Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kotu anlamadımkı zaten canım
7 haftamız bugun bıttı ıste canım
8 ıncı haftaya baslıoruz
kubra son adete gore hesaplıp sende ole hesaplayınca kac cıkıo pekı

tatlımm benım son adete göree tam suan 7+6yım tam olarakk yanı yarın 8+0 oluyorum bu duurmda 9.haftanın ıcındemı olmus oluyorumm hay baslıcam ben bu hesaplara :)

özge tekrar gelırmısın tatlım bılmıyorum ama ben cıkıyorumm geldıgınde herkese söylemışsın bende tahmın ısdıyorumm ben ramel kendım ve fbcanda kız hıssedıyorumm kubos da erkek:KK70: sende erkek zaten senın bellı olduu :)

ramell cıkdım canım ben görüşürüz :)

eatt tatlımm hayrlıı ugurrluu olsunnn ınsallahh :) gözün aydınnn :nazar:

bugün doktora gittim ve doktorla tartıştım sinirlerimi resmen zıplattı terbiyesiz ya bu doktorlar ne sanıyolar kendilerini anlamıyorum

bende bugün özel doktora gittim adam niye geldin modundaydı verdiğim paraya acıdım..başka doktora git canım aynı doktora bir daha gitme..

özge tekrar gelırmısın tatlım bılmıyorum ama ben cıkıyorumm geldıgınde herkese söylemışsın bende tahmın ısdıyorumm ben ramel kendım ve fbcanda kız hıssedıyorumm kubos da erkek:KK70: sende erkek zaten senın bellı olduu :)

ramell cıkdım canım ben görüşürüz :)

eatt tatlımm hayrlıı ugurrluu olsunnn ınsallahh :) gözün aydınnn :nazar:

Teşekkür ederimmm.. =) hayırlısıyla bide kalp atışını duyarsak tamamdır =)

bende bugün özel doktora gittim adam niye geldin modundaydı verdiğim paraya acıdım..başka doktora git canım aynı doktora bir daha gitme..

asla gitmem ben her ay para döküyorum o hastaneye sanki babasının hayrına bakıyo ya bi kadın doğum doktoru hamile bi hastasına bebeğim için bakalım yaşıcakmı bakalım tutuncak mı der mi ya resmen deli oldum başımdan aşşaği kaynar sular döküldü elim ayağım titredi ağlattı beni pislik

Çok belirtim olmadı benim... Sadece adet ağrısı gibi göğüs ağrısı ve çok hafif kasık ağrısı... Ve anlamsız bir neşe =))) Darısı size olsun inşallahhh...

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
canım peki kahve rengi akıntın oldumu benim geçen haftadan beri bu akıntım var ..

Kızlar hamilelite kahvreengi akıntınız ne zaman başladı benim geçen haftadan beri var bu adet olucam belirtisimi ...

Kizlar ben bugün 7. Haftaya girdim dun kanamam oldu bugunde oldu ama cok koyu kahve rengi adet olur gibi cok korktum doktora gittik normal dedi olabilir dedi pregesteron verdi vajinal yolla al dedi agizdan alirsan mideni daha cok bulandirir dedi. Benim gibi hamileyken kan gelen varmi acaba.

asla gitmem ben her ay para döküyorum o hastaneye sanki babasının hayrına bakıyo ya bi kadın doğum doktoru hamile bi hastasına bebeğim için bakalım yaşıcakmı bakalım tutuncak mı der mi ya resmen deli oldum başımdan aşşaği kaynar sular döküldü elim ayağım titredi ağlattı beni pislik

Bırak ya terbiyesizler hiç vicdan yok çoğunda bide artık karşılarındakini insan olarak görmüyolar..

Kizlar ben bugün 7. Haftaya girdim dun kanamam oldu bugunde oldu ama cok koyu kahve rengi adet olur gibi cok korktum doktora gittik normal dedi olabilir dedi pregesteron verdi vajinal yolla al dedi agizdan alirsan mideni daha cok bulandirir dedi. Benim gibi hamileyken kan gelen varmi acaba.

Bende ilk kizim da yasadim bu akintiyi tam yedinci haftam da basladi bir hafta on gune yakin devam eti ozellikle yorulunca basliyordu akintim dikkat et yorma kandini onemli bisi dil ama sen yinede dikkatli ol tatlim agir tasima yorulma topuklu giyme

tatlımm benım son adete göree tam suan 7+6yım tam olarakk yanı yarın 8+0 oluyorum bu duurmda 9.haftanın ıcındemı olmus oluyorumm hay baslıcam ben bu hesaplara :)

ewet aynen canım bugun 8 haftan bıttı 9. haftanın ıcınde oluosun
doğru hesap bu
benımde 7 bıttı 8.haftanın ıcındeyım

günaydin arkadaslar benimde adetime 4 gün kaldi bu sabahtan beri adet olacakmisim gibi belim agriyor ve gögüslerime dokununca aciyor sanirim yine olmadi bu 8. ayimiz :KK14::KK14::KK14::KK14:

X