Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar bişey sorucammmmm,

benim 18 i ile 25 i yumurtalam günüm, eh malum boş geçmedik :):):):) şu anda karnımın alt kısmında inanımaz bi ağrı var sanki hastalanacakmışım gibi.. acaba tutmuş olabilir mi ? yoksa gene psikolojik midir ?

slm kızlar ben 2ay önce kürtaj olmuştum.2 ay sonunda doktora gittim korunmayı bırakalım mı diye sordum doktor bırakabilirsin istiyorsan dedi. bu ay ilk denememiz ve adetime 1 hafta var kasık ve bacaklarımda ağrı oluyor gaz oluyor bide ateşim çıkıyor akşamları ama göğüslerim hiç acımıyor . acaba hamilemiyim ümitlenmek de istemiyorum RABBİM nasip eder inşallah. aynı şeyleri yaşayan var mı. lütfen cevap yazınız bir bilginiz varsa veya söyleyecek birşeyiniz.:Saruboceq:

canım benimde 13 ile 16 arasıydı yumurtlama günüm.biz 14 ü sabah başladık. aynan benim de karnımın alt kısımlarında kasıklarımda ağrı oluyor.ben de üşütmüş olabilirim diye düşünüyorum ama inşallah HAMİLEYİZDİR. Senin adet ne zamandı.

ya kızlar ben bu sıra çok kötüyüm durup durup ağlamaya başlıyorum hiç sebepsiz yere sanki kötü bi haber almış gibi yanlız kaldımmı hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlıyorum durduramıyorum kendimi az önce sustum kafam dağılsın die siteye girdim ve aşırı bi stres var üstümde mide bulantısı yapıyo bende adet oldum ama normal değil iki gün bitti 2 ped kirletmedim acaba olamıyo muyum o mu stres veriyo diyorum ya biri akıl versin bana çıldırıcam bak yine başladım yaaaa nefret ediyorum bu halimden depresyona mı giriyorum diyorum ama ağlayınca geçiyo bi anda,öyle moral bozukluğum yok ama birden dediğim gibi sanki kötü bi haber almış casına ağlıyorum duramıyorum eşim görse deli sanar adet döneminden dicem ondan olduğunu da pek sanmıyorum hiç böyle olmamıştım dediğim gibi sters mideme vuruyo herhalde kusasım var ama kusamıyorum ayyy ben çok bitkinim yaaa ((((((((((((

canım hayırlı olsun bence hamilesin bazı testlerin üzerinde bile yazıyor artık 2. çizgi çok silikse dahi sonuç pozitiftir die ve eğer silik çıkıyorsa gelende geç çıkıyor.. darısı başımıza (

slm zeyno seln ben bukadar strs yapma rabbim gönderecegi zamanı bilio takma kafana kafana taktıgın zaman olmaz bende 8 aylık evliyim ve hamile kalamıyorum vwe çok istiyorum ve inanıyorum gelicekler birgün ama az sabır ve kafaya takmadan bide aklıma takıldı hiç böyle olmamıştım demiştinya umut vermek gibiolmum ama bi test yaptırsana üstünede görebilirsin yerimseniben

benimde yumurtlama gunum ayniymis ,13 ile17 arasi beraber takip edebiliriz belirtileri ,dun biraz yuruyus yapdim benimde kasiklarimda agri oldu,sende baska ne gibi belirtiler var?insaalh hep beraber hamisizdira.s.

benimde yumurtlama gunum ayniymis ,13 ile17 arasi beraber takip edebiliriz belirtileri ,dun biraz yuruyus yapdim benimde kasiklarimda agri oldu,sende baska ne gibi belirtiler var?insaalh hep beraber hamisizdira.s.

merhaba arkdaslar bende araniza yeni katildim benimde adetim yaklasik 9 gun gecikti fakat benim her ay adetim 1 hafta gec gelemye baslamisti korunmuyoruz ve bebek istiyorum sanki 3 gun once test yaptim fakat negatif cikti
yani kasiklarda agri belde ara ara agri goguslerde agri var ama test negatif ve hala hastalanmadim sizce erkenmi yaptim gec dollenmemi olmustur bendede
yardimci olun lutfen

tekrar merhaba kızlar. geçen gün yazmıştım evet sizlerinde yazdığınız gibi hamileyim:) kanda bhcg199 çıktı ama şimdi şöle bi sorun var malesef çok erken öğrendim bulantılar yüzünden. dün olması gereken adet günümdü doktoruma gittim şu an kese göremiyoruz bu da beni korkuttu erken öğrenmenin iyi bişey olmadığını anlamış oldum(( adet olcakmış gibi sancım var çok şiddetli olmasa da ayakta kaldıkça artan kasık ağrım var bu yüzden doktorum mutlaka yatacaksın dedi. 10 gün yatak istirahatı verdi bir de progestan şimdi bu haftanın sonunda kese olşursa rahatlıcam inşallah, diğer ihtimali aklıma bile getirmek istemiyorum dualarınızı bekliyorum

canım oncelikle allah tamamına erdirsin sağlıkla inşallah.. kesenin gorunmemesi cok normal karından 1500 2000 den sonra goruluyor. inşallah hic birsey olmayacak cok da dusuk degil degerin.. bol bol dinlen ve su iç. tebrikler :)

canım bu kasık ağrıları sancıları tedirgin ediyo beni nasıl geçer bu hafta bilmiyorum. iyi dileklerin için de çookk teşekkürlerrr

yağmurcum canım kese hemen öyle görünmez sen rahat ol canım stres yapma sancılarında çok normal kan dolaşımı rahimde fazlalaştığı için karmp tarzında ağrılar sancılar olması çok normal dr um söylemişti bide sana bişey sorcam adetine 5 gün kala öğrenmiştin yanlış hatırlamıyorsam kaç günde bi adet oluyon canım benimde 3 gün var yapsam çıkarmı

bebetime gebelik testini bilen kullanan var mı arkadaslar...bi de şimdi yapsam olmaz mı yani idrar için illa 4saat mi geçsin lütfen cevaplayın ..

3-4 gün vardı öğrendiğimde.28 de oluyorum. inşallah sende güzel haberler verirsin bize:) ama ben keşke günüm geçtikten sonra yapsaydım diyorum şu korkuları yaşamazdım en azından.

bana cevap yok muuuu :))testi idrarı cok bekletmeden yapsam ne olur acaba sonucu etkiler mi bu saatte yapsam artık meraktan catlıyorumm

ya arkadaşlar benimde adetim 4 gün geçti kolamen kullandım bu ay çatlatma yapılmadı yumurta için ama test yaptım bugün evde negatif tek çizgi çıktı ve dünde hcg yaptırdım o da 0.1 çıktı sizce bebiş var mıdır yok mudur acaba geç döllenme olabilir mi ilaçtan dolayı

arkadaşlarım lütfen beni bilgilendirin çok moralim bozuk rica ediyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…