Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Canım şuan belirtilerin var mı bende 3-4 aydır doktora gidiyorum Kasım ayında doktor klomen verdi 1 hafta geciktirdi aralık ayı içinde klomen verdi süt hormonum yüksekti diye bir ilaç daha verdi o nerdeyse 10 gün geciktirdi sonra başka bir doktora gittim o da her ay klomen kullanılmaz kist yapar bu ay kullanmayın dedi folik asite başlattı diğer doktorum folik asit vermemişti bu ay hiç bişey kullanmadım sadece folik asit kullandım normal de 19 Ocak regli olmam gerekiyordu dün yani henüz olmadım sadece 16 ocakta kahverengi lekelenmem oldu durdu sonra şimdi sadece regli olacakmışım gibi 1 haftadır karın ağrım var göğüslerim şiş ve belim ağrıyor

Çok teşekkürler cevabınız için hangi marka ovulasyon testi kullanıyorsunuz? Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah
İnnovita ve laboquick kullandım. İnnovita biraz kafa karıştırabiliyo çok çabuk silik gösteriyor laboquik daha güvenli geldi bana kontrol amaçli 2 test aldıydım.

Kasık ağrıları var göğüs hassasiyeti var canım. Aynı belirtiler sizin gibi bu son günlerde belimde ağrıyor. Test yaptınızmı? Ve bat gününüz nezaman? Yeni yerleşmiş olabilir geç döllenmedir. Folik asit kullanmaya devam ederim derim.

Aa yazmişsiniz kafam bi an karıştı iki şey aynı anda yapınca :) kan testi yapabilirsiniz eğer yerleşme kanamasıysa beta hcg yükselmeye başlamiştir ve çıkar kan testinde

Aa yazmişsiniz kafam bi an karıştı iki şey aynı anda yapınca :) kan testi yapabilirsiniz eğer yerleşme kanamasıysa beta hcg yükselmeye başlamiştir ve çıkar kan testinde
heyecanıma yenik düştüm 2 tane kaset test aldım pozitif çıktı Allah isteyen herkese nasip eder inşallah

Eklentiler

• FEBC16B3-8409-4BF6-86F2-6B90E7FF7568.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 75
Batım dündü folik asit kullanıyorum evet

Beta HCG 0.05 çıktı kanda...

hamileyken adetime yakın kasık ağrısı göğüslerimde şişlik çok erken başladı, belim sırtım feci şekilde ağrıyordu adet olacakmış gibi hissediyordum mide bulantım pek olmadı bebeğim gelişememiş 7+4 günlükken kalbi durmuş normalde 10 buçuk haftalık olmasi gerekiyordu kürtaj oldum çok kotü bi durum Allah kimsenin başına vermesin tekrar düşünüyoruz bakalım nasip ne zaman olacak

Kasiklarim cok agriyo
Belim hafif ama o normaldede agrir bilemedm
Alt karnim agriyo
Bazen rahimden biraz agrim oluyor
??? Acaba belirti olablrmi
Adetime bir hafta var daha :/

Ben gec yumrtladm oyuzden adetime 7 gun var ama daha kucuk cikblr hamilelgm tutrsa bakalim gitgide belrtilrrmz artar ins da hamikeyizdir
Benimde daha bugün belirtilerim başladı sırt ağrısı, bel ağrısı kasıklarda batma oluyor ara ara. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah dua edicem sana da bi gelişme olursa yaz bekliyorum

Benimde daha bugün belirtilerim başladı sırt ağrısı, bel ağrısı kasıklarda batma oluyor ara ara. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah dua edicem sana da bi gelişme olursa yaz bekliyorum
Kasiklarda batma bnm hamileligimde en ayirt edici belirtimdi birde bel agrisi
Suan bende o batmayi bekliorm aslinda :)))
Umarim hamileyizdir tamam insallah ikimizde guzel hberler veririz
Bende yumrtam catladigi gnden beri kasik agrim vr

Iyı geceler benım ıkı kızım var ve ıkı hamılelıgımde de hıcbır belırtı yasamadım.ne bel ne kasık ne karın ne sırt agrısı ne gogus hassasıyetı ne akıntı…hıcbır sey…cok kısısel bır durum belırtıler yanı.su agrım var hamılemıyım yada yok hamıle degılım yıne demek cok dogru gelmıyor bana.tek zorunda oldugumuz sey zamanını beklemek.bat tarıhını beklemek hatta yapabılıyorsak o gunu gecmek…umutla gonlunuzden ne gecıyorsa o o olsun ıns

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…