Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar. aklımdaki şüpheler yüzünden araştırıp duruyodum birkaç gündür. bu siteye rastladım ve aranızdaki samimi konuşmalar yazılanlar çok hoşuma gitti ve bu yüzden sizlere katılmak istedim. benim durumum biraz tuhaf. adet bitiminden sonraki 5 gün korumasız ilişkiye girdik eşimle ve şuan 12 gün geçti üstünden. 2 gündür karnımda bir şişlik, halsizlik ve fazlaca yemek yeme isteği ile karşı karşıyayım. bu kadar erken belirti verir mi bilmiorum ama şüphelerim var. adetten sonraki günler hamile kalınır mı demeyin çünkü annem bana adetten 3 gün sonra hamile kalmış çünkü babam askerdeymiş dolayısıyla o ay başka görüşememişler bilmiyorumkismile

birde yeni hamile kalanlara bir sorum daha olacak. karnınızın alt kısmına hafif bastırınca wc ihtiyacınız varmış gibi hissediyormusunuz?

benim 2 gündür göğüslerimde bi dolgunluk var arkadaşlar 27 nisan son regi tarihim..adetimede 8 gün var daha bu kadar erken belirti olur mu acaba ..başka hiç bir belirtim yoook

birde yeni hamile kalanlara bir sorum daha olacak. karnınızın alt kısmına hafif bastırınca wc ihtiyacınız varmış gibi hissediyormusunuz?

canım bende aynısı oldu karnımın alt kısmında bastırınca lavabo ihtiyacım oluyordu ve şişlik vardı bende hamileyimdir dedim sonra çok ağrım oldu doktora gittim meğerse sistit olmuşum.

mrb ceylinaz cvbın için çok tşk ederim. yalnız sislit olunca yanmada oluyo bende o yok o yüzden sislit değildir die düşünüyorum. hamilemisin?

mse benimde 8 10 gün kadar var adet günüme. göğsümün yan taraflarında bi ağrı var şişlik yok ama onun haricinde karnımda şişlik var ve sürekli acıkıyorum belki bişiler vardır allah ikimize de hayırlısını versin

benim 2 gündür göğüslerimde bi dolgunluk var arkadaşlar 27 nisan son regi tarihim..adetimede 8 gün var daha bu kadar erken belirti olur mu acaba ..başka hiç bir belirtim yoook

cnm benimde adetime 8 10 gün kadar var. benim göğsümün yan kısımlarında dokununca ağrıo oluyo ama şişlik fln yok onun haricinde sürekli acıkma ve karnımın alt kısmında şişlik var. sık sık wc gidiorum. allah hakkımızda hayırlısını versin

kızlar merhaba.. benim de yarın adet günüm ama göğüslerimde hassasiyet yok büyümediler de... yine de hamile olabilir miyim? çok merak ediyorum... birde ben bu ay aşılama yaptırdım..

kasık ağrıları artmaya başladı içime doğuyo sanki bişi varmış gibi gelio sabahta bulantım oldu ilk defa. mide yanması ekşimesi de cabası. bakalım bu ilk denemede tutacakmı...

kasık ağrıları artmaya başladı içime doğuyo sanki bişi varmış gibi gelio sabahta bulantım oldu ilk defa. mide yanması ekşimesi de cabası. bakalım bu ilk denemede tutacakmı...

bendede aynı şeyler oldu canım...hatta idrar testinde 2.çizgi bile çıktı silik...midemde yanma bulantı ağrı göğüslerde hassasiyet hatta eşim dediki kesin hamilesin sen...dün koşa koşa kan testi yaptırmaya gittim...sonuç 0.28 yani negatif şok oldum ağlamaktan helak oldum bütün akşam...ama benden sana tavsiye kendini dinleme ve sakın adetin geçmeden düşünme bunları.... sonra çok üzülüyo insan

evet , bazı belirtiler psikolojik oluyor. hatta benim adetim 10 gün geçti heh dedim bu sefer tuttu. kan tahlili yaptıracağım akşam hastalandım. kendinizi fazla dinlemeyin kızlar, psikolojik olarak belirtileri yaşıyosunuz sonra. bende her ay aynı şeyleri yaşıyorum. ama her seferinde hüsrana uğruyorum bu sefer bende çok umutlanmıştım, kasık ve bel ağrısında yerimde duramıyodum ama maalesef sonuç negatif o yüzden akışına bırakın herşeyi. ben bu aydan itibaren öyle yapıcam. olursa olur olmazsa kısmet değilmiş mantığıyle hareket edicem (becerebilirsem)...

arkdslar yazmştm daha önce ilk beta degerım 295 ti hamılesn kesın dednz bende ole umuyordm...bu beta degerlerı bıle hamıleleık kanıtı deıl ardslar ınanın işimz cok zormşş..moralım bozuk baya..durumumda bellı deıl ..çunku daha sonra degerlerım artt yalnz az bır artış oldu....kese dolaysyla zaten gozukmedı..dr da annamıo dış gebelıkte olabılır adet olursan kımyasaldr dıoo..tam adette olamıorm..her gun ıkı damla lekelenme adette nn sayılmıosa tabııiiisol yumurtalığımda feci sancılar var..dış gebelık deıldr umarım yaaaaaaaaaaa.(yarın bıda gtcm umarım kan degerım düşmştrde atarım...bebegn kalp atısını duymadan gebelık kesn deıl .(

ya arkadaşlar benimde adetime 9 gün var ama bende de bir çok belirti var.sol kasığımda ağrı aşırı iştah.baş dönmesi falan.eğer gebelik varsa bu kadar erken belirti verirmi.lütfen beni aydınlatın bilmiyorumkismile

cnm gebelık okdr erken anlaşlmaz kanda hormonun belırtı wermesı için gününün gecmesı gerekir ....en azından bas donmesı mıde belırtılerı olmas....azcık daha bekle kendını fazla dınleme..insanın psıkolojısı bozuluo....

cnm bence kendını cok fazla dınleme... cunku bazı belırtıler gnluk hayatımızda da,adet oncesıde yasadıgımız belırtıler... gebelık bekledıgımızde de hıc yasamamısız gıbı oluyor ınsan sureklı kendını dınlıyor...
cnm degerın düşük deıldı degerıne gore hamıle oldugun gorunuyor ama sonrasını bılemeyız kı... degerınde artıs azsa katlanmıyorsa bır sıkıntı var demektır ama sen yıne de sakın kendını strese sokma canım rahat olmaya calıs... pskılojı cok onemlı...
19 mayısta regl olmam lazım.. dayanamadım test yaptım negatif.. hala umut var mı sizce kızlar?

erkeeeennnnn.... gunun gecsın canımmm

tesekkur ederım ozebus...sana bırsey sormak ıstıorum...kımyasal gebelıkse şayet tekrar denemek için beklemelı mı sence...tekrar etme olasılığı yuksek mı acaba bılemıorm..gercı dr aa sorcm ama onların da agzndan kerpetenle laf alınıo maşallah..tatmın olamadan cıkıorm her seferınde..yeterlı acıklama alamıorm nedense

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…