Erken hamilelik belirtileri hakkında....

way way way hadı bakalım hayırlısı olsun inşallah canım
cok tatlı canın ıstıomuydu hanı derler ya oğlanda tatlı canın ıster dıye

yokk canımm tam tersine hep ekşi şeyler canım istediii annem yetr zararlı diyordu kanı sulandırdığı için ekşi şeyler hep limon nar ekşisi turşu falan yedim :) tatlı görünce miğdem bulanıyordu :) hala da öyle ekşi şeyler istiyor canım hep annem çok huysuz bir bebek olacak dedi :)

teşekkürlerrr canımmm :)) evett sende zaten bu ay korun antibiyotik kullanmışsın birde güçlüdür 1 ay geç olsun bişey olmaz

kızlar ilk sayfadaki listeye beni de eklermisiniz yaş 26 bat 9 ocak beklemedeyim =)

benımde hep tatlı ıstıo canım..genelde tatlı yıyorum...
ozaman ters koşe yapıo bu bebeışler

benımde hep tatlı ıstıo canım..genelde tatlı yıyorum...
ozaman ters koşe yapıo bu bebeışler

bencede hiç ilgisi yok canımm :) benim yediğim domatesin haddi hesabı yok tuzlayıp tuzlayıp eşim antalyadan arı domatesi getirtti bir yerle görüşüp ilaçsız organik

olur mu canımm kan alarak yapılmaz kiii rahim duvarındaki sıvı alınıyorrr sen farketmemişsindir :) parça değil sıvı alınıyor canım

hayır canım emınım benden rahımden bısey almadılar..kanımı aldılar hatta sonuc 10 gun sonra fılan cıktı

hayır canım emınım benden rahımden bısey almadılar..kanımı aldılar hatta sonuc 10 gun sonra fılan cıktı

canımm o farklı bişeydirr kandan anlaşılmaz kii rahim sıvısı alınıyor öyle olmuş olsa neden almasın kii doktor o zaman kandan bakar :) internetten bak istersen araştır sıvı alınması lazım o zaman bekar kızlara neden yapılamıyor ? kızlık zarı olduğundan alınamıyor sıvı

aman her neyse canım suan ıcın lazım deıl...

iyiyim canım bildiğin gbi adet gününmü bekliyorum bende..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…