Erken hamilelik belirtileri hakkında....

kuzum iltihap olsa sen hissedersin ve yanmayla birlikte ateşte olur yanar yani yumurtlama bittikten sonra kuruluk olur belki ondandır ve ilşkiden önce ön sevişmeyi uzun tutmak lazım
cnım ilişkiye bile girmek istemiyo ki canım sanki bebek var ona zarar gelecek diye korkuyorum oldu bittiye getirdim dün zaten:)))
yoktur ıltıhap fılan canım..adet gunumuz yaklaşıo ya canım adet olacaksak eger kuruluk oluo ya oyuzden ynmıştr takma kafana

yani adet mi olacam hamile değil miyim :18: :18:

yoğunum ben bu aralar canım pek gıremıorum..ben yokken yenı bloglar acılmış fılan degışmış..sen nasılsın bebeış napıo

evet bebeğim o blok çok ağırlaştı ondan dolayı buraya taşındık :) bitsn artık yoğunluk yawww :) bebiş iyi bir sıkıntımız yok çok şükür hafiften beni yormaya başladı artık :)

cnım ilişkiye bile girmek istemiyo ki canım sanki bebek var ona zarar gelecek diye korkuyorum oldu bittiye getirdim dün zaten:)))

bence o korkuyu ona hissettirme sonra bizim gibi olursunuz kaçar senden valla :) bende adet belirtisi diyecektim ama söylemek istemedim adet olmaya yakın kuruluk olur mesela ben de şimdi akıntı yok ama ilşkide de zorlanmıyorum yumuşaklık oluyor

yok canım adet olup olmucamızı bılemeyızde bı ıhtımal yanı ama hamıleykende sancı yapabılır....ınsanın canı ıstemeyınce ole oluo ya..bende moralım bozukken hıc yapmak ıstemem

bence o korkuyu ona hissettirme sonra bizim gibi olursunuz kaçar senden valla :) bende adet belirtisi diyecektim ama söylemek istemedim adet olmaya yakın kuruluk olur mesela ben de şimdi akıntı yok ama ilşkide de zorlanmıyorum yumuşaklık oluyor

bende akıntılar devam ediyor canım ama kuru değildi eşim çok ıslak demişti hatta ... hayırlısı olsun bakalım

kız sen ilişkiye dewam mı edıon hala yaramaz:KK52::KK52:

yok canım adet olup olmucamızı bılemeyızde bı ıhtımal yanı ama hamıleykende sancı yapabılır....ınsanın canı ıstemeyınce ole oluo ya..bende moralım bozukken hıc yapmak ıstemem

ben de istemem canım dün de istemedim aslında ama çok üsteleyince geri de çevirmedim..

kubra yarın kan testı wermeyı dusunuorum canım..5 gun once wermış olucam cıkarmıkı

canımmm valla bende aynı gelgitler içindeyimmm..
tutkunun akrabasıydı sanırım.hemşireymiş.6-7 gün önceden çıkar demiş.yapmış ve hamile olduğunu öğrenmiş..ama ben yinede kararsızım canımm.. içimdeki ses bekle diyor hep.

canımmm valla bende aynı gelgitler içindeyimmm..
tutkunun akrabasıydı sanırım.hemşireymiş.6-7 gün önceden çıkar demiş.yapmış ve hamile olduğunu öğrenmiş..ama ben yinede kararsızım canımm.. içimdeki ses bekle diyor hep.

ama ben yaptrcam kesın canım cnku yenıyılda dısarda olcaz sımdı rıske atmayayım dıorum..gercı warsada ne kadar cıkar bılmıomda

ama ben yaptrcam kesın canım cnku yenıyılda dısarda olcaz sımdı rıske atmayayım dıorum..gercı warsada ne kadar cıkar bılmıomda

canım arkadaşım eltim kuzenim hep bi hafta önceden öğrenmiş yoksa ben de karşıydım biliyosun hatta bi ara vazgeçmiştim ama öyle olunca yapıcam.. çıkmazsa ve hamişsem kaybedeceğim tek şey üzülmüş olucam ama pozitifse stresten kurtulup mmultlu olucam

X