Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhaba canım benim adetim 2 gün gecikti kan verdim beta 0.2 cıktı sonradan yükselir mi acaba tekrar versem mi bir hafta sonra
Canım ben gecikmede 12.gündeyim hala olmadım yapmadım test bazıları yükseliyormuş bekle bakalım ama bence evdeki testte çıktığında kan ver diğer türlü daha üzücü oluyor

Merhaba arkadaşlar 3 ay önce sağlıksız gebelik diye ilk gebeliğim sonlandırıldı kürtajla ama tam adet düzenimi göremediğim için yumurtlamam ne zaman bilmiyordum bu ay ovulasyon testi yaptı normalde 30 günde olan adetim bir önceki ay 35 günde oldu bu ay ise 22 isinde testim pik yapmıştı ve değerlendirdim. (Bu ayı adet bıtımınden beri gün aşırı 2-3 gün aralıklarla değerlendirdim zaten teste güvenmeyip)şimdi adet tarıhıme 9 gün var ama sol kasıgımda cok ağrı var hıcbır adetımde böyle agrı olmadı ama sürekli değil ara ara oluyo bide regli olacakmış gibi bel ağrısı var goguslerımde hafıf sızlama hıssedıyorum. Ilk gebelıgımde goguslerım baya bı agrıyordu yine böyle erken başlamoştı o zaman kabızlık problemi sık idrara cıkma ve gaz yaşamıştım ama sol karnımda kasıklarıma yakın kısımda batma yaşamadım ilk gebelık kurtaj olunca korkuyorum hamıleyım de acaba bu sefer de dıs gebelık mi diye sol tarafıma yatımca bıle gerı domuyorım agrı oluyo bazen ama gelip gecen ağrılar bu. Sankı hamıle oldugum kesınmiş gibi dıs gebelıkten suphelenıyorum bıde ama ne bıleyım korkuyor ınsan 😥 ıcıme doğdu ama sankı hamıle gıbıyım yani bu ağrının psikolojik olmadığına eminim bir sıkıntım da olabılır kist vs gibi ama halsızlık yorgunluk uyku yapar mı bu kistler ?adette olabılırim ama akıntımda koyu kıvamlı bazen sarımsı oluyo ama cok su gıbı degıl yumurta catladıgı zamankı gıbı yanı. bu kasık ağrısı normal mi acaba yasayan var mı benım gıbı sonra hamıle oldugunu ogrenen? Bide doktora nedense erken gıtmek ıstemıyorum moralim bozuluyor stres oluyorum bu sefer yok kese gorulmedı yok ıste su olabılır bu olabılır dıye

Son düzenleme:
Merhabalar,

13-14.15. Günlerde korunmasız ilişkiye girdik. 4-5 gün oldu daha hem bi yandan merak ediyorum oldu mı olmadı mı diye, en erken kan testini kaç gün sonra yaptırmalıyım idrar testleriyle uğraşmak istemiyorum

Bide bugün çamaşırları asmaya götürürken eğilip aldım baya yüklendim bi anda karnım ağrımaya başladı sonra geçti. Döllenme olduysa bi sıkıntı da olmuşsa belli eder miydi kendini. İlk defa deniyorum bu ay hiçbişe bilmiyorum 2 senelik evliyim. Cevaplarsanız sevinirim 🥰🌸🌸

Selam arkadaslar bu ay 20. Gun yumrtladim iliski uzerinden 14. Gun leke geldi geçti bgun 15. Gun hala yok 11veya12. Gun idrr trsti yapmistm hic cizgi cikmamisti siz kacinci gunu ogrendiniz ?

Merhaba kızlar nasılsınız ? :)
Bugün kandil öncelikle hepimizin kandili mübarek olsun inşallah Allah dualarımızı kabul etsin 🙏
Bir konu açmak istiyorum acaba kim ne kadar evli , ne kadar sürede hamile kaldınız , kaç aydır deniyorsunuz çocuk bekliyorsunuz ?

Mide yanması, akıntı, alt karında hafif ağrı gibi hamilelik belirtileri adet günü gelmeden önce birden adet ağrısı gibi bikaç saat süren ağrıdan sonra şak diye kesiliyorsa kimyasal gibi bişey mi olmuştur acaba? Belirtilerin kesilmesinden 2-3 gün sonra erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.

merhaba bir süredir siteyi takip ediyorum. 1 senedir gebelik oluşmayınca şehir hast infertilite bölümüne gitmeye karar verdim. çeşitli aşamaların olduğu bir kağıt verdiler hepsini gerçekleştirdik benim hormonlarda sorun çıkmadı eşimin sonucunda da aynı şekilde. en son şubat ayında anestezisiz hsg filmi çekildim. çok ağrılı bir işlemdi benim için, kısa sürdü neyseki. tüplerim açık çıktı. hsg sonrası ilk aylar hamilelik olasılığının yüksek olduğunu okudum. biraz da bu sebepten telefon uygulamasında gösteren sat 5 gün kala erken prodoctor gebelik testi yaptım negatif çıktı. reglim değişkenlik gösterir bazen 5 gün erken olurum bazen 2 gün gecikir. erken mi yaptım bilmiyorum. göğüs sancısı dışında bir belirtim de yok. ümitliydim ama bu ay da olmadı sanırım.

Merhaba burada yeniyim, 3 ay önce soğan kürü yaptım gebelik için adet günlerim kaydı hep.ocak ayının 8 inde oldum regl, şubattın 11 de oldum.3 gündür miğde yanması, kasık ve bel ağrım aşırı derecede fazla geceleri ateş basıyor uyuyamıyorum, dün geceden beri ise bacaklarım diz kapaklarım aşırı ağrıyor. 2 kez istiğfar ettim salı günü ara ara miğdem bulanıyor.
Regl den önce hiç böyle ağrılarım olmazdı, regl ilk günü ağrım olurdu sadece
Bugün doktora gittim alttan muayene etti rahimde kalınlaşma var dedi, kan tahlili negatif çıktı regllin gecikirse gel dedi.Bu durumu yaşayan var mı?

Merhaba burada yeniyim, 3 ay önce soğan kürü yaptım gebelik için adet günlerim kaydı hep.ocak ayının 8 inde oldum regl, şubattın 11 de oldum.3 gündür miğde yanması, kasık ve bel ağrım aşırı derecede fazla geceleri ateş basıyor uyuyamıyorum, dün geceden beri ise bacaklarım diz kapaklarım aşırı ağrıyor. 2 kez istiğfar ettim salı günü ara ara miğdem bulanıyor.
Bugün doktora gittim alttan muayene etti rahimde kalınlaşma var dedi, kan tahlili negatif çıktı regllin gecikirse gel dedi.Bu durumu yaşayan var mı?
Kan değeri sonucu kaç

Bnm regle 9gün var bndede beyaz akıntı geldi ama çok yoğun kivamli böyle çok şaşirdim hiç olmazdi bnde bugün sabah uyandığımda ise aşiri bacak ağrisi ile uyandım dueup dururken anlamadm regle de 9gün var sabah test alip yaptim negatif çikti hazirdim ama buna dhaa 9gün var ama bünyemde karşilaşmadiğim şeylerle karşilaştm

Bnm regle 9gün var bndede beyaz akıntı geldi ama çok yoğun kivamli böyle çok şaşirdim hiç olmazdi bnde bugün sabah uyandığımda ise aşiri bacak ağrisi ile uyandım dueup dururken anlamadm regle de 9gün var sabah test alip yaptim negatif çikti hazirdim ama buna dhaa 9gün var ama bünyemde karşilaşmadiğim şeylerle karşilaştm
9 gün çok, yumurtlama gununuzden en az 10 gün geçmesi lazım ki o bile cikmayabilir, benim de regl 9 gün var bende meraktan catlayacagim artık

9 gün çok, yumurtlama gununuzden en az 10 gün geçmesi lazım ki o bile cikmayabilir, benim de regl 9 gün var bende meraktan catlayacagim artık
Sali gidicem ben dört gün kala salı çağardi doktorum acaba gebelik testi yapar mi o gün meraktan çatlicam bnde herşeyi ona bağliyorum

A öyle mi siz ne kullandınız klomen femara vs var mı aynı anda takip edicez demk ki 🥰
Yok bizim daha ilk denememiz, doktora kontrole gittim ve alttan muayene etti smear testi vs. Ama 8 tane yumurtan aynı anda olgunlaşmaya calisiyor fakat suanlik bir sorun yok dedi bakalım.

Yok bizim daha ilk denememiz, doktora kontrole gittim ve alttan muayene etti smear testi vs. Ama 8 tane yumurtan aynı anda olgunlaşmaya calisiyor fakat suanlik bir sorun yok dedi bakalım.
Aa maşallah💁‍♀️ inşallah birinden biri tutar bnm de üç tane yumurtam oldu bu ay ama bakalım inş tutmuştur ya🤲🏻🥰

Kan değeri sonucu kaç
Maalesef bu sabah regl oldum. Sanırım herşey psikolojik.
Sabredip beklemek gerek 🙏
Rabbim isteyen herkese kolaylıkla tez vakitte nasip etsin🙏

X