hamilelik belirtileri en erken ne zaman başlar?

ne zaman test yaptınız? ben adetten 6-7 gün önce yaptım negatifti 2 gün kaldı
Hâla test yapmadım. Adetim üstünden 1 hafta geçmesini istiyorum. Beklentiler içine girmek istemiyorum. Sabırla bekliyorum. Nasipse 5 Eylülden sonra yapmak istiyorum. Haa şu an yapsam çıkar. Ama değerler varsa rahimde bir yaşam o biraz daha belirginleşsin diye de bekliyorum. Allah tüm bekleyenlerin hayr beklentilerini nasip etsin.

Hâla test yapmadım. Adetim üstünden 1 hafta geçmesini istiyorum. Beklentiler içine girmek istemiyorum. Sabırla bekliyorum. Nasipse 5 Eylülden sonra yapmak istiyorum. Haa şu an yapsam çıkar. Ama değerler varsa rahimde bir yaşam o biraz daha belirginleşsin diye de bekliyorum. Allah tüm bekleyenlerin hayr beklentilerini nasip etsin.
bende 6 eylül sabahı yapmayı düşünüyorum o tarihe kadar adet olmazsam tabi :)

bu ay bana ders oldu bi daha asla belirti aramam. bitti
Zaten ben şimdiye kadar korunma hap kullanırken bile o kadar saçma şeyler vardı ki her ay başka bir hamilelik belirtisi diyecek seylwr yasadim. Bu ay da aynı. Ama sökülmedikce o belirsizlik var ya insanın başını ağrıtıyor. Niye olmuyorum diye. Neyse çok şükür yaa. Rabbim beter hastaliktan korusun. Çok da olsun diye zorlamamak lazım imtihan oluyoruz. Hayatı yasayip herşeyi o an yaşamak lazım. Mesela adet gecikmesine kadar hiç çocuk dusunmemek. Öylelerinin daha çabuk çocuğu oluyor.

X