Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Kızlar daha adetime 12 gün var ama iki gündür kasıklarımda belimde adet olcakmışım gibi sancılar var bugün daha yoğun hissediyorum daha çok sızlıyor göğüslerimde dokundukca acıyor bqcaklarımda sızı çok telefondaki uygulamaya göre 14-22 şubat arası yumurtlama günümdü bi kaç defa değerlendirdik sizce geç yumurtluyor olabilir miyim bu kadar erken bi hamilelik belirtisi olacagını düşünmüyorum ama yumurtlama zamanında bel ağrısı hiç okumadım sizce neden fikri tecrübesi olanlar lütfen yorum yaparmısınız

Kızlar daha adetime 12 gün var ama iki gündür kasıklarımda belimde adet olcakmışım gibi sancılar var bugün daha yoğun hissediyorum daha çok sızlıyor göğüslerimde dokundukca acıyor bqcaklarımda sızı çok telefondaki uygulamaya göre 14-22 şubat arası yumurtlama günümdü bi kaç defa değerlendirdik sizce geç yumurtluyor olabilir miyim bu kadar erken bi hamilelik belirtisi olacagını düşünmüyorum ama yumurtlama zamanında bel ağrısı hiç okumadım sizce neden fikri tecrübesi olanlar lütfen yorum yaparmısınız

Kızlar iyi geceler sizden bir fikir almak için geldim adetim 3 gün gecikti dün erken hamilelik testi aldım ama tek çizgi çıktı ama benim adetim gününde gelir önce gelir sonra gelmez geçmez yani hiç gününü hamilelik belirtileri var kasıkta ağrı göğüs hassasiyeti haksızlık sürekli uyuma istediği böyle olup sonuç alan oldu mu yazarsanız sevinirim ☺️
Bu arada Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşaallah 🤲🏻 Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻

Kızlar günaydın . Benim 20 şubatta reglim bitti bu sabah pembe kahverengi gibi birşey geldi ama kırmızı değil bu nedir neden olur bilen varmı

Regle 5 gün kala
arkadaşlar sizce gebelik var mıdır reglime 3 gün var ama..

Eklentiler

• 1F61CC15-FA7F-40FC-86D1-5C251D312D12.jpeg
    1F61CC15-FA7F-40FC-86D1-5C251D312D12.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 196
Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Ben de hiç belirti yok şuan ama bugün idrar testi yaptım adetim 2 gün gecikti diye ve pozitif çıktı kan testi yaptıracağım 2 gün sonra o zaman kesinleşir ama belirti yok ben de

bu dediklerinin hepsi bende de var, yumurtalamadan sonraki iki hafta vücut kendini hamile gibi hazırlıyormuş, bundan dolayı adet ve hamilelik belirtileri birbirine çok benziyor, ben bir haftadadır göğüslerimin ağrısından duramıyorum, özelikle sabahları daha çok ağrıyorlar, dün adet günümdü test yaptım negatif, bu gün bacaklarım ağrıyor yani kesin adet olacağım. bu belirtilere hiç bakmayacağım dedim ama bu ayda göğüsler beni kandırdı, geçen ay aşırı akıntılar, kirpikler, gözbebeklerinin büyümesi, mide bulantısı, baş dönmesi, bel ağrısı, kasık ağrısı, hepsini de ben yaşadım bu 5 ay içinde.
Merhaba arkadaşlar bende yeni katildim aranıza 3 buçuk yaşında bı oğlum var eşimle geri çekilme şeklinde 3 yıldır hiç hamile kalmadan korunuyorduk ama bu ay 2 kez sanki hafif kaçak oldu ilişki esnasında farkettim ama çok geçti sormak istediğim şu ki ben ilk gebeligimde ilk oldugundan mi bilmiyorum pek hatırlayamıyorum zor bı gebelik değildi ağrı vs sadece BAT a yakın sancım olmuştu okadar ama şu 10 gündür aşırı bulantı kusma koku hassasiyeti baş ağrım vs var reglime 10 gün var kazara hamileysem bu kadar erken belirti verir mi acaba

Merhaba arkadaşlar bende yeni katildim aranıza 3 buçuk yaşında bı oğlum var eşimle geri çekilme şeklinde 3 yıldır hiç hamile kalmadan korunuyorduk ama bu ay 2 kez sanki hafif kaçak oldu ilişki esnasında farkettim ama çok geçti sormak istediğim şu ki ben ilk gebeligimde ilk oldugundan mi bilmiyorum pek hatırlayamıyorum zor bı gebelik değildi ağrı vs sadece BAT a yakın sancım olmuştu okadar ama şu 10 gündür aşırı bulantı kusma koku hassasiyeti baş ağrım vs var reglime 10 gün var kazara hamileysem bu kadar erken belirti verir mi acaba
Şuan yaşadığınız durum psikolojik.
Kaçak olduğu için hamile kaldığınızo düşünüyorsunuz.
Bu kadar erken belirti vermez ❤️ sabır etmeniz gerekiyor ❤️

Kızlar günaydın 11 gün kan verdim hcg 2.30 çıktı adet gecikmeminde 7. Günü bugün sizce durum ne 😅
Merhaba canım benim adetim 2 gün gecikti kan verdim beta 0.2 cıktı sonradan yükselir mi acaba tekrar versem mi bir hafta sonra

X