Erken hamilelik belirtileri hakkında....

Bebegim bilmiyorum ki yaa cok fazla akintim var kararsizim test konusunda.Belirtiler tek kiside farkli gebeliklerde de degisir mi acaba onu meral ediyorum dusugumde tam regl gunumde yerlesme kanamasi gelmisti mesela ya da ne biliyim asiri gogus hassasiyetim vardi bilemedimm :KK43:
Bu ay hic olcakmis gibi bi his yokta icimde iste soyledigin gibi insan umutlaniyor

Kızlar test yaptım ve maalesef negatif
Rabbin hayirlisini nasip etsin.
Yalniz isin enteresan kismi ilk çizgi de silik çıktı yani yuzume vura vura hamile degilsin diyor bana test :KK70:

Son düzenleme:
Yalnız isin enteresan kısmı ilk çıkan çizgi de silik çıktı yani yuzume vura vura hamile degilsin diyo bana test :KK70:

üzülme canım ya bu ay bence vüvüdun kendine gelir diğer ay daha yüksek olma ihtimali hm hamile kalabilysn bunları düşün üzülme nolur

Aynen oyle canim ama iste reglim hep duzenliydi benim bu ay tamam normal sureme gore gecikebilir ama sonrakinde acaba eski duzen devam mi edecek yoksa duzenim degisecek mi bilemiyorum ki
Netice de ben gecen ay da kendi hesaplamalarimla ovulasyon tarihimi hesaplamistim.acaba ovulasyon testi mi alsam ki cunku surekli doktora gitme imkanim yok yumurtlama takibi icin benim.doktorum evimin dibinde isyerim uzakta izin almam slklntl olur.

Aynen oyle canim ama iste reglim hep duzenliydi benim bu ay tamam normal sureme gore gecikebilir ama sonrakinde acaba eski duzen devam mi edecek yoksa duzenim degisecek mi bilemiyorum ki
Netice de ben gecen ay da kendi hesaplamalarimla ovulasyon tarihimi hesaplamistim.acaba ovulasyon testi mi alsam ki cunku surekli doktora gitme imkanim yok yumurtlama takibi icin benim.doktorum evimin dibinde isyerim uzakta izin almam slklntl olur.

bencede en iyisi ovulasyon testi all ama iyi marka al bazıları yanlış gösteriyomusya

Yalniz isin enteresan kismi ilk çizgi de silik çıktı yani yuzume vura vura hamile degilsin diyor bana test :KK70:
bana kalırsa 1 gğn daha bekke ve sabah idrarınla bidaha test yap

Bebegim bilmiyorum ki yaa cok fazla akintim var kararsizim test konusunda.Belirtiler tek kiside farkli gebeliklerde de degisir mi acaba onu meral ediyorum dusugumde tam regl gunumde yerlesme kanamasi gelmisti mesela ya da ne biliyim asiri gogus hassasiyetim vardi bilemedimm :KK43:
Bu ay hic olcakmis gibi bi his yokta icimde iste soyledigin gibi insan umutlaniyor

canımm yapsann testi yaa zaten geçtii adetin bugun degılmıydıı yada senmı yanlış hesapladın acaabaa :KK43:

Canim benim reglime 3-5 gun kalan goguslerim dolgunlasir ve hassaslasir ama hamile kaldigimda ovulasyondan kisa bir sure sonra inanilmaz dolgunlastilar ve dokundugumda bile aciyorlardi.cok susuyordum ama ictigimin 5 kati kadar tuvalete cikiyordum idrarimin rengi cok koyulasmisti.regl gunum geldiginde tum belirtiler azalmaya basladi ve tam gunumde yerlesme kanamasi geldi hatta o gun test yapmistim.pozitif cikmisti ardindan yerlesme kanamasi gelmisti ama regl kanamasindan gayet ayirt edilebilecek bi kanamaydi hatta leke diyebilirim anlamistim zaten.
Bi de en onemli belirtim de istahimin inanilmaz acilmasiydi doymuyordum resmen 1 ayda 4 kilo aldim :KK70:

Son düzenleme:

ay kusura bakmaa canım bunu görmemişimm yaa bugunde demısler herkes umutluyduu ama tek tekk dökülüyoruzz vallaa yaa benımde 4 ocakdaa yaa bende olacagım canm kesin umudum yok:) allahım bıdahkıı aylarda kocalara ve bıze giç versin amin :) üzülmek yok tamam mıı

canım ben yarın akşamma kadar evde olmıycamm ama mutlaka görürüm sen bildir olurmuu geldııgımde okurum allah işini rast getirsn inş :)

Kizlaaar 3 gun once test yapmistim kan testi 46.65 bugun yaptigim kan testi beta hcg 225 yani simdilik hersey yolunda yarin dr.kontrolu var allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin...darisi da basininizaaa insallah canlar :))))

Kuzum 25 gun benim periyorlarim.dusuk kanamam 8 inde basladi hatta dun 25.gundu ama ben esneklik payi birakmistim.canim uzulmuyorum aslinda cok cunku soyledigim gibi bu ay cok umitli degildim hayirlisiysa olsun dedim ama regl olayim bitsin dönüşüm muhtesem olcak :)

Kizlaaar 3 gun once test yapmistim kan testi 46.65 bugun yaptigim kan testi beta hcg 225 yani simdilik hersey yolunda yarin dr.kontrolu var allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin...darisi da basininizaaa insallah canlar :))))

ohh iyi canım gözün aydınn hadi hayırlsıı :)

Bu arada lutfenn bu ay olmayan arkadaslar stres yapmasinn her ay yeni bir umut..umudunuzu asla yitirmeyin...gunun birinde siz de cok guzel ve tatli anneler olacaksiniz en yakin zamanda insallah :)))

Kuzum 25 gun benim periyorlarim.dusuk kanamam 8 inde basladi hatta dun 25.gundu ama ben esneklik payi birakmistim.canim uzulmuyorum aslinda cok cunku soyledigim gibi bu ay cok umitli degildim hayirlisiysa olsun dedim ama regl olayim bitsin dönüşüm muhtesem olcak :)

hah şölee afferimm kuzumaa :))) hakkımızdaa hayırlıs olurr inşş hepmizinn bende eger bebekk yoksa bı an önce adet olsun bitsin istiyorum:)

Bu arada lutfenn bu ay olmayan arkadaslar stres yapmasinn her ay yeni bir umut..umudunuzu asla yitirmeyin...gunun birinde siz de cok guzel ve tatli anneler olacaksiniz en yakin zamanda insallah :)))

aminn canınmm agzından bal damlıyo:)) ben hiç yapmıyorum stres cok rahatımm:) 2 günüm kaldıı olursam olurum olmazsam olmam daha cok gencim :)

X