Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

tesekkur ederım ozebus...sana bırsey sormak ıstıorum...kımyasal gebelıkse şayet tekrar denemek için beklemelı mı sence...tekrar etme olasılığı yuksek mı acaba bılemıorm..gercı dr aa sorcm ama onların da agzndan kerpetenle laf alınıo maşallah..tatmın olamadan cıkıorm her seferınde..yeterlı acıklama alamıorm nedense

canım geçmiş olsun inşallah değerin birden katlanır artar ama olmazsada hayırlıs böyleymiş.kimyasal gebelikse eğğer beklemene gerek yok cnm normla bi şekilde devam edebilirsin arkadaşımda yaşamıştı hiç bi sorun olmadı ve sonuçta hamile şuan 6aylık yani sorun değil kafana takma

kızlar bende bişi sormak istiyorum size 30.günümde test yaptım negatif çıktı sizce 21.günde ovulasyonda pozitif gördüğüm için erkenmidir bu test sonucu yani negatif çıkması normalmidir yaa bugün 32.gün ve hala olmadım ateşimde yüksek gidiyo fikir verirmisiniz banada çok üzlüdüm sonuca yine olmadı sanırım

dua edin arkadaşlar bugün aşılamaya gidiyorum allah olmayana versin bu ilk aşılama duanıza ihtiyacım var 15 gün sonra veririm neticeyi

kızlar mrb ben yeni katıldım aranıza yaklaşık 2 yıldır okuyorum yazılarınızı bir türlü üye olamamaıştım bazen sizin yazdıklarınızla kendimi iyi hissettim3 yıılık evlıyım 2 yıldır bende bebek tedavisi oluyorum ama henuz hala olmadı hiç umudumu yitirmedim burdan anne adaylarına sabır etmelerini ve umutlarını hiç tüketmelerini söylüyorum ben 3.aşılamamı yaptırdım umutla beklıyorum 11.gün oldu aşılama olalı sabırla beklıyorum eyvahedigeldismile:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar mrb ben yeni katıldım aranıza yaklaşık 2 yıldır okuyorum yazılarınızı bir türlü üye olamamaıştım bazen sizin yazdıklarınızla kendimi iyi hissettim3 yıılık evlıyım 2 yıldır bende bebek tedavisi oluyorum ama henuz hala olmadı hiç umudumu yitirmedim burdan anne adaylarına sabır etmelerini ve umutlarını hiç tüketmelerini söylüyorum ben 3.aşılamamı yaptırdım umutla beklıyorum 11.gün oldu aşılama olalı sabırla beklıyorum eyvahedigeldismile:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

hadi hayırlısı olsun haberini alırız inşallah bende bugün ama benim ki farklı iki kere olacakmış bugün ve yarın netice iyi olsun hiç duymamıştım daha önce hayırlısı dr güveniyorum heyecan çok

hadi hayırlısı olsun haberini alırız inşallah bende bugün ama benim ki farklı iki kere olacakmış bugün ve yarın netice iyi olsun hiç duymamıştım daha önce hayırlısı dr güveniyorum heyecan çok

iki kezmii yapılacak aşılama bende ilk duydum hayırlısı ama iki kez üst üstte çok sancın olur cnm yaa:sinifsinif:

iki kezmii yapılacak aşılama bende ilk duydum hayırlısı ama iki kez üst üstte çok sancın olur cnm yaa:sinifsinif:

ne yapalım katlanacagım dr öyle istiyor garanti için ama bakalım nasıl olacak eşimde yorulacak oda iki kere sperm verecek saat 12.30 gidiyorum evde internet yok artık dönünce haberleri alırız herşey gönlünce olsun

kızlar bana yardım edin heyecandan bayılcam az sonra. 3 gün var daha adetime gecikmem yok yani. ama bikaç gündür mide bulantısı ve ara ara baş dönmesi yaşıyorum dayanamadım ve az önce test yaptım hem de sabah idrarı değildi. silik çizgiyi gördüm ilk defa görüyorum korkuyorum umutlanmak istemiyorum biz haziranda aşılama yaptırcaktık. silik de olsa var o çizgi görebiliyorum Allahım ne olur test yanılmasın bi mucize olsun..bana dua edin

kızlar bana yardım edin heyecandan bayılcam az sonra. 3 gün var daha adetime gecikmem yok yani. ama bikaç gündür mide bulantısı ve ara ara baş dönmesi yaşıyorum dayanamadım ve az önce test yaptım hem de sabah idrarı değildi. silik çizgiyi gördüm ilk defa görüyorum korkuyorum umutlanmak istemiyorum biz haziranda aşılama yaptırcaktık. silik de olsa var o çizgi görebiliyorum Allahım ne olur test yanılmasın bi mucize olsun..bana dua edin

hayırlı olsun canım ilk müjdeni ben vereyim hamilesinnnnnnnn:CüvCüv:hihoyyythihoyyyt benim hiç olmadı etrafımdaki insanların cok oldu öyle ve hamile oldular daha günün oldugu için silik cıkıyor biraz birkac gün sonra yap kıpkırmızı olur.hemen git bi kan testi yaptır yinede ne olur ne olmaz.ayyyyyyyyy valla cok sevindim benimde günüme 3 4 gün var.darısı bize olur inş.

arkdslar aranzda ektopik gebelik(dış gebelik) yasayan var mııı??*bana hala teshıs konulamadı rahmımde hersey normal gzukuo ama kan da beta hcg hala düşüşte yada artışta deıl ölee kaldı 300 lü degerlerde..daha yenı geldm dr dan..adette oldm gbı kanama war arrtık lekelenme deıl baya adet..yarın ünlü bir profa gdcm samsnda son care onu gördm ...bu dıs gebelık hemen bellı olmuo dıolar ama bnm baya gün oldu artık olsa gözkrdu deıl mii<*yasayan warsa lutfen bılglendrsıın canlarım....kolay gelsn

denizcim çok teşekkür ederim ama korkuyorum aylardır o kadar çok üzüldüm ki aşılama için gün aldık doktorla konuştuk şimdi eğer sonuç doğruysa gerçekten bu benim için mucize olur. yarın sabah testi tekrar yapayım ve dediğin gibi bir de kanda baktırayım. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın en kısa zamanda hepimiz kucaklarımıza alalım inşallah bebeklerimizi.

kızlar meraba sizi uzun zamandır takip ediyorum sizden bir çok fikir edindim ama daha yeni üye ola bildim ben 5yıllık evliyim 2düşük yaşadım 6gün önce aşılama yaptırdım bekliyorum allah rabbim herkese o minik yavruyu nasip etsin cvplarınızı bekliyorum hepimiz birer anne adayıyız :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yağmurcum çok güzel bi haber bu ablamda da çizgi silik çıkmıştı ama hamileydi:KK70: yani bence sende hamilesin inşallahhhh

denizcim çok teşekkür ederim ama korkuyorum aylardır o kadar çok üzüldüm ki aşılama için gün aldık doktorla konuştuk şimdi eğer sonuç doğruysa gerçekten bu benim için mucize olur. yarın sabah testi tekrar yapayım ve dediğin gibi bir de kanda baktırayım. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın en kısa zamanda hepimiz kucaklarımıza alalım inşallah bebeklerimizi.

yagmurcum sen kalbini ferah tut canım hamişsin:KK70:.seni cok iyi anlıyorum bende 2 yıldır istiyorum ama olmuyor.negatif teslerini görmekten bıktım her ay ümitle beklerken sonu hep hüsranla bitiyor.inş aşılamaya gerek kalmadan hamile kalırsın.bende biraz bekleyeyim olmazsa aşılama yapılacak.hayırlısı olsun canım rabbim saglıklıca kucagına almayı nasip etsin.darısıda tüüüüm annne olmak isteyen herkeze olsun:)

bende yeni katıldım aranıza. umarım yardımcı olursunuz. 14 mayısta regl olmam gerekiyordu hala olmadım. belirtiler: karnım şiş, regl sancım ara ara artıyor ara ara azalıyor, göğüslerimde zaman zaman batma oluyor ama genelde acısız. sizce hamile miyim? ve gebelik testini ne zaman yapmam doğru olur? ben çarşamba yapmayı düşünüyordum ama. cvp larınızı bekliyorum tşk ederim.

benimde 3. aşılamamamın 11.günü kasıklarım ara ara ağrıyo bi şişlik var sanki göğüslerimde hassaiyet yok dünde baş dönmem oldu ayakta durmadım belirtiler hamilelikmi sizce kızlar günler geçmiyo ( sundu inş ilk aşılamanda tutar senın kı bidaha o acıyı çekmessin cnm

hoşgeldin canım aramıza umarım hamilesindir ama test için daha erken ben dayanamadım cuma günü olmam gerekiyordu dün gece test yaptım ve sonuç negatif her testte bin hüsran :KK43: ama bu hafta olmazsam pazar günü ilk iş test yapıcam:KK70: istersen sabrederim dersen gel beraber gün tutalım pazara kadar sende yapma pazar sonuçlarımızı yazarız ne dersin bi kerede biz oyun oynayalım
bende yeni katıldım aranıza. umarım yardımcı olursunuz. 14 mayısta regl olmam gerekiyordu hala olmadım. belirtiler: karnım şiş, regl sancım ara ara artıyor ara ara azalıyor, göğüslerimde zaman zaman batma oluyor ama genelde acısız. sizce hamile miyim? ve gebelik testini ne zaman yapmam doğru olur? ben çarşamba yapmayı düşünüyordum ama. cvp larınızı bekliyorum tşk ederim.

X