Erken hamilelik belirtileri hakkında....

banyo yaparken abdest alınca afedersin yıkarsın ya orayı ozaman elime deydi daha önce hiç olmamıştı. kötü bişi değildir inşallah. bide test yaptım dün. var yok arası çoooook ince bi çizgi oldu ama banamı oyle geliyo bilemedim. kasık ve karın ağrılarım da çok fazla

inşallah kötü bişey değildir canım..en iyisi kan tahlili yaptırmak.enn kesini o.inşallah hamilesindir canım

kızlarrrrr bakınn her hafttaa bri kişide yoğunlaşalımm bu haftaaa cetrinanınn çünkü onun yumurtlama haftasıı ona gönderlimm güzell enerjilerimizi güzell dualarımızı sonra büşranınn sonraaa ariverin yumrtlamam haftalarına göreee takipp edelimm yanında olalım arkadaşlarımızın böylece daha yakından destek vermiş oluruz :)

canımsın benim melek annecimmmmmmmm ssana dualar ede ede doymaaıyorum :KK70: hepimizin sizin temizzzz anne dualrınıza ve yardımlarınıza ihtiyacımızzz varrrrrr :KK43: büşraaa ariverrr canlarım dualarım sizinlede aklımdasınız hepppp hadi gelinnnnn destek olalımmm birbirimizeee :KK70:

Amin canım inşallah ilk önce sağlıklı ve hayırlısını versin de :) tabiki ümit kesmek yookk :) haberleşelim bizde ayın 15 i büyük gün :)

evvveett 15 i büyük gün.ama benim hiç ümidim yok bu ayda :KK43:( adetten sonra da memlekete gidecez 15 tatilde.o zamanda bişey yapamayız o ayda boşa gidecek yanii

canımsın benim melek annecimmmmmmmm ssana dualar ede ede doymaaıyorum :KK70: hepimizin sizin temizzzz anne dualrınıza ve yardımlarınıza ihtiyacımızzz varrrrrr :KK43: büşraaa ariverrr canlarım dualarım sizinlede aklımdasınız hepppp hadi gelinnnnn destek olalımmm birbirimizeee :KK70:

aşk olsun bende istiyorum dua benimde galiba yarın falan yumurtlycm dünden beri fena bi kasık agrım var canım senin varmıydı kasık agrın yumurtlama zamanın ya

ya kızlar bide benim bugün 18.ci günüm bugünle beraber günlük ilişkiye baslycam gün asırı yapıyoduk zaten sayıyı artıralm artık sık ilişki olsun

aşk olsun bende istiyorum dua benimde galiba yarın falan yumurtlycm dünden beri fena bi kasık agrım var canım senin varmıydı kasık agrın yumurtlama zamanın ya

canımmmmmmm benimmmm tumm kızlaraaaaa dualarımızzzzz bak bende beklemedeyimmm cnaımsınnnn rabbimmmmm gobeginee bebişini versin :KK70: canımsın dularım seninle anlat bakalım neler yapıyorsun

ben garanti olsun bakalımm cumaya gidiyimm haftaya dogruu :) saoll tatlımm yaa vallla insnın içi rahatlıyorr peki karından mı gördü ?

Tatlım evet karından gördü hemen göründü zaten iyi yerleşmiş sıkıntı yok dedi. Tatlım çok merak ediyorsanda vajinal ultrasonla baktır öyle sıkıntılı ve bebeğe zarar verecek bir uygulama değil belki bende sağlıkçıyım diye böyle konuşuyorum ama için rahatlar

Tatlım evet karından gördü hemen göründü zaten iyi yerleşmiş sıkıntı yok dedi. Tatlım çok merak ediyorsanda vajinal ultrasonla baktır öyle sıkıntılı ve bebeğe zarar verecek bir uygulama değil belki bende sağlıkçıyım diye böyle konuşuyorum ama için rahatlar

cumayaa kadarr sabredeyımm canm acelesı yokk zatenn ıkı dır gıttıgımde doktor azizligine ugradımm :) yengem de benımle bırlıkte hamılee adetı 1 haftaa geçmşş ölee evde test yapmıss ve hamıle oldugunu ogrenmıs doktora gıttmıss betasıı 5000 lerdeymıs benım daha 4033 yanı acelee etmeme gerek yok

12 ocagı bat sabırsızlıkla bekliyorum olmazsa calısmaya devam :KK1:

kızlarr adetlernizz birazz geçsinn sonrada ay bebegınn kesesii kalp atışları dıyee kıvranırsınızz vallahı bızım gibi erken ögrenıncede sorun yani ınsanın içi içini yiyo :KK1:

bebegımmmmm ben burdayımm :)

canımsın aldığın haber için cok sevindimmmmm ALLAH yavrunu sana bagıslasınnnnn daha nicee güzelll haberlerrr al inşallah benim biraz isim var gec yazabilirim ..sey oldu normalde bende ilişkiden sonra sperm akması haricinde birsey olmazdı az once lavaboda bi akıntım geldi bir damlacık kadar cokkk acık bir kahverengi :KK43: normal midir ilk defa oldu yani sorun olabilir mi bu cok az acık kahveydi bi damlacık yapışkan bi akıntıydı :KK43:

kızlarr adetlernizz birazz geçsinn sonrada ay bebegınn kesesii kalp atışları dıyee kıvranırsınızz vallahı bızım gibi erken ögrenıncede sorun yani ınsanın içi içini yiyo :KK1:

dimi yaaaa daha mı geç öğrenseydik acep :)

sabırsızlıktan ölcez heeeeeee :)

canım bi işim var gec yazabiliyorummmm tutkuya tazdım normalde ilişki sonrası hşc akıntı olmazdı bende sperm dookuurdu bir tek dun aksam ilişkiye girdik ama az once bir damlacık akıntım gelmiş onu gordum acık kahverengi bu ne demek bi sorun mu var :KK43: olmıcak mı birsey yani ya da sizde de oldu mu :KK43:

canımsın aldığın haber için cok sevindimmmmm ALLAH yavrunu sana bagıslasınnnnn daha nicee güzelll haberlerrr al inşallah benim biraz isim var gec yazabilirim ..sey oldu normalde bende ilişkiden sonra sperm akması haricinde birsey olmazdı az once lavaboda bi akıntım geldi bir damlacık kadar cokkk acık bir kahverengi :KK43: normal midir ilk defa oldu yani sorun olabilir mi bu cok az acık kahveydi bi damlacık yapışkan bi akıntıydı :KK43:

canım acık sarı akıntım olduu benımm ama böle nasıl desemm çok fazlla degıl peçeteye sildikçee görüyodum halenn varr kan degıl kahverengı akıntıı degıl açık sarı akıntıı yani öle bişey mii bu aradaa adetın ne zaman bmiştii ve yumurtalama günün ne zamandı :)

X