Erken hamilelik belirtileri hakkında....

inşş canım ama umudumm hiçç yok :) hiçç hemde eger geçikirsem pazartesi günü idrar testi yaaparım o kdr beklerım kan testi içinde bi kaç güünn yani negatif cıkarsa idrar testi

umudum yok deme :) daha zamanın var beklicez :KK70: senden o hayırlı haberi :KK70:

canım hiç bi belirtim yokki ama o yuzden umudum yok dıyorum merakk etmee bende yazarım yarın aksam regl haberını.):KK1:

valla dua edicem inşallah regl olmassın :KK70: canım.. buarada sen doktor muyanesi yapmışsın dimi canım ultrasonla mı baktılar

yok canım illa bakması gerekmiyo ama bakarsa daha iyiymiş sorun olup olmadığını görüyoor...

hadi inşallah olmazsın canım ya... gerçekten canım stresten vücudumuzun dengesiyle oynadık.. benm de adetim sökülmedi daha her dk lavaboya gidiyorum bi türlü gelmedi

bılmıom guzum ya anlayamıom ben bu vucudumu artık..her ay farklı sey oluo bende..5 ocakta olmam gerek işte..gecen aylarda adet gunumden 1 gun oncesınde ilişki olmuştu sonra hemen sokulmuştu..ilişki adetı hızlandırıomuş..bugun olur ilişki bakalım erkenden gelecekmı

valla dua edicem inşallah regl olmassın :KK70: canım.. buarada sen doktor muyanesi yapmışsın dimi canım ultrasonla mı baktılar

gittim canım alltan bakyım bıle demedı hastaneye yenı gelmıs zatenn hıcc ıyı muayene etmıyoo edet olursam bı övülen doktor var ona gidicem inş :)

gittim canım alltan bakyım bıle demedı hastaneye yenı gelmıs zatenn hıcc ıyı muayene etmıyoo edet olursam bı övülen doktor var ona gidicem inş :)

anladım canım inşallah olmazsın ve gerek kalmaz..banada dua et iyi geçsin bakalım :KK43:

cok şukur canım...kaldı 2 gunumuz canım..bende arada gıren kasık agrısından baska bışey yok canım ya

canımm valla normalde benim yarın olmam gerekiyor sanırım :)) ya da yanlış hesaplıyorum :) ama bişey de yok :)
olmayacağım bu ay herhalde :)

benim kasık ağrım zaman zaman batma gibi oluyor ve geçiyor. o da üşüttüm mü diye düşündürüyor beni..

benim bacaklarımda ağrı olurdu olacağım zaman.böyle çekiliyor gibi..karnım ağrırdı hafiften..bunların hiçbiri yok.vücudumuda dinlemiyorum.hani dinlesem psikolojik olarak olmuyor diyeceğim ama o da yok.. yok üstüne yok :)))

bu yoklukta ne olacak onu hiç bilmiyorum..

ben de bu sabah saat 5 buçuk gibi uyandım nutellayı kaşıkladım içine de fındık attım hayır mı yaaa :KK70:

hoşgeldin cnm şenlendik :)

hoşbuldumm canımmm :) siz olunca her taraf şenlikk :KK66:)

bu arada ilk tahminin maalesef tutmadıı :KK43: ikinci benimm :)) heyecanlı mısın :))))

canımm valla normalde benim yarın olmam gerekiyor sanırım :)) ya da yanlış hesaplıyorum :) ama bişey de yok :)

benim kasık ağrım zaman zaman batma gibi oluyor ve geçiyor. o da üşüttüm mü diye düşündürüyor beni..

benim bacaklarımda ağrı olurdu olacağım zaman.böyle çekiliyor gibi..karnım ağrırdı hafiften..bunların hiçbiri yok.vücudumuda dinlemiyorum.hani dinlesem psikolojik olarak olmuyor diyeceğim ama o da yok.. yok üstüne yok :)))

ben senden umutluyum tatlımm hadi inşş :)

aynen guzum bende oleyım ya goğuslrım bıle agrımıo..vucudumuda dınlemıorum..ama sadece kasık agrım ben nekadar vucudumu dınlemesemde kendını hıssetrıo ama sonra gecıo...aslında 24.gun benımde yarın ama ben her 1 hafta one gelerek adet oluorum oyuzden 5 ı benım adet gunum gecen ay 12 sıydı cok heyecanlıyım ya

ben senden umutluyum tatlımm hadi inşş :)

valla ben kendimden umutlu muyum değil miyim onu bilemiyorum :))
saldım çayıra mevlam kayıraa modundayımm :))

sonunda yıkılıcam sanırımmmm :))
bu umursamazlık neden bende anlamadımmm :))
deliriyor muyumm acabaaa tutkummmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X