Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Vinalac kullanıp gebe kalan var mı aranızda ?
Ben kullanıyorum ılk gebelıgım kurtajla sonuclandı ou oğrendıgımden beri kullanıyorum gebe kalmadım hala vıtamın takvıyesı folıkasıt ıcerıklı ne kadar etkılı olur bılmıyorum bıde kurtajdan sonra daha kolay olur dıyorlardı vınalacta kullandım hala bısey yok ustune adet dongum cok bozuldu

Merhaba herkese, hamile olduğumu reglime 4 gün kala öğrendim. 6 gün varken erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı. Kendimde bir tuhaflık hissettiğim için tekrar yaptım testi ve pozitif sonucunu aldım. Bu arada 6 aydır bebek için uğraşıyoruz 6. ayımda hamile kaldım. İlk olarak vücudumda hiç sivilce çıkmayan yerlerde biranda sivilce çıkmaya başladı. Regl dönemimde 1 tane çıkardı genelde. Sabahları boğazım ağrıyarak uyandım bir süre. Kasıklarım ağrımaya başladı reglime 9 gün kala sonrasında alt karın bölgesinde baya bir hareketlenme oldu bir gece hiç uyuyamadım hatta. Zaman zaman başım da ağrı oldu ama ben de migren var belki hiç alakası yoktur hamilelikle bilemiyorum. Her insanda farklı oluyor anladığım kadarıyla anneme söylediğimde bunları saçma buldu mesela onda hiç bu tarz belirtiler olmamış.

Merhaba kızlar ☺️ Biz 14 aydır bebek istiyoruz fakat halen olmadı. Doktora gittik bir sorun olmadığını söyledi. Bizim gibi böyle uzun zamandır deneyip doğal yoldan hamile kalan oldu mu ?

Kızlar merhaba.. ben 9 ay önce 26 haftalıkken. ağır preeklampsi sebebiyle bebeğimi (sadece 6 gün yaşayabildi) kaybettim. Kendim ebeyim ama asla kendime bir hayrım dokunmadı dokunamadı bu aüreçte insan kendi söküğünü dikemiyormuş.. tansiyonum uzun süre yüksek gitti doğum sonrasında ve sezaryan olduğum için yeni bi gebelik geçen aya kadar planlamamıştım. Ve 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim :) lütfen bana dua edin sağlıkla bu sefer kucağıma alabileyim bebişimi 🤲🏼
Gebelik belirtilerime gelince adet olmadan önceki 1 hafta boyunca hamile olduğhmu hissetmiştim önceki gebeliğimde de aynısı olmuştu. Anneler hisseder buna kesinlikle inanıyorum. O berat kandili gecesi içimdeki ferahlık ve huzurdan anladım bana hediye gönderileceğini. O gece o kadar çok dua ettim ki ama dualarımın karşılık bulduğunu bile bile şükür içindi hepsi .. O son hafta ilk günler çok enerjiktim sonraki günler bütün enerjim sömürülmüş gibiydi. 1 hafta içerisinde 2-3 kez adet olacakmışım gibi oldum hatta bel ve kasık ağrım yüzünden parol aldım. Çarpıntım oldu. Bacaklarımda vücudumda bir halsizlik vardı sanki üşütmüşüm gibi. Ama şunuda söylemeliyim ki Bütün gebelikler farklı şekilde belirti veriyor lütfen bunu aklınızda çıkartmayın. İlk gebeliğimde bende sürekli belirti kovalıyordum ama hiç gerek yokmuş hissediyor insan anne olacağını..Sonra adet olmam gereken son günü beklemiştim ve o gün önce idrarda test yaptım pozitifi görünce de kan verdim.. Allah isteyen herkese nasip etsin kimsenin umudunu boşa çıkmasın..

Kızlar merhaba.. ben 9 ay önce 26 haftalıkken. ağır preeklampsi sebebiyle bebeğimi (sadece 6 gün yaşayabildi) kaybettim. Kendim ebeyim ama asla kendime bir hayrım dokunmadı dokunamadı bu aüreçte insan kendi söküğünü dikemiyormuş.. tansiyonum uzun süre yüksek gitti doğum sonrasında ve sezaryan olduğum için yeni bi gebelik geçen aya kadar planlamamıştım. Ve 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim :) lütfen bana dua edin sağlıkla bu sefer kucağıma alabileyim bebişimi 🤲🏼
Gebelik belirtilerime gelince adet olmadan önceki 1 hafta boyunca hamile olduğhmu hissetmiştim önceki gebeliğimde de aynısı olmuştu. Anneler hisseder buna kesinlikle inanıyorum. O berat kandili gecesi içimdeki ferahlık ve huzurdan anladım bana hediye gönderileceğini. O gece o kadar çok dua ettim ki ama dualarımın karşılık bulduğunu bile bile şükür içindi hepsi .. O son hafta ilk günler çok enerjiktim sonraki günler bütün enerjim sömürülmüş gibiydi. 1 hafta içerisinde 2-3 kez adet olacakmışım gibi oldum hatta bel ve kasık ağrım yüzünden parol aldım. Çarpıntım oldu. Bacaklarımda vücudumda bir halsizlik vardı sanki üşütmüşüm gibi. Ama şunuda söylemeliyim ki Bütün gebelikler farklı şekilde belirti veriyor lütfen bunu aklınızda çıkartmayın. İlk gebeliğimde bende sürekli belirti kovalıyordum ama hiç gerek yokmuş hissediyor insan anne olacağını..Sonra adet olmam gereken son günü beklemiştim ve o gün önce idrarda test yaptım pozitifi görünce de kan verdim.. Allah isteyen herkese nasip etsin kimsenin umudunu boşa çıkmasın..

Allah sağlıkla kavuştursun bebeğinize. Çok kalp:)

Birde 2 gündür yoğun kasık ağrısı yaşıyorum ama tam ortada rahimde direk yani adet sancısı gibi hafif hafif bide onunla birlikte yoğun bel ağrısı yaşıyorum oda yerleşmeyle alakalı büyük ihtimalle
Aynı durumdayım şuan resmen. Geçen ay adetim 15 gün sürdü btimek bilmedi bu ay da tık yok gecikti baya. Bel ağrım çok fazla ve göğüslerim dolgunlaştı ve ağrıolar yürürken bile. Uyumak istiyorum sürekli ve hararet var çok sürekli su içiyorum. İştahım yerinde… Artık doktora gitmekten yoruldum bu sefer kendi haline bıraktım ama merak da ediyorum🙄geçen ay kanamamın uzun sürmesi kimyasaldı bu sefer acaba hamilelik mi oluştu diorum ama adet olucam diye kendim ikna ediorum ki hayal kırıklığı olmasın🫥

Mide yanması, akıntı, alt karında hafif ağrı gibi hamilelik belirtileri adet günü gelmeden önce birden adet ağrısı gibi bikaç saat süren ağrıdan sonra şak diye kesiliyorsa kimyasal gibi bişey mi olmuştur acaba? Belirtilerin kesilmesinden 2-3 gün sonra erken gebelik testi yaptım negatif çıktı.
Merhaba aynı durum bende de var son durumunuz nedir acaba

Kızlar benim regle 9-10 gün var dünden beti şiddetli bir bel ağrısı yaşıyorum bu kadar erken belirti verir mi sizce? Ve bel ağrısıyla öğrenen oldu mu?

Kızlar benim regle 9-10 gün var dünden beti şiddetli bir bel ağrısı yaşıyorum bu kadar erken belirti verir mi sizce? Ve bel ağrısıyla öğrenen oldu mu?
Benim de öyle oldu. Belim ağrıyordu. Hatta benimki adetten 10-15 gün önce başladı. Sürekli uykum geliyor kemiklerimin içi acıyordu. Adet olacakmis gibi garip bir his oluyordu karnimda. Ayağıma bir iki ağrı oldu. İşte adete yakın da afedersin idrarimin rengi daha koyu oldu. Sarı gibi. Çok şu içtiğimde rengi açılsa bile sabahları daha bir sarı oluyordu. Göğüslerim şişti ve acımaya başladı. Ben adet zamanında bile acimazdi. Az bi siserdi ama bu seferki farklıydı. Adetim 3 gün geçince 4. gün öğlen saatlerinde beta baktırdım kanda. 2054ü görünce şok geçirdim hatta. Umarım siz de hamilesinizdir ☺️

Benim de öyle oldu. Belim ağrıyordu. Hatta benimki adetten 10-15 gün önce başladı. Sürekli uykum geliyor kemiklerimin içi acıyordu. Adet olacakmis gibi garip bir his oluyordu karnimda. Ayağıma bir iki ağrı oldu. İşte adete yakın da afedersin idrarimin rengi daha koyu oldu. Sarı gibi. Çok şu içtiğimde rengi açılsa bile sabahları daha bir sarı oluyordu. Göğüslerim şişti ve acımaya başladı. Ben adet zamanında bile acimazdi. Az bi siserdi ama bu seferki farklıydı. Adetim 3 gün geçince 4. gün öğlen saatlerinde beta baktırdım kanda. 2054ü görünce şok geçirdim hatta. Umarım siz de hamilesinizdir ☺️
Yaaaa inşallah, bu sabah daha az bel ağrım. Bakalım umarım vardır bebiş 🌸

Benim belim ve bacak eklemlerim cok ağrıdı halende agriyor. Uzerine sol kasigim ağrımaya başladı ama hiçbiri regl ağrılarım kadar şiddetli olmamakla birlikte devamlı ve aralıksız olduğu için rahatsız ediciydi. Ardından da göğüs hassasiyeti. Hımm bide ayak tabanım yanıyordu ve uyuşma karincalanma oluyordu. En önemli ilk belirtim aslında vajinal akintim çoğaldı ve 2 gün kaşıntım oldu. Sonra geçti. Akıntı devam..

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 14 gün önce eşimle birliktelik yaşadık ondan sonra bir daha yaşamadık. Adet olmama şuan 8 gün var göğüslerimde ağrılar ve kasık ağrılarım var yaklaşık 1 haftadır bu şekilde. 3 gün önce beta hcg testi verdim 0.200 çıktı hamile değilmişim ama hala şüpheleniyorum bir umut acaba daha kana geçmemiş olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 14 gün önce eşimle birliktelik yaşadık ondan sonra bir daha yaşamadık. Adet olmama şuan 8 gün var göğüslerimde ağrılar ve kasık ağrılarım var yaklaşık 1 haftadır bu şekilde. 3 gün önce beta hcg testi verdim 0.200 çıktı hamile değilmişim ama hala şüpheleniyorum bir umut acaba daha kana geçmemiş olabilir mi?
benim de öyleydi malesef bugün kan verdim sonuç "0" geldi:KK43:

X