Erken hamilelik belirtileri hakkında....

çok sevindim Canim inşallah bende hamileyimdir bnmde ilk bebeğim olacak allah kismet ederse ve bu ay ilk denememizdi çok istiyorum allahim nasip eder inşaallah bu duyguyu banadaa :)

kızlarrr bende okadar cok istiyorumkiiiii. rabbim isteyen herkese nasip etsin banada inşallah.. benimnde 4. denemem. ocakta başladık ama nedense gebe kalamadım. 3 nisanda adet oldum 28 günde bir oluyorum. bu ay 30 nisan adet tarihim. inşallah bende güzel haberler alırım :KK43:

oyy yerim seni bennn evet kız teyzos oluyorum :) allahım her yerden bebiş çıkıyor şükürler olsun allahıma kımse evlatsız kalmaz inşallah darısı Arvıerle bana dua edin bizede Rabbim hayırlı evlat etsin sağlıkla kucağına al inşallahhhhh:KK52::KK49:

kuzumm benim dualarında beni düşündüğün için teşekkür ederim bebegim.. çok duygulandım seviyom seni cadııııııııııı :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK5:

hamileker lutfen yardim edin bana fostimon ve catma ignesinden kollandim bu ay hamile olabilormiyim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimde oğlusum geliyor :) gızz senle herseyimz aynı senide tebrik ederim:KK1::emir_bebek::KK16:

canimmm cok sevindimm Rabbim bagislasin insallah evett herseyimiz ayni oldu seninle :))) bende seni tebrik ederim canim hayirlisiyla saglikla kucagimiza aliriz inşallah minik erkeklerimizi :nazar::emir_bebek::KK16:

amin inş canım isim düşünmüşmüydünüz

canim kız içinde erkek için de bikac isim vardi aklımızda oglumuza kıvanç yada yaman ismini düşünüyoruz daha iyisini bulamazsak tabii :)) siz düşündünüz mü? canim benim bazen bir iki gün önde gidiyor son gittigimizde bir gün öndeydi ama bunlar normalmis doktorum da dedi internetten de arastirdim ultrasonda önde veya geride olmasi normalmiş

canim kız içinde erkek için de bikac isim vardi aklımızda oglumuza kıvanç yada yaman ismini düşünüyoruz daha iyisini bulamazsak tabii :)) siz düşündünüz mü? canim benim bazen bir iki gün önde gidiyor son gittigimizde bir gün öndeydi ama bunlar normalmis doktorum da dedi internetten de arastirdim ultrasonda önde veya geride olmasi normalmiş

evet canım bizde yağız düsünüyoruzda yanına bi isim daha koymak istiyoruz karar veremedik:44:

X