Erken hamilelik belirtileri hakkında....

valla daha bndeee bilmeden kızz gibi hiseediyorumm hatta evdee resmen egemenligimizzii ilann ettik bile:KK9::KK9::KK9::KK9: henuzz gecmediii ama birazz da lsaa daha iyi hissediyorum henuzz yemek asamasınaa geecemedimmm yemek kokusu benii mahfediyorr umarımm geecerr bekliyorummmm Allah tan inşallah eski iştahım döner ve bu hasssasiyetimmm kaybolur demek sende cinlilerr kız diyordu ha banada kız diyor :KK70: bakalımm yanılacak mı :KK9::KK9::KK9::KK9:

kuzum beniimm Allah gönlüne gore versin inşallah sağlıkla hayirlisiyla dogsun miniklerimiz :KK16: ayy bende bi süre yemek yapamamıştimm gecer canim beniimm meraklanma eskisinden daha iyi oldugun güzel haber bebegim :KK16:

CANIM bence şmdide deneyebilirsin :)) ben akşam 6 da yaptım düşün :)) ve çıktı adetim sadece 3 gün gecikmişti

ay ne güzel,işyerindeyim şimdi akşamda 8 de çıkıcam o saatte açık eczane olmuyor o yüzden yarını beklemek zorundayım,senin hiç silik çizgi çıkmış mıydı,direk ikisi de kalın kırmızı mı çıkmıştı

kuzum beniimm Allah gönlüne gore versin inşallah sağlıkla hayirlisiyla dogsun miniklerimiz :KK16: ayy bende bi süre yemek yapamamıştimm gecer canim beniimm meraklanma eskisinden daha iyi oldugun güzel haber bebegim :KK16:

cok cok tesekkurum eederim birtanemmmmmm dualarınn için Allah bebeğini sagsalim kucağına almanı nasip etsin inşallah prensinin prensesi:KK70::KK16::KK16::KK16::KK16:

cok cok tesekkurum eederim birtanemmmmmm dualarınn için Allah bebeğini sagsalim kucağına almanı nasip etsin inşallah prensinin prensesi:KK70::KK16::KK16::KK16::KK16:

canim benimmm :KK16: prensimin prensesiyim sevdim bu cümleyi :KK16: amin bitanem Rabbim hepimize nasip etsin inşallah saglikla dogsun evlatlarimiz ve saglikli bir dogum gecirelim insallah :KK16:

:13:
canim benimmm :KK16: prensimin prensesiyim sevdim bu cümleyi :KK16: amin bitanem Rabbim hepimize nasip etsin inşallah saglikla dogsun evlatlarimiz ve saglikli bir dogum gecirelim insallah :KK16:

canım benimmmmmmmm oylesinn tabii sen onun prensesisin annesi hem onun hem esinin:KK9::13::13::13::13: olzedimmmm sohbetinii ama sendee pek sık gecmiyorsunnnn sen nasılsın buaralar canımmm var mı yaramazlık yoruormu bebiş

X