Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

3-4 gün vardı öğrendiğimde.28 de oluyorum. inşallah sende güzel haberler verirsin bize:) ama ben keşke günüm geçtikten sonra yapsaydım diyorum şu korkuları yaşamazdım en azından.

inşallah canım bende 28 de bi oluyom.bence yaşadığın korkular yersiz.ortalam 14.gün yumurtladığını varsayarsak daha 2 haftadır kanda üretilen betahcg çok normal 1 haftalık olsaydı 5-50 olmalıydı demekki senindeğerin çok normal ben önceki gebeliğimde 6 haftalıkken keseyi gördük stres yaparsan bebeğine zarar verirsin relaxxxxx ol

tarfil haklısın relax olmalıyım:) yatmak zorunda olduum için gerildim biraz. normalde hareketli birsiyim zor geldi. pozitif düşüncem sizlerinde dualarıyla herşey yolunda gidecek inşallah.

tarfil haklısın relax olmalıyım:) yatmak zorunda olduum için gerildim biraz. normalde hareketli birsiyim zor geldi. pozitif düşüncem sizlerinde dualarıyla herşey yolunda gidecek inşallah.

amin canım inşallah hayırlısıyla alcan bebişini kucağına.ama dediğim gibi rahat ol
sen stres yaptıkçabebeğinin gelişimini olumsuz etkileyeceğini unutma sakın .zaten bi olumsuzlıkda yok aslında niye strese girdiğinide anlamadım ama galiba hormonlarrr eşinin çekiceği var desene bu kadar erken hassaslaştınnn

10 mayıstı başladı 16 sında bitti. bi dahaki hesaplamalara göre 6 haziranda başlayacak. bakalım bugünde iğne batması gibi oldu hep karnımın alt kısmında. bakalım bekliyorum ve başımın sol kısmında ani gelen ağrılar var

canım aynen benimde hatta bugün hastaneye gittim baş ağrılarım için bu aralar sıklaştı aynı zamanda kasıklarım ve bacaklarım da öyle ay inşallah ya. benim de 27 mayısta gelmesi gerekiyor hadi bakalım. baş ağrıları hamilelik belirtisi olabilir mi acaba.

kızalr baş ağrısı gebelik belirtisi mi. benim reglime daha 1 hafta falan var. başağrısından başka bi değişiklik de yok bende.

kızalr baş ağrısı gebelik belirtisi mi. benim reglime daha 1 hafta falan var. başağrısından başka bi değişiklik de yok bende.

canım bende onu sormuştum bilmiyorum. benimde reglime 5 gün var bende de baş ağrısı oluyor.bilen cvp versin lütfen baş ağrısı ve ateş hamilelik belirtisi mi.

slm kızlar,

ben baş ağrısnın hamilelik belirtisiolduğunu biliyorum. ama psikolojikte olabilir bnim müthişte bel ağrım var. regli olmam gereken tarih6 haziran. bekliyorum sabırsızlıkla:Saruboceq:

vallahi benim hiç olmadıgı kadar başım ağrıdı bu ay....adetim de gecikmişti 3 gün...mide bulantısı mı dersiniz baş dönmesi mi bel ağrısı ,gögüs ucu acısı neler neler..ama olmadı hamile değilim...artık inş.öbür aya..

işte pikolojik oluyo bunlar hep. hele benim geçen ay tam 10 gün gecikti her seferinde hüsran yani takmıcam diyorum ama adetim bittikten sonra başlıyorum gene saymaya alsanaalsanasmile

ya kızlar kafayı yedim meraktan. benden dün lekelenme tarzında hafif kan geldi şimdi yok. hemen test aldım ilk önce çıkmadı sandım biraz daha bekleyince 2. çizgi silik çıktı.bugün tekrar aldım test bozuk çıktı hiç bir şey göstermiyor. meraktan öldüm bidaha mı alsam yoksa adet günümü mü beklesem. adet günüm de perşembe.eyvahedigeldismile

arkadaşalr ben sekz aylık evliyim doktora gidicez eşimle hamile kalmak için ne gibi testler yapılıyor bilen varmı dört ay korundum bıraktım ama hamile kalamıyorum 4 aydır :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

merak edenler için en erken hamilelik testi kızlar

fortel hamilelik testi. linkini gönderecektim ama site izin vermiyor. google dan arayıp okuyun lütfen. arkadaşım regl ine bir gün kala sonucu öğrenmiş.

merak edenler için en erken hamilelik testi kızlar

fortel hamilelik testi. linkini gönderecektim ama site izin vermiyor. google dan arayıp okuyun lütfen. arkadaşım regl ine bir gün kala sonucu öğrenmiş.

yaşadığım bir tecrübeyi paylaşmak istedim arkadaşlar sizinle kasım ayında fortel gebelik testi yaptım güya kuşgulu günden 7 gün sonra kesin sonuç verdiklerini idda ederler reglime 5 gün varken yapmıştım ve sonuç negatif çıktı prediktörle testi yeniden yaptığımdaysa silik pembelik gözle görülür şekildeydi daha sonra ikilemde kalıp kan testi yaptım ve sonuç pozitif çıkmıştı bebegimi kaybettim ama fortele güvenmenizi önermem

ve mutlaka tarihlerine bakın arkadaşımada tarihi geçmiş ama üstünü stıcerla kapatılı öle eczanelerde satışa sunulan fortel markası denk geldi hatta davalık şuan markayla

hadi ya.bende bu gün yaptım 2.çizgi çok silikte olsa var dı .o zaman güvenmemelimiyim bu teste hayyyy allah ya üzüldüm bak şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…