesem diyorum. ne zaman yapayım idrar testini?
adetın 5-6 gun gecsın öyle yap cnm ıdrar testını...işini garantıye al... cunku bazen ıdrarda hemen gozuksede bazen gec gozukebılıyor... gozukmeyınce erken mı yaptım dıye yıne ınsan tereddute dusuyor...
haklısın canım ama okuyunca bende heyecanlandım işte bu ay klomen kullanmıştım belki olur diye düşündüm

nasıpse yıne olur sen sıkma canını canım... ama bekle acele etme derım... gec olsunda güç olmasın...

kızlar merhaba benim buara yine ne hikmetse acabalarım tuttu adetime 1 gün var henüz geçmiyo aslında ama bugün aşırı bi duygu yorunluğu yaşadım ve durduk yere sanki çok kötü bi haber almışım gibi hüngür hüngür ağlamaya başladım ve 15-20 dk. sürdü sonra ben depresyona mı giriyorum yine dedim derin nefes almalar falan nefesim yetmedi sanki kendimi dışarı atmam lazım dedim sonra beni en çok ne mutlu eder şu an dedim düşündüm hamile olduğumu öğrensem çok mutlu olacağımı düşündüm sonra kendimi dışarı attım direk eczaneye gittim tesst aldım eve gelirken komşumun dükkanına uğradım biraz sohbet ettim moralim düzeldi ama hala bi durgunluk var üzerimde.2 saat önce falan da çıkmayacağını bildiğim halde test yaptım zaten olsa bile çıkmaz idrarla adet günü geçmeden çıkmaz ama belki silik te olsa çıkar da bi anda üzerimdeki kasvet gider dedim ama yok neyse üzülmedimde herşey olacağına varmayacak mı sonunda !!!??? bu ay biraz fazla dua etmiştim bu konuda belki de ondan test yapmaya yöneldim allah hepimize melekrimizi nasib etsin tez günde .(amiinn)

tmm kızlar geçince yapacağım. ama kafamı karıştıran bir nokta var. şimdi ben 14 ünde olacaktım olmadı, o günü 1 olarak mı sayacağım yoksa 15 mayıstan itibaren 1.2.3...... diye devam mı edeceğim?

slm cnm bende 3 hafta once hamıle oldugumu öğrenmıstım sonra doktorum ıkı gune bır gel beta hcg degerını olcucez dedıler kan aldılar benden ucuncu gıtmemde degerım yavas artıyo dedı doktor dusuk tehlıkesı yada dış gebelık olabılır bunlar genellıkle saglıksız gebelıktır dedı okadar uzuldumkı sabah kanamam basladı zaten bır hafta ıcınde adet kanaması gıbı attı vucut kan degerım de sıfırlandı. umarım dış gebelık değildir benım gıbı az karın agrısıyla atarsın sende. acil şifalar diliyorum...:Saruboceq:

selam arkadaslar,bende araniza katilmak isdiyorum,bende bu ay basladim calismalara,sizlere sorum olucakdi,yumurtlama gunum dun hesaplayicilardan heaspladim,yumurtlamadan 4 gun önce iliski oldu,iliskiden sonra cook az bi sekilde peceteye silinti seklinde kan vardi,dun tekrar iliski oldu ve ilski sirasinda agri hissettim taa dip tarafda böyle durum yasadinizmi benim gibi

evet cnm... adet olacagın gun adet olmadıysan 1 gun gecıktı dıyeceksın... 15 ınde de adet olmadıysan 2 gun dıyeceksın...

az önce test yaptım negatif çıktı Çok üzgünüm çoook hala regl olmadım ama. silik çizgi bile yoktu. sanırım kesin sonuç dimi. bu ay çok heyecanlanmıştım ama yaaa

cnm hayırlısı olsun... daha once gecıkme yaamadıysan kan testı yaptır cnm... bazen yanılma payları olabılıyor ıdrar testlerının... stres yapma kendıne... bu ay olmazsa öbur ay olur...

arkadaşlar adet günümü 3 gün geçti, ilk günü test yaptım negatif çıktı, ikinci testi ne zaman yapayım? çok meraktayım

bu gun hastalanmam gerekliydi ama olmadı sabahtan beri içimde bir sıkıntı patlamak üzereyim allahım lutfen bu ay hamile olayım

bugün adet gecikmemin 2.günü.sabah test yaptım ya 3 dak,ka falan bekledim.tek çizgi.yani negatif.ama kocam uyadıktan sonra baktı,biri az belirgin olmak üzere 2 çizgi göründüğünü söyledi.baktım doğru.göğüslerimde şiş var.karnımda şişlik var.akıntım var.arada şiddetli olmamak kaydıyla midem bulanıyor.acaba hamile miyim ben?

ya lutfen gıdın kan testı yaptırın.. ıdrar testı böyle ınsanı ikilemde bırakıyor... ıdrarda net olarak cıkması ıcın bır hafta gecmesı gerekır cnm ama kanda hemen cıkar...ıns hamılesındır cnm belırtılerın hamılelık belırtılerınde var cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…