Erken gebelik testi ve kaset test yorumlar mısınız?

Hahahaha ooohhh beeee yemin ederim sabahtan beri ağlıyordum sesli gülmeme sebep oldunuz Allah razı olsun rabbim banada nasip etsin böyle haber vermeyi ❤️🤲🏻
Amin insallah Insallahhh dualarım sizinle nolur kalbinizi ferah tutun ben 38 yaşında doğal yolla hamile kaldim Allahim isteyen herkese nasip etsin😘🤗😇

Merhabalar,
bundan 6 7 gun once days doctorun erken gebelik testini yapip bayağı koyulasmasina rağmen kan testinde 0.3 u gordum. Ama belirtilerim hala devam ediyor. Göğüs ve kasik ağrısı aşırı uyuma isteği kokulara karşı hassasiyet ve gun icinde mide bulantılarım. Dengesiz bi regli dongum var bazen 26 gun de bazen 29 gunde oluyorum. Dun cok az kahverengi lekelenmem oldu ve kesildi bende test yaptim. Kan vermem gerek biliyorum ama tekrar sıfırı görmek istemiyorum. O yuzden yorumlar misiniz erken gebelik testi prodoktor kaset testler artı med ve al bi. Şimdiden teşekkürler
Merhaba hamile olmanıza sevindim sizinle bişey paylaşmak istiyorum sizin konunuza benziyor benimde içim içimi yiyor bende anlatayım dedim . Ben doğum yaptıkdan sonra adet duzensiliklerim oldu her ay ama en fazla 3 4 gün geciyodu bı önce ki adet tarihinden bende her ay bı şüpheye dusuyodum hatta geçen ayda böyle gecikdi bı şüphelendim sonra oldum ama ben böyle adet cetelesi falan tutmuyorum normalde her ayın 27 sinde oluyodum sonradan 28 29 30 diye böyle gecikmeler oldu en son 2 3 gibi geliyodu bu ay da 2 3 de gelmedi geçilmiştir gelir dedim gelmedikçe kuskulandim bu kadar gecikmemisti hiç dedim bı test aldırdım eşime b-good adı pazar sabahı ilk idar ile yaptım hemen 2 dk falan gölge oldu 5 dk da baya belirdi şaşırdım çünkü planlı bisey değildi sevindik tabi rabbim gonderdi sonucda ben pazartesi kan vermeye gidecekdin birde başka test vardı elimde erken gebelik onu yaptım negatif sonra normal kaset test yaptım negatif heralde pozitip çıkan test yanlış neyse kanda çıkar dedim kan verdim bu pazartesi 0.900 falan cikdi yani negatif sonrada doktora kontrol olmadım gidemedim hastahaneye öğleden sonra öyle kaldı ve ben hala hasta olmadım şimdi sizin değerde sıfırmis sonradan yükselmiş bunu okuyunca olabilirmi acaba dedim yani tekrar doktora gitmem gerektigini biliyorumda böyle bı anlatayım dedim benzettim durumumu bende sonradan yükselmiş mıdır acaba değer

Hamileyimmnmmmmm hamileyimmmmmm hamileyimmmmmm
Benim pazar sabahı çıkan testim böyle başka bı başlıkla konu açmıştım hatta hamilesin dediler kime sorduysam herkes çizgi bariz belli dediler ki sonradan oluşmadı bu çizgi anlattığım gibi 2 dk da gölge gibiydi sonradan baya belirginleşti pazartesi sabahı yaptıklarım negatifti hatta kanda negatif cikdi hamile değilim dedim ama hala olmadım

Eklentiler

• IMG-20240811-WA0002.jpg
    IMG-20240811-WA0002.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 213
  • IMG-20240811-WA0000.jpg
    IMG-20240811-WA0000.jpg
    220,9 KB · Görüntüleme: 212
Merhaba hamile olmanıza sevindim sizinle bişey paylaşmak istiyorum sizin konunuza benziyor benimde içim içimi yiyor bende anlatayım dedim . Ben doğum yaptıkdan sonra adet duzensiliklerim oldu her ay ama en fazla 3 4 gün geciyodu bı önce ki adet tarihinden bende her ay bı şüpheye dusuyodum hatta geçen ayda böyle gecikdi bı şüphelendim sonra oldum ama ben böyle adet cetelesi falan tutmuyorum normalde her ayın 27 sinde oluyodum sonradan 28 29 30 diye böyle gecikmeler oldu en son 2 3 gibi geliyodu bu ay da 2 3 de gelmedi geçilmiştir gelir dedim gelmedikçe kuskulandim bu kadar gecikmemisti hiç dedim bı test aldırdım eşime b-good adı pazar sabahı ilk idar ile yaptım hemen 2 dk falan gölge oldu 5 dk da baya belirdi şaşırdım çünkü planlı bisey değildi sevindik tabi rabbim gonderdi sonucda ben pazartesi kan vermeye gidecekdin birde başka test vardı elimde erken gebelik onu yaptım negatif sonra normal kaset test yaptım negatif heralde pozitip çıkan test yanlış neyse kanda çıkar dedim kan verdim bu pazartesi 0.900 falan cikdi yani negatif sonrada doktora kontrol olmadım gidemedim hastahaneye öğleden sonra öyle kaldı ve ben hala hasta olmadım şimdi sizin değerde sıfırmis sonradan yükselmiş bunu okuyunca olabilirmi acaba dedim yani tekrar doktora gitmem gerektigini biliyorumda böyle bı anlatayım dedim benzettim durumumu bende sonradan yükselmiş mıdır acaba değer
Yani şöyle ben reglim gecikmeden gitmiştim 0.30 cıktı daha ama benim yaptığım hemen hemen bütün testler pozitif verdi silikte olsa.. 0.30 u gördükten tam 5 gun sonra değerim yükselmişti. Isterseniz 5 gun sonra regli olmazsanız bi tekrarlayın.

X