Erken gebelik testi ve kaset test yorumlar mısınız?

Benim pazar sabahı çıkan testim böyle başka bı başlıkla konu açmıştım hatta hamilesin dediler kime sorduysam herkes çizgi bariz belli dediler ki sonradan oluşmadı bu çizgi anlattığım gibi 2 dk da gölge gibiydi sonradan baya belirginleşti pazartesi sabahı yaptıklarım negatifti hatta kanda negatif cikdi hamile değilim dedim ama hala olmadım
Bence sizde bi 5 gun daha bekleyip regli olmazsanız kan tekrar verin en sağlıklısı bu olacak sanirim

Yani şöyle ben reglim gecikmeden gitmiştim 0.30 cıktı daha ama benim yaptığım hemen hemen bütün testler pozitif verdi silikte olsa.. 0.30 u gördükten tam 5 gun sonra değerim yükselmişti. Isterseniz 5 gun sonra regli olmazsanız bi tekrarlayın.
Teşekkür ederim hafta bir daha gitcem doktora eğer hala negatif çıkarsa demekki başka sebebten dolayı gelmiyo .yarın 5 gün oluya kandan sonra sayarsam yarın yapsam mı acaba test ya da direk kan mi versem bı daha

Teşekkür ederim hafta bir daha gitcem doktora eğer hala negatif çıkarsa demekki başka sebebten dolayı gelmiyo .yarın 5 gün oluya kandan sonra sayarsam yarın yapsam mı acaba test ya da direk kan mi versem bı daha
Test yapip silikte olsa çıkarsa kan verin bence insallah vardir dualarım sizinle🤲

IMG_0271.jpeg
hhanımlar merhaba , ilişki üstünden 14-15 gün geçti test yapayım dedim pred**ctor diye bir markanın testini yaptım adetten 6 gün önceye kadar . Adetime de 2 gün var sizce sonuç nedir ilk 3 dakika içinde bu silik çizgi cıktı

X